reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Emcia (*)(*)(*) dla Twojego Tatusia.
Psotka no to doigrałaś się:-D zaraz wzywam Maqnio i jedziemy zlać Ci doopkę! Jaka nadwaga? Jak mówię, że laska to laska i już!:-D*
Wisienko nie ma co się bać, będzie mała różnica wiekowa:-D
 
Magia, no niezbyt dużo, bo mnie ciągle przeganiają:-D u nas działają te jabłuszka.. co prawda mały je tylko 2 łyżeczki i nieco soku, ale po nim są jeszcze 2 kupy, a wcześniej nie było już szans..więc cieszę się, bo dzięki temu mamy spokojniejszą nockę..

no ja mykam do łożeczka..chociaż mąż mnie namawia na kolejny film..ale raczej nie dam rady..
a Wam życzę spokojnych nocy
 
psotka tytuł fotki i sama fota - mistrzostwo:)
udało mi się wyrwac na groby na godzinke- w tym czasie Nati sprezentowała tacie kuposzkę;) a co!niech tez mala ma jakies niespodzianki w zyciu:)
 
reklama
Psotka cholera wie ale Pol mnie straszy . A miałam najpierw rudej z colą popić:-D:-DBuziaki ależ się stęskniłam
konwalianko miłej nocy. Rozumię juz twój ból z kupkami Tymuisa , Mila męczyła się 2 dni a dziś zrobiła taką długa chyba jak ona.

Sesti witaj. A gdzie oglądacie fotkę Psoci??
 
Do góry