reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Dzień dobry Piękne!

My już po spacerku, byliśmy zapalić świeczkę mojemu braciszkowi.

I zapaliliśmy z Dawidkiem w domu świeczkę z myślą o Waszych Aniołkach w Niebie... DSC00071.jpg
 
Miczka moj pluje marchewka, z reszta i tak mu zbytnio bym nie dawala po po niej ciezej z kupkami, za to jablko wcina i z kupka nie ma problemow zawsze 7.30 jest:-D
Sestina moj tydz je kasze, gdy zabaczy az sie trzesie:-Dkupujemy ryzowa ale bez mleka robimy na naszym, najbardziej lubi malinowa, pozniej jablkowa a na koncu banan;-)na raz zjada 90ml na gesto i placze jeszcze, widze ze kasza wogole sie nie najada bo potrafi po niej wypic nawet 100ml mleka a na noc kasza i po godz 150 mleka
A kupujecie sloiczki?ja planuje sama robic obiadki ale na razie nie mam warzyw z wiadomego pochodzenia i kupuje...i wlasnie nie wiem jakiej firmy niby wszytskie sa ok a jednak czytalam o tym i wyszlo ze gerber kiedys uzywal zlego gatunkowo miesa,dlatego boje sie...podobno hipp jest troche dosladzany a w obiadkach jest sol, jak na razie kupuje bobovite
 
Corin jaka nianie zamowilas? ja wlasnie wczoraj ogladalam na allegro z kamera, znalazlam jedna ktora mozna uzywac i w dzien i w nocy bo jest na podczerwien i kosztowala 50 zl, nie wiem tylko jak z jakoscia. Koniecznie chce zamowic z kamerka bo sie przyda na co najmniej 3, 4 latka (jesli dotrzyma) bo mozna kamerke ustawic w pokoju gdzie bawi sie roczne, 2-letnie badz 3-letnie dziecko i przynajmniej masz wszystko pod kontrola i nie musisz lazic i sprawdzac. Mimo tego ze miedzy salonem a pokojem gdzie spi Nico jest jedna sciana to nie slyszymy jej gdy placze i co 20 min chodze sprawdzac czy spi, dobijajace to jest, dlatego wlasnie poluje na nianie elektryczna. Widzialam jedna wypasiona za 300 zl z takim duzym monitorem i mozna ja podlaczyc do telewizora.


Dziewczyny sukces!! mala dzisiaj o 6 rano spinala sie , jeczala ale zrobila kupke, czyli wychodzi jedna na 2 dni!! super!! tak sie ciesze ze sobie nie wyobrazacie. Jednak sok z pomaranczy czyni cuda:happy::happy::happy:
a jeszcze mysle o tym zeby zapytac sie pediatry czy moge dac malej kaszke z mlekiem na noc zeby przesypiala ja cala albo przynajmniej zeby sie jeden raz budzila. ZObaczymy co mi poradzi

aniu nie wiem czy do wszystkich ale na pewno dodaja sol do sloiczkow. Smakowo nie sa takie nijakie jak te zrobione samemu, ale wiadomo ze ty robiac obiadek nie dodasz soli i jest zdrowszy, wiec trzeba kombinowac z warzywkami ktore najbardziej smakuja (jesli dziecko wybrzyda) a pozniej z miesem jak juz moze jesc. JA na pewno jeszcze sie wstrzymam z warzywami itd az pediatra da zielone swiatlo. NIco jest taka pulchna ze nie chce jej przekarmic innymi rzeczami. JAk na razie zostanie na cycu +soczek z pomaranczy :-)
 
Ostatnia edycja:
U nas też kupy są raz na 2,3 a dziś to nawet po 4 dniach:szok:
Ale mamy gorszy problem. Z karmieniem. Mały w dzien nie chce ciągnąć cyca:-( Przez sen je ale jak chce jesc i nie jest śpiący to krzyczy. NAjpierw nie pasowało na siedząco z prawej piersi więc się z nim kładłam. Póżniej na leżąco tez przestało mu się podobać po kilku dniach doszło do tego że w dzień żadna w ajkiej kolwiek pozycji mu nie podchodzi. Wygina się i odpycha i walczy ze mną. Więc żeby nie stracić mleka muszę siedzieć i bawić sie laktatorem. A od teog juz mnie cycki bolą:angry: Macie jakieś sposoby na zachęcenie tego szkraba to pracy? Chcialabym jeszcze chociaż ze 3 miesiące pokarmić do momentu az mały skończy 6 mc
 
dziób kurczę mam to samo- już kombinuję jak nie wiem co...:( mijają 3 h i czas na karmienie a ona chwile ciumka i w ryk i głowę odwraca, ręka odpycha- w nocy spokój. Zauważyłam jednak ze to mija po jakiś kilku dniach i potem za jakis czas znów. Moze smak pokarmu lub brak apetytu związany ze zmianami rozwojowymi?
 
Emka, my mamy kamere w pokoju malej. Malz zamontowal taka zwykla z funkcja podczerwieni, ale bez glosu, dlatego teraz zamowilam nianie avent philips 530, skusila mnie opcja ustawien, podobno sluchac od czkawki juz. Opinie na necie tez sa bardzo pochlebne, no i podobno nie ma trzaskow. Mam nadzieje ze to nie tylko chwyt reklamowy ;-)
 
halo!!

ja tylko na sekundke wpadam sie przywitac. Własnie wrócilismy od tesciow (bylismy od wczoraj) i dzieki boziu ze juz w domku. ja sie nie nadaje na spanie u nich szczegolnie z Różyczką. to dobrzy ludzie ale zapomniaja ze jest niemowle w domu..eh..szkoda gadac i smecic nie będe. grunt ze juz w swoim ciasnym ale własnym. sciskam Was wszystkie mocniutko!!

sis, psotka, wisienko, magia i wszystkie Słonka - -:*:*:*:*
(*)(*)(*) dla Naszych Niebiańskich Skarbów...
 
sesti mój nawet nie chce łapac odrazu jest krzyk jak zobaczy ze szykuje zeby mu podac cysia:-(Sytuacja rozwija sied od poprzednigo tygodnia. Mam nadzieje ze przedzie mu ten wstret.
 
reklama
Do góry