reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Dobry wieczór kochane bardzo Wam dziękuję za życzenia :*:*:*:*:* tylu na raz nigdy nie miałam jeszcze :-D:-D
sis kurde odezwij się jutro opowiesz mi bo widzę,że tarczyca cholerna dała ładnie znać o sobie ...dobrze będzie Musi !!!! :*:*:*:* Dawidek :*:*:*
Miczka nie ma za co słonko cieszę się,że mogłam pomóc :*:*:* a z rehabilitacją szybko sie uporacie :*:*:*:*
maqnio słonko mam nadzieję,że czopeczki jutro przyjdą już i sprawdzisz je może jednak coś się poprawi i Fruźka da pospać mamusi :*:*:*:*
wisieńka oglądałam foty na nk super!! a ta co ksiądz ją podniósł tak wysoko odlotowa :-D:-D:-D
I tyle co zapamietałam :( buziam Was mocnooooo
marzeńka dla Klaudusi :*:*:* dzielna dziewczynka :* i za interwencję od crki faceta masz takiiiiiiiiiiiiiiiiii + :D
My jutro szczepienie pewnie ryk będzie niesamowity :szok::-(
 
Psotka no to nie zostało nic innego tylko starac sie szybciutko o nastepnego maluszka ,

Moja Klaudusia zas uwielbia jak ja jej spiewam zauwazyłam ze słucha z takim skupieniem i zareaz sie odwraca do mnie jak tylko zaczne nucic i jest spokojniejsza nawet nie lataja jej raczki ani nózki
 
Witam Was kochane :-)
dlugo sie nie odzywalam, czasu ani checi nie bylo. Zagladalam tylko kilka razy zerknac na jakies zdjatka, ale nie udzielalam sie.
U nas przyzwyczajenie z polski zostalo-mala po kapieli czyli ok 20:30 zjada mleczko i zasypia po czym spi ciagiem do 24,1 a ja spokojnie moge sobie siedziec na salonie badz robic inne rzeczy i wiem ze sie nie wybudzi tak jak to robila jeszcze miesiac temu, ze co 15 min byl placz w lozeczku. Problem z wyproznianiem tez sie skonczyl jakies 2 tyg temu. Dzis zaliczylismy szczepienie 2. miesiecy (mialam przelozone na czas kiedy wrocilam do hiszpanii), ja sie chyba bardziej balam od Nicole, mala tak plakala ze mialam ochote ja zabrac stamtad. Wbila jej az 3 zastrzyki w uda. Bidulka moja!!szczepienie na 4. miesiace tez mi opoznia troszke zeby nie bylo tak jedno po drugim. Mam nadzieje ze mala nie dostanie po tym zadnej goraczki, na wszelki wypadek kupilam syrop.

POzdrawiam Was wszystkie,kochane :-) do uslyszenia :*
 
Witajcie kochane,
nam dziś pierwszy raz udało się wyjść wieczorkiem na spacer i kolację :) całe 2 godziny po za domem, malutka spała po kąpieli i moja mama z nią została. Kurczę taka mała rzecz, a cieszy :)

W końcu kupiliśmy też auto i jesteśmy zadowoleni.

Dziś znowu musiałam dać Iguni mm... , zjadła z dwóch cycków i dalej marudziła, nie mogła zasnąć, pożerała paluszki. Zrobiłam butle i wciągnęła 90, po minutce już spokojnie spała. Po za tym jest już spokojniejsza niż przez ostatnie parę dni, aby tak dalej. Tylko mleczka niech się więcej robi!

Dodi,
ja mocno spóźniona ale na grzeska bez czekolady chętnie się wproszę :p
Orchi, spóźnione ale szczere 100 LAT :*
Anula, no zębulki szybciej szybciej nie męczyć Bartusia !!!
Corin, cholera, musi z tego wyjść, jest młody silny i ma dla kogo żyć. &&&&&&&&&&
Mailuj, najlepszego dla Krzysia 3-miesięczniaka :)
Magia, i jak się pomodlę za tatę, tulę
Wisienka, super, że chrzciny udane :) Emisia wyglądała jak księżniczka, a zwyczaj z unoszeniem dzieciątka rozczulający. Szkoda u nas tak nie ma :(
Konwalijka, mi się też już raz zdarzyło jechać w korku z małą na kolanach i karmić piersią, tylko, że ja jako pasażer, za to w środku miasta... ale co tam trzeba Tymcia pochwalić za te 260 km spokoju <brawo> :-)
Psotka, to chcesz jeszcze dwa lata z tą tarczycą walczyć? dzielna z Ciebie babka :)
Emka,:-)
Sesti, smutna mina Natalci mnie rozbroiła :)
 
Ostatnia edycja:
Aż wierzyć się nie niech, ja? Wczoraj gasiłam światło, a dziś jestem pierwsza :szok: i to o 8, aah wy śpiochy. To dziś ja robię kawkę, zbożówkę i herbatkę :-)
Mam dziś ambitny plan kupić sobie coś ładnego na chrzciny, trzymajcie &&

Życzę wszystkim miłego wtorku :-)
 
ja piję bocianka , ale gdzieś miałam schowaną też princessę na lepsze czasy :-) Zaraz odszukam i się przyłaczam:-) Dziewczynki gdzie kupowałyście ubranka na chrzciny dla chłopaków?
 
reklama
Hej :-)
Mailuj, ja to wogole musze dorwac jakies opracowanie co dziecko w ktorym mies (przewaznie) zaczyna robic, bo tez sie stresowalam ze mloda sie nie kula :-)

Wisienko, wzruszylam sie tym zdjeciem z chrztu. Pieknie to wyglada jak ksiadz trzyma tak wysoko dzieciaczka a do tego jeszcze ta oprawa o ktorej pisalas. Az ciarki przechodza. Super.

Psotko, a co lekarz na to ze nie wyrazilas zgody na operacje? Co ci powiedzial?

Konwalianka brawa dla Tymusia, moja Ewa szczerze nienawidzi swojego fotelika w samochodzie i troche sie boje jezdzic z nia dalej niz 10-20 km, bo kazda podroz konczy sie rykiem.

Ewa uwielbia swoja karuzelke. Potrfi do niej gadac nawet jak jest wylaczona :-) za to palaki nie robia na niej najmniejszego wrazenia
Znalazlam wczoraj taki ŁUK SŁONECZNY SPACER Tiny Love PAŁĄK do wózka (MJ) (1845329111) - Aukcje internetowe Allegro i zastanawiam sie czy nie zaryzykowac i nie kupic go tymbardziej ze te ktore mamy dostalysmy po kuzynostwie.
 
Do góry