reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Jejku jak sie wkurzylam na przelomie marca i kwietnia lezalam 2 tyg w szpitalu, nie spisali ubezpieczenia a teraz przyslai ze ma dostarczyc ubezpieczenie bo inaczej ponad 3 tys mam zapalcic a jak lezalam w czerwcu i lipcu spisali. Kurcze o czym oni tam mysla
realmad2.gif

Wisenka u nas na razie mamy to z glowy ale momentami ciezko bylo...
Mateuszkowa, juz 2 ma;-)pierwszy jakies 3 tyg temu wyszedl a drugi kilka dni temu
 
reklama
Dziewczyny jak czytam o tych sztucznych mieszankach to dziękuję Bogu że karmię jeszcze piersią:tak: Któraś wspomniała (chyba Mateuszkowa) o kozim mleku. Mój starszy syn od 10 miesiąca jadł kaszkę mannę właśnie na kozim mleku. Mieszanek wcale. Tylko ja mam to szczęście że moja babcia hoduje kozę więc mleczko było;-) Kozie mleko nie uczula dlatego jest polecane. Al tak szczerze to pediatry nie pytałam o zdanie i jakoś starszy syn się wychował i powiem wam, że nie choruje (tfu tfu odpukać) i ma zdrowe ząbki:tak:
 
Mateuszkowa, nie zaczynaj, bardzo Cię proszę...

A tak na szybkiego się witam ;-)

U nas nic nowego, rutyna rutyna i jeszcze raz rutyna.

Madzia, całuski dla Twojego Filipka za skończony 5 miesiąc :-p

Ktoś wspominał o wadze i o tym że ma aż 60 kg i 160cm wzrostu. Chyba Anula. Więc Anulo ja Ci powiem że chciałabym Twoją wagę. Ja też mam 160 cm a ważę 80kg i co ja mam powiedzieć? Więc nie narzekaj kurka wodna. Nie narzekaj.
 
Aneta ale ja pisalam ze nie jest tragicznie tylko ze chcialabym jeszcze troche bo nigdy tyle nie wazylam
A co do rutyny ja nawet to lubie, wiem co kiedy mam robic, maly jest spokojniejszy i nie chce nic zmienac;-)
 
aneta - nie zaczynam............nie zaczynam ..........
No i tak ma być. Głowa do góry i głupstwami się nie zamartwiaj :tak:No.

A ten mój burak dzisiaj zjadł cały słoiczek marchewki. No prawie cały, ale jednak. I nauczył się jeść z łyżeczki a ja głupia się martwiłam że nie będę umiała go nauczyć. Hehe.
Idę dalej myć okna.

A u Was też tak wiało w nocy jak u nas? Normalnie wichura jakaś.
 
Mateuszkowa już to mówiłam swojej szwagierce i powtórzę Tobie. Wiele dzieci wychowuje się na sztucznym mleku i żyje;-) czasami siła wyższa nie pozwala na karmienie więc od tego są te mieszanki. Jak się odpowiednio dopasuje to jest ok;-) a z tego co piszesz to już masz odpowiednie:tak: starszego syna też musiałam po 4 miesiącach przerzucić na chwilę na sztuczne i był zadowolony (potem już tylko kozie);-)
 
aneta - poczulam sie jakbys na mnie krzyczala z tym nie zaczynaniem :p

beja - wiem, dzieki :*
ja sie zastanawiam czy moge dac malemu pol slika obiadku albo caly - wtedy bez mleka ? i caly sloik deserku w tym samym dniu, co myslicie? nie za duzo bedzie? niby pisza ze owoce 50-100 gr a slik ma srednio 125...

u mnie wieje tylko-narazie, ale jest cieplo!
powiem wam ze kocham jesien ale odkad mam dziecko i jezdze na spacery wozeczkiem to zaczyna mnie szlag trafiac bo zawsze wracam z jakims gowienkiem na kole! nie jezdze przeciez po trawnikach, poprostu te liscie, ktore laduja na alejkach sa jakies brudne ??? nie wiem ale wydlubywanie kupy z kol - a kola maja takie rowki ze masakra ;( jest obrzydliwe..zupelnie jak mialo sie z 10 lat i chodzilo w traperach i kupa sie dostala pod podeszwe :p
 
reklama
Dziewczyny ile kropel DeViKapu dajecie przy piersi? Bo mi chyba coś się pomieszało. Mój Krzyś się turla. Po trzech dniach skoku chyba połączonego z poszczepiennym czymś Krzyś odkrył swoje nogi i jest szał :-)
 
Do góry