reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

mój tylko czasem taki grzeczny, ale też nie mogę powiedzieć, że jakiś wyjątkowo niegrzeczny jest ... choć zdarzaja się dni, że cały czas marudny i płacze, ale jemu wszystko "wybacze" przez to, że taki mały a juz tyle wycierpiał :-(
 
reklama
asica ja tez bym mojej malutkiej wszystko wybaczyła za bardzo ja kocham nad zycie , nie lubie jak jest sama w pokoju mimo ze jest grzeczna musze byc koło niej i chociaz ppogadac albo sie pobawic z nia wtedy ona sie tak strasznie głosno smieje , ubustwiam to , a twój malutki naprawde duzo wycierpiał juz bidulek kochany
 
corin Ty jesteś kobieto tornado, wszysko dasz radę :happy2:

marzenko - ja małego prawie wcale nie zostawiam smego, nawet jak śpi, bo czasem jak się obudzi a nie nie ma to się boi i płacze :-(
 
Hej kobietki,
miałam chęci ale nie miałam czasu żeby zaglądać ostatnio- akcja ząbkowanie….
Wczoraj byliśmy u pediatry na wizycie kontrolnej a propos żelaza ( ładnie już się wyrównało ale dalej Ferrum mamy popijać ok 2 mce). Dostalismy także wytyczne co do dietki. Cycus nadal zosteje, wchodzą zupki z mięskiem i deserki owocowe, Owoce już jemy od jakiegoś czasu także smak zna. Nie wiem jak to dziś z ta zupką zasmakuje;)Za 2-3 tyg poł żółtka do zupki mamy dotawac co 2gi dzień, a po 6 mcy poł łyzki kaszy do zupki.Ale będzie *******nik hheheh – musze sliniaki dokupić;)

konwalianko to całkiem ładnie Tymek pospał
mateuszkowa fajnie się czyta o takich nocnych ekscesach ale tez wiem z doświadczenia ze człowiek wściekły i marzy- zaśnij dziecię, zaśnij….:)
joannach my nic nie stosujemy przeciwbólowego przy szczepieniach, jest krótki płacz i potem sen i ok, a popołudniu odsypia i tyle; następne mamy az w lipcu
konwalianka nie wiem czy to cos to pada można nazwac śniegiem;) u nas szybko rozchlapuje
się;(
hello balkan:) jak tam powrót córy marnotrawnej?:) a ostatnio ja nawalam…..ale to dlatego ze zwyczajniej musiałabym tu zagladac albo o 6 rano albo o polnocy- mała ząbkuje i jęczy kolejny dzień( nie płacze tylko jęczy) , przebieram ją kilka razy dziennie bo bluzki mokre do pasa, kupy po pachy od kliku dni- nie wiem czy to ma związek z ząbkowaniem…
hej corin- korzeń sprawdza się słyszałam…..musze i ja go kupić; upiecz i mi….ja nie wiem ja TY zdążasz…..
witam wszystkie mamusie!!!!miłego dnia!!!!
 
Dzień dobry Mamuśki!

Dzisiaj tak na szybko, bo muszę cały dom posprzątać, upiec ciasta i zrobić amciu.

Dziewczyny, dlaczego wy nie wychodzicie teraz z maluszkami na spacery? Mi pediatra powiedziała, że mam chodzić z Dawidkiem bez względu na pogodę, więc w deszczu i wietrze też łazimy;) Mi doopka zarznie, ale Dawidkowi jest ciepło i się dotlenia.

Co do prasowania, to ja się wczoraj uporałam, miałam 3 pralki do wyprasowana;)

Konwalianko, wpraszam się do Ciebie na kawusię;)

Mateuszkowa, ja od początku używam tych pieluszek i jestem zadowolona;)

Joannach, Dawidek po szczepieniach bardzo dobrze, ładnie spał w nocy, gorączki nie miał, tylko wieczorem, po kąpieli, chwilkę pomarudził, chyba go nóżki bolały.
Co do maści i plasterków znieczulających, to ja posmarowałam Dawidkowi nóżki emlą, ale chyba nic to nie dało, bo płakał strasznie, wydaje mi się, że wstrzykiwanie samej szczepionki boli, a nie wkłucie, bo Dawidek przy wbijaniu igły nigdy nie płacze, tylko w momencie wstrzykiwania płynu.


Asica, cały czas trzymamy z Dawidkiem kciuki za nóżkę Blażejka:)
Balkan, muszę, kochana, kniecznie przyjechać do Wawy i odwiedzić Twoją mamę, o oszaleję! A tutaj neurolog nie chce mi zrobić badań, bo twierdzi, że to hormony... Pozostawię to bez komentarza...

Miczka
, witaj!


Beja, Dawidek też non stop pluje, hehe;)

Corin, co dobrego upiekłaś?

Marzenko, że Klaudia głodna nie jest tyle godzin, Dawidek wytrzymuje maksymalnie 6 godzin bez amciu;)

Sestinko, to chyba przyjdę na naukę do Ciebie, bo ja nie ogarniam tego wprowadzania jedzenia, jakiś stres mam... Może jak Wisieńka jutro przyjedzie, to mi przeprowadzi jakiś szybki kurs...
Trzmam kciukule, żeby zasmakowało Natalce papu:)
A tak BTW, Natalcia jest prześliczna:)
 
Ostatnia edycja:
Bo to my matki bardziej wszystko przeżywamy niż nasze dzieciaczki.
Maja śpi na balkonie, a ja dopiero co śniadanie zjadłam. Byłyśmy dziś na pobraniu krwi i pieknie pobrali z żyły łokciowej. Pielęgniarka pamiętała nas z poprzedniej wizyty (ok 2 miesiące temu) i wiedziała że nie pozwolę jej z palca pobierać krwi, więc nawet nie dyskutowała. Ja rozumiem że mofologię z palca można zrobić ale nie badania biochemiczne.
A za oknem biało i dalej sypie.
 
reklama
corin - co to dla Ciebie taki obiad ;-) z resztą kto mi ostatnio mówił, że dobre kanapki nie są złe :-D:-D:-D:-D
marzenko - on nie zawsze płacze, czasem też tak głośno coś mówi jak dziś o 4 rano, siedziałam na łózku i się śmiałam tak nadawał :tak: a teraz siedzi i gada coś do zabawek w stylu beee beee eee baaa ememe a jak próbuje mu odpowiedzieć to się śmieje :-)

psotko - bardzo Ci dziękujemy kochana!!! nie mogę się już wizyty doczekać
 
Ostatnia edycja:
Do góry