reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

wita wieczorowo,
malutki spi, padl przy jedzeniu. temp. 37,3 wiec chyba dobrze znosi szczepionke. popoludniu troche plakal.

siedze sama maz z kolegami na pizzy. ciekawe o ktorej wroci

wczesniej zapomnialam powiedziec, lekarz mi mowil ze dziaselka sa juz uformowane i sa gotowe do przyjecia zabkow:szok:

gratuluje udanych wizyt
 
reklama
Hej hej!!
u nas noc ciut lepsza, tylko jedna pobudka, trwala 1,5 h i potem na szczeście Mała usnęła:) Za to dzień naprawde udany, spacerek - cały przespała, potem w domku tez krolewna nie grymasiła:) j

Corin super, ze tylko jedna pobudka była!!!
Basieniak mi tez włosy garściami wychodzą,szok,a cycem nie karmie, jem dobrze, nie wiem o co kaman, . kupiłam dziś skrzypowite, zaczne brac, bo za chwile łysa będę:-)
Konwalianko brawo dla Tymeczka!! I pięknie waży!!!
Magia 21 kg ??wow kurde!! Ja tez tak chce!! I zdrówka dla Stasinka!U nas też katar też przede wszystkim w nocy i bardzo męczy. Fruzia wtedy mega niespokojna jest.

Madzia flak po cc….hmmmm skad ja to znam, boze masakra jakaś..okropnie to wygląda brr..
Alex piękne nocka jejku mam nadzieje ze nasze wszystkie dzieciaczka zaczna za chwilke pięknie spac, co już nie będę zazdroscic co poniektórym:-)
Nil Fruzia ciagnie się do siadania baaardzo, jak trzymam ja przodem do swiata siedząc na fotelu i podam moje palce to podciąga się bez przerwy…siłaczka kochana
Wisienko zdróweczka dla Macka!!! Co do gaworzenia to moja gada na dwie sylaby, czasem na trzy i intonuje głos, w jednym ciągu gaworzenia obniza i podwyzsza ton po kilka razy i czasem bardzo przeciąga – slychać wtedy jakby spiewala:-)
Marzenko kochana uściska dla córki. Całe szczęście, że ma taką cudowną i kochająca mamę. Najwazniejsze, ze nie jest sama, a razem na pewno dacie sobie rade i dzidziuś przynajmniej będzie się wychowywał w pełnej miłości rodzinie, a ten jej chłopak…brak słow – pna bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy, dostaje dupek z czasem za swoje!!
Silwi super, ze szczepienie za Wami!! I piekna waga synusia!!
Margerita super, ze Olga zdrowa i ze nie trzeba będzie kanalika odpychać, duzo zdrówka!!!

Danuska:-) kurcze ja tez musze balona dorwać koniecznie!!! Fruzia to smiechowa babeczka - -za mamcią:-)

edit: margeritka WOW własnie zbieram szczękę z podłogi - kocham fryzurke Olgi!!normalnie szok jaka ma boooską czuprynę!!!
 
Ostatnia edycja:
Cześć Babeczki-właśnie Was doczytałam. Wy narzekacie na brzuchy po cc. A co ja mam powiedzieć, jak to było moje 3 (trzecie) cc?:szok:
Co do wagi, to nie wiem ile schudłam, bo nie lubię psuć sobie humoru :-D W każdym razie wchodzę w ciuchy sprzed ciąży, więc chyba nie jest źle ;-)
Mój mały chyba przechodzi skok rozwojowy, cały dzień był marudny. Całe szczęście, że już śpi. Jutro mamy szczepienia i ważenie :-) Ciekawe ile przybrał, bo patrząc na pieluchy to chyba sporo-3 są już na niego maławe :-D
 
Maqnio. Corin. Margaritta ja nie wiem ja wyście zrobiły taaaakie włosy waszym dziewczynom:szok::szok::szok::szok::-):-):-):-):-)
Madziu asymetria szybko mija u Mili po tygodniu rehabilitacji przeszła, w ogóle szybko reaguje . w trakcji juz trzyma głowę i tylko napięcie w obręczy barkowej zostało ale też chyba niewielkie:-)
Gocha ja 2 cc ipo tej mam gorszy niż po 1, a 3 też planuję:-D
A z tym gaworzeniem to Mila gaworzy na dwie sylaby ale własnie a guejo, lejjjjj ale nie jeszcze bababa, dzadza, gaga itp. Najchetniej do lampy nadal, tam chyba jej aniołek siedzi:-D
basieniak, sestina, silvia, miczka, nil, alex, danuśka i wszystkie niewymienione pozdrówka od małej i dużej wisieńki:-)
 
i ja sie witam wieczornie..
matko, 90min marudy małego za nami..Magia czytając o Stasiu to jakbym o Tymka zachowaniu czytała..masakra..na dodatek u lekarza byliśmy, powrót do domu (z 18km) masakra, kilka przystanków po drodze, bo mały az sie zanosił..nie wiem o co chodzi.. czy brzuszek, czy szczepionka.. dałam mu viburcol i kupiłam espunisan (sabu brakło - czekam).. siacy koszmarnie a usnąć nie chciał..
od jutra zaczynam małemu dawać siemie lniane i debridat, no i pediatra zmienił mi probiotyk dla niego..

a i chwale się.. kolejna wizyta u ginekologa za miesiąc, ale tylko kontrolnie - teraz odpukać est w miarę, ale laktovaginal przez 6m-cy mam brać...
 
Magia Konwalianka Krzyś ma tak samo coś ale od 2 dni. Po prostu przerażliwie wrzeszczy jak się go położy. Ja go nie podnoszę tylko spokojnie do niego mówię i go głaszczę. Ale to nie pomaga i tak się temu wrzeszczeniu oddaje, że aż zapomina o co mu chodziło i nic nie pomaga. Masakra jakaś. Ciągle chce być na rękach. Ja myślę, ze po prostu rozpuściłam małego maksymalnie i on zorientował się jak przytulanki wymuszać. Teraz ja mu muszę delikatnie uświadomic, ze ja tu rządzę :-) . Bo widzę, że nic go nie boli.
 
gocha &&&&&&&&&&&& za wizyte!!
wisienko kurcze super, ze milka czyni takie postepy!!dzielna i silna dziewczynka!!moja tez jeszcze dada, gaga itp nie mówi:) Fruzia tez upodobała sobie lampy:) kochana a co do czupryny to sama zachodze w głowe ze kim ten busz na glowie ma - choc w porównaniu z Ewunia i Olgunia to moja tez nie ma sie czym chwalic:)
konwalianko ojej ty to sie masz z tym ginem bidulko, dobrze ze jest juz lepiej, a i Tymulkowego pąłczu Ci nie zazdroszcze, kurcze mam nadzieje, ze to minie. Ja Rozi podawałam debridat i faktycznie lepiej mu po nim bylo, kupki były ładne i przestała sie prezyc i stękac, takze oby Tymkowi pomógł:)
mailuj, konwalianko tak jak wisienka mowi - dzieciaczki nas ćwicza i cwane sa na maxa, i faktycznie trzeba im wbic do głowki, ze mamuski rządza, nie dzieci:)
 
reklama
Do góry