reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

balkan, zazdroszczę tej determinacji z ćwiczeniami..mnie się tak nie chce.. jedyne co robię, to ćwiczenia ujędrniające biust.. swoja droga ja też zauważyłam ze mam więcej pokarmu..

miczka, współczuje kataru, brr
 
reklama
oj balkan, sama nie jesteś.. ja też nie wchodzę we wszystko:-( ale czasem nie mam zupełnie na nic siły.. no i ja nie lubie ćwiczyć.. mój mąż mówi, że jego to odpręza a dla mnie to zło konieczne.. basen to i owszem i chyba muszę sie wziąć za siebie..
u mnie Tymuś usypia.. 'spiewa' sobie
 
Czesc dziewczyny. U nas nocka koszmarna. Ewa budzila sie co 2 godzińy, z zegarkiem w reku. Oczy mam tak czerwone, e moglabym sie schowac w jarzebinie. Teraz gwiazda spi, juz poltorej godziny, pewnie zaraz wstanie. A ja zamiast zajac sie domem, to spedzilam ten czas przed netem. To sie nazywa lenistwo w czystej postaci :baffled:
 
naszczescie dzieciaczki sa grzeczne, placza tylko jak juz naprawde sa spiace lub chca jesc :) przesypiaja cala noc od 20 do 7 rano wiec i ja sie wysypiam. poki co nie zabkuja czego sie obawiam jak to bedzie:baffled:. Dajemy sobie rade ;-) troche tesciowa pomaga, tz zawsze we wtorki zajmuje sie nimi a ja moge spokojnie do szkoly isc, od 1,5 miesiaca M wyjezdza do pracy tz poniedzialek rano i wraca w piatek wieczorem.. ahhh czasami jest ciezko, szczegolnie jak juz siadziesz wieczorem, rece ponizej kolan i nie ma sie do kogo odezwac... naszczescie ten tydzien jest ostatnim i juz bedzie pracowal na miejscu :-)
a tu foteczka
DSC0207y_resize.jpg

pozdrawiamy wszystkie ciocie z bb :-)
 
Cześć Dziewczyny !
Widzę, że nie tylko mój zbójek urzęduje w nocy :-) !. Mój niby usypia o 19, ale koło 21 są marudy, a od 4-5 rano na nowo "ranne Polaków rozmowy".
My dzisiaj idziemy na szczepienie, czyli znowu kasa :wściekła/y:.
Balkan, podziwiam Cię. ja nie miałabym tyle samozaparcia. Tym bardziej, że ciuchy też mnie nie motywują, bo wchodzę w te sprzed ciąży :rofl2:. No, ale za tydzień wracam do pracy, więc nadmiar zajęć może pomoże mi w gubieniu kilogramów :-), przynajmniej taką mam nadzieję :-D.
 
witam porannie
morgenrood dzieciaczki śliczne:tak:
corin mam nadzieję że u ewuni to jednorazowy wybryk po szczepieniu zresztą u nas też była jedna z gorszych nocy :baffled:
balkan ehh jak ja cię podziwiam z tymi ćwiczeniami a ja dziś idę do lasu na kijki :tak:
wisienko ? a co się dzieje?mała daj w kość? a kozaki bomba w moim stylu :tak:cena szok

miczka zdrowiej kochana
aneta, jak samopoczucie ?
teśka, gocha witajcie. gosiu już za tydzień ale ten czas leci ... trzyma kciuki
maqnio najgorzej jest pierwszy raz potem jakoś tak lżej grunt że mała zostaje w zaufanych rękach:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dobry dzień :-D;-) u nas ok mała standard o 3eciej pobudka i zabawa godzinkę :-D:-D a ja z oczami na zapałkach wygłupiać się musiałam :-D:-D:-D Teraz zasnęła (pewnie na 30 minut) :-D:-D;-)
Corin ja widzę,że Ewcia cuś się upodabnia do mojej tylko moja tak w dzień spać ni huhu nie chce :-D:-D:zawstydzona/y:
balkan podziwiam za czas u mnie niestety brak męża o "normalnej" godzinie sprawia,że nie dałabym rady iśc na siłkę ale mam cichą nadzieję,że na wiosnę się to zmieni :zawstydzona/y::-D
konwalianka słonko z tym zezem to serio lekarze każdy inaczej mówi ... moja pediatrka mówiła ,że do 5tego miesiąca a pediatra w szpitalu,że do 10tego :baffled::baffled: ocipieć można za przeproszeniem &&&&&&&&&&&&&&&& zaciskamy mocnooooo :tak:;-)
morgenrood PODZIWIAM narawdę !!!Bobasy są słodkie !!! Ale masz wytrwałośc i cierpliwośc kobieto szacun wielki i ogromne buziaczki :*:*:*:**:*:*:*:*:
teśka doberek kochana :*:*:*:*:* :-D
Aneta buziaki z rana :*:*:-D
miczka może woda morska na katarek ??? ja już pisałam Corin kiedyś ,że tantum verde na gardełko możemy i neo-angin jak coś &&&&&&&& za szybki powrót do zdrówka :*:**:
 
reklama
Do góry