reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

moje dziecko dopiero co wstało:szok: chyba kupa go wybudziła..

Madzia, nie stresuj się.. u nas tez wielu rzeczy Tymek nie robi, ale ja daje mu czas.. wszystko w swoim tempie.. też nie lubi się przewracać, leżeć na brzuszku ani łapać za stópki..ale za to mocno ciągnie się do przodu i podnosi..
corin, to Ewcia akrobatka
basieniak, nie strasz.. ja chciałam wogóle zacząć posiłki od dyni..
 
reklama
Miczka, konwalianka ja nie straszę - to, że mojej małej nie posmakowało to nie znaczy, że i u was tak będzie... Mi też dynia tak sama w sobie nie smakuje... ale chciałam jej dać jako jedna z tych bezpieczniejszych rzeczy... pojutrze może spróbuję jeszcze raz...
 
dodiś inhalacje napewno pomogą a co w ogóle jest Biance z tego opisu lekarz co stwierdzil ??? Buziamyyyy :*:*:*:
corin brawa dla Ewuni !!!!!!!! :-D:-D Moja dzielna sąsiadka hihi :-D:-D:-D:zawstydzona/y:
madzia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& mocnoooo zaciskamy ;-):-D:-D
Przyczłapałam Wam napisać,że dziś moja wyła przez dobre 15minut tak ,że myślałam żeby już po lekarza dzwonić ale spała mi tylko dwa razy po 35minut ..:baffled:no i przewijam ją z mężem..smaruję żelem dziąsełka bo łapki w buźce a tamm 3jkę górną z lewej strony widać dziwne ,że 3jka ale wiem teraz czemu tak wyła moja kruszynka :-D:-Dmamy ząbka przebija się cholernik teraz hihi
 
Orchidea, od 3ki zaczyna ząbkowanie? nieźle.... :)

Corin, gratulacje dla Ewuni

Dodi, no właśnie, lekarz powiedział, że co to? oskrzela?

Ja mam dziś Mamę przy kąpieli, bo Marek się zapisał na kurs pierwszej pomocy.... postanowił, że będzie ratownikiem na motocyklu.... za dużo czasu ma chyba....:baffled: ale tak naprawdę to taki kurs to fajna rzecz - choć mam nadzieję, że nigdy nie będzie musiał wykorzystywać tej wiedzy...
 
balkan właśnie dziwne ,ze 3jka :baffled: ale łyżeczką sprawdziliśmy dla potwierdzenia ;-):tak:
A widzisz ja nawet nie wiedziałam o takich kursach ... :zawstydzona/y:może dlatego,że nie interesuję się motocyklami hmm :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
orchidea a to Ci historia z tym ząbkiem!masz wyjątkowe dziecko:)
balkan ja tam jestem zdania że im więcej wiemy tym lepiej- moj S. miał np. we wrzesniu szkolenie bhp i w tym pomoc dzieciom-lepiej wiedzieć niż nie
 
Witam Mila spi. Ciekawe jak długo.
Orchi 3 no to podobno bardzo bolesne, to ci kawały robi Łobuzinka:-D

A mnie brzuch boli jak na @, sluz jakiś biały i hormony szaleją. Chyba zrobię test:szok:
 
Wkoncu WAs doczytalam. U nas dzień ok, jak czytam to ja mam Szymka chyba z promo bo jak zaśnie kolo20 lub 21 to do 4 spi lub do6,30. Nie placze chyba ze juz naprawde brzuszek boli lub spać chce lub moccnooo glodny ale to bardzo rzadko. Także mam grzecznego synia. W dzień ma kilka drzemek ale nawet jak nie śpi to sam się bawi i zasypia..... Dzis mąz go wymęczyl i padl na macie ale mianiak TV cholerny.... heheh
Wisienko... no jakoś tak mi zeszlo a bardziej mialam lenia i jakoś nie wlączalam kompa.
Konwalianko krzeselko to to z all 2011 WIELOFUNKCYJNE KRZESEŁKO 3w1 - 3 KOLORY (1907552627) - Aukcje internetowe Allegro
Moj tez ma juz ponad 4mc a nie przewraca się sam i nózki lapie za kolanka narazie, Dziś czytalam ksiązke i jedne ficają juz a inne gaduly i mój nalezy do gaduly hheh krzyczy piszczy gada mruczy itp. Ech to moje cudeńko.....nie wyobrazam se go zostawienie z kimś za 2 mc .... tyle strace..... z jego codziennych nowych umijętności...
Buziam was wszytskie......

A co do jedzonka to mój mąz dziś piekl szarlotke bo ostatnio smial sie ze mnie ze mi nie urosla<oczywiscie bez smietany i bialka> i co....... tez mu nie urosla hehehe no wkońcu sie nie bedzie przechwalal ze on by zrobil lepszą heheeh cmokam pomalu bedziemy sie brać za kąpiel.....
 
reklama
no No Wisienko ale by bylo....choc ja tez coś myśle o tym..... ale bede robila badania krwi to zrobie odrazu bete pewnośc bedzie lepsza heheh ale malo prawdopodobne..... choć zycie lubi figle platac heeh cmoki
 
Do góry