reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Psotka Wiśniowa już mi tak przywaliła, że zapamiętam. Ale spokojnie, przy następnej okazji sobie ulżysz - a znając swe zdolności długo to nie potrwa :confused2: aha, przyszła przesyłka, jeszcze raz bardzo dziękujemy :************************
 
reklama
my po spacerku..ale u nas pięknie.. z sąsiadką wybrałyśmy sie do kawiarni na herbatkę:-D tak tak.. u mnie na wsi powstała pierwsza kawiarnia w naszym zasięgu - hehe

gorączka na szczęście ewidentnie przez zęby..teraz chwilowo poprawa, ale na jak długo..ech..
sesti aloes jest super na takie rzeczy, ale nie wiem czy alergie tym wyleczysz
 
emka kurczę to już tak przecież długo trwa - a co mąż na to?potrzebujecie z mała spokoju przecież
to trwa juz 5 miesiecy :wściekła/y: z tym ze maly jest juz coraz wiekszy i coraz wiekszy rozpizdziel robi w domu + wrzaski od ktorych dostaje boli migrenowych. To jest straszne, a tesciowa to mi sie wydaje robi to wszystko specjalnie zeby mnie wku***c bo widzi ze wychodze do niego i go uciszam i odciagam od drzwi jak wrzeszczy a ona nawet z kuchni nie wyjdzie. No to nic, cos za cos, mala sie wlasnie obudzila a on zasnal, wiec jak zacznie mala mi wrzeszczec to ani mi sie sni ja uspokajac.
o Jezuuuuuuuuuu, a nie możesz mu chlapnąć w łeb? i t6eściowej przy okazji też
oj oj maly to jeszcze dziecko ale tesciowej to bym przyfranzolila z checia :-D

Em_cia, tak, Dawidek to cały tata. Nicolette to chociaż od pas w dół podobna do Ciebie, a u mnie nic a nic Dawidek z matki nie ma;)
A ten Twój chłop, to teściowej nie może czegoś powiedzieć? No co za baba, szok!
D jej mowi a ta i tak swoje robi bo on caly dzien poza domem. Juz sama nie wiem co ze soba zrobic, na spacery dlugie juz nie moge wyjsc bo za zimno :no: ja pikole zwariuje i mnie zawioza do psychiatryka.


Ps. mala sobie pospala 2 h :-) ale super ^^ tylko ze jak maly wrzeszczal to lezalam kolo niej i jej uszy zatykalam zeby sie nie obudzila :crazy:
 
Wisieńko, em_ka - dzięki spróbuję dzisiaj, tylko tych liści kapusty nie mam. Gorączki nie mam więc nie jest to jakiś poważny chyba zator. Piersi też raczej w normalnej temperaturze.
Marzenka - no i jak po zwiedzaniu miasta? jakie wrażenia? :p

a mój Mateusz ma chyba temperaturę lekką po tej szczepionce.. czółko ma takie ciepłe i termometrem wychodzi mi 37,3. Teraz usnął ale jak się obudzi to dam mu może Ibufenu. Jak myślicie? Od jakiej temperatury podajecie syropek? Jejku jak ja się stresuję takimi rzeczami. Mateusz jeszcze nie chorował więc żadnych leków mu nie podawałam. Na ulotce jest napisane żeby 2,5 ml podać. Jak patrzę na tą szczykawkę to dużo tego jest.. Jak coś to na łyżeczkę przeleję i podam tam jak sab simplex.
 
malami mi pediatra po szczepionce mowila ze jak temperatura to podaje sie lek od 38,2 ale pd 38 mysle ze mozna dac
ja mam inny lek purelan wiec sa inne dawki. stosuj sie moze do ulotki.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki em_ka. Ja właśnie dzwoniłam do szwagierki się zapytać to powiedziała mi, że temperaturę poniżej 38 stopni dziecko powinno próbować zwalczać samo. I żeby nie podawać tak od razu leków przeciwgorączkowych, żeby nie przyzwyczajać dziecka.
 
malami, mój Tymek normalną temperaturę ma 37.2 zawsze..czasem spada do 36.9..więc ja się martwię jak ma 37.9.. nie martwiłabym się bo dzieci wogóle mają wyższą temperaturę ciała a nie jak my 36.6; proponuję wsześniej zaobserwować jaką ma Twój Mateuszek
u nas dziś przez zęby było właśnie 38stopni ale przeszło po podaniu camili
 
Ostatnia edycja:
Miczko, a to brutal z tej naszej Wisieńki;) Nie ma za co dziękować:)

Em_cia, Ty masz świętą cierpliwość, ja bym tam zrobiła taki Sajgon, że szok! Ale ja to generalnie jędza z natury jestem;)

Konwalianko, Dawidek też ma zawsze 37,1-37,2.
 
reklama
ooo wypraszam sobie psociu ty nie jestes jedzowata prym wiedzie moja tesciowa:tak:czemu tak zadko mozna trafic na dobra tesciowa:eek:emko wspolczuje biedactwo ze musisz to wszystko znosic no ale tak naprawde pogadamy dopiero jak same zostaniemy tesciowymi :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry