reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie Kochane

Nie będę Wam smęcić, bo nastrój u mnie kiepski... do tego Staś jest 2 dni po szczepionce a nad ranem dostał koszmarnej chrypki i od 4 wcale nie chce jeść:-( Do tej pory jadł co godzinę nad ranem, ale najdłuższe przerwy w jedzeniu jakie miał to 3h. A teraz strajk. No i pediatra mówił, że jak nagle nie będzie chciał jeść to jest chory. Świeżo po szczepieniu? Super. Może to moja wina, bo było gorąco w sypialni i uchyliłam okno, potem zapomniałam zamknąć i wietrzyło się ze 3h. Nas tam nie było, a jak przyszliśmy spać to było bardzo zimno. I pewnie przeziębiłam małego. Głupia ze mnie matka.:zawstydzona/y: Ech... jak się sypie to wszystko na całej linii. O innych sprawach nawet nie wspomnę.
100 lat dla Tymcia i Mateuszka!:-)
 
reklama
Zasnełysmy o 4:( ale do 8 pokimałysmy wiec nie jest najgorzej ale dała mi popalić.Dopiero Za któryms razem jak dostała cyca to padła. Teraz lezymy w łozku. młoda gada cos do gryzaka, ja po sniadanku:) A tata znów zasnał w duzym hmmm
renusia no to widze, że obie świętujemy 21 pażdziernika:) Która u Was rocznica? U nas 5. Wszystkiego naj!
konwalianka no to ładna nocka u Was, człowiek jak się wyśpi to aż się żyć bardziej chce;) 100 lat dla naszego Tymcia!!!
balkan no ten skok to i u nas jakis rozciagnięty:) Tak falami teraz się dzieje i ponoc moze az do 19 tyg tak byc- i moja z dnia na dzien inna;)A Mateuszek ile juz waży?
 
Ostatnia edycja:
Asica wiesz, on to zawsze ładnie je... tylko raz jak był chory to nie chciał jeść. A moje balony aż pękają. Będę go dziś obserwować. Jak tak dalej będzie to trzeba będzie do lekarza.
Sesti współczuję nocki.
 
Dziekujemy za życzenia..oby było już z górki i wszelkie problemy znikły..

Magia, głowa do gory.. masz nas, a Staś może tylko chwilowo strakuje..nie ma co się zamartwiać na zapas..próbowaś butelką go nakarmić? może obraził sie na cycuchy?
 
Witajcie Sesti, Magia, Asica, Renia!

Magia,
mam nadzieję, że choróbska u Was wreszcie odpuszczą.... a co do okna, to mi też się tak zdarza, tylko, że ostatnio to ja się załatwiłam - Mateusz na szczęście śpi w takim miejscu, że nie ciągnie od okna....

Sesti, nie mam pojęcie, ile waży Mateusz, ale myślę, że ok. 6,5 kg - pod koniece tyg mamy szczepienia, to się dowiemy :) ale naprawdę patrzę na Niego teraz i coraz większy się wydaje.... powoli wyrastamy z 62, które od wczoraj bardzo sukcesywnie zasrywa.... :) zaraz muszę pranie wstawić, bo w takim tempie, to po południu nie będę miała go w co ubrać.... :)
 
Dziękujemy za życzenia :)
Magia - nie obwiniaj się, jesteś najlepszą mamą na świecie dla swojego synka!! A to że czasem o czymś zapomnisz, coś zrobisz niechcąco.. niestety tak to już jest, trzeba się z tym pogodzić (ja się pogodziłam bo niestety też zdarzają mi się wpadki..). Mam nadzieję jednak, że choroba Go nie chwyci!
 
balkan to masz małego sraluszka hihi natomiast moja Nati kocha kupkę robić trzymając cyca w buzi hę/!:):confused:
młoda nosi 68 ale juz na 74 gromadzimy, w sumie dobrze ze na 68 mało nakupowałam bo jakos mega szybko wyrasta- wczoraj babcia z dziadkiem ruszyli na podbój zakupowy stolicy więc z niecierpliwoscia czekamy na zastrzyk garderoby
 
reklama
Dzień dobry :-)

Ja dziś wpadam się tylko przywitać, bo mamy zaplanowaną spacerkową niedziele i chcemy kupić fotelik młodej taki 0-18.

Sesti, ale miałaś nockę :baffled:
magia, zdrówka dla stasinka :-)
asica, super że chrzciny udane :happy:
Renusia, najlepszego z okazji piątkowej rocznicy :)
Balkan, oby już skok się skończył i Mati wrócił do normy
Konwalijka, :-)

Wszytskim życzymy miłej rodzinnej niedzieli :-):-):-)
 
Do góry