reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Hej mamuśki!!!

U nas nocka jak zwykle – ciezka, pobudka o 23, potem o1:30 – zatkałam smoczkiem, pospała do 2:30, zasneła o 4:30 i już o 5:30 nie spala. To by było na tyle ze spania..Bylismy dziś na mega długim spacerku i dzięki bogu Fruzia chociaz tyle co w wózeczku pospała. Po południu słuzba u dziadków, a rodzice wzięli się za odgruzowanie ogrodu. I konsekwencja tego jest to, ze mam mega zakwasy…wszędzie…
A i co do Fruzi.lekarz dał jej wode morska – Quixx i nasivin i normalnie jestem w szoku – katar zniknął!jupi! i jeszcze jedno….Rózinie wychodzą 2 dolne jedynki!!:szok::szok:juz od tygodnia widziałam, ze ma białe punkty na dziasełkach, ale pomyslalam, ze po prostu dziasła mają taki kolor.a mi lekarz na wizycie mowi: "Pani moniko Rózia ząbkuje." Ja na to: „jak to zabkuje??? przecież ona ma dopiero 10 tygodni", , lekarz: ”no tak, ale niektóre dzieci tak mają” i faktycznie macam te dziasełka i jestem w ciężkim szoku, jeden zabek już prawie na wierzchu, drugi czusć pod skórą…:szok:

Wisienko Fruzia i Furia normalnie zabiłaś mnie tym kobieto!!boskie!!! ja chyba wysle Fruzie do Was na jakies szkolenie, co by Milka nauczyła ją grzecznie przesypiać noce:-D A Mileczka jest boska, ten jej uśmiech na fotce normalnie mnie powalil. Ciocia love Milka:*i super, ze Emisia tak dzielnie znosi ćwiczonka!!zuch dziewcyznka!!
Corin super, ze wywiadówka udana,a czy wogole ktokolwiek słuchał pani wychowawczyni?? bo ja to od Ewuni wzorku oderwać nei mogę i od jej czuprynki of course:*
Alex wow ale duzy chłopak z Alexa, super,Fruzia go goni – wazy 6400 i 62 cm:-)
Magia ja tez dziś od nocy na nogach, nomalnie sama się jeszcze dziwie jak ja funkcjonuje:-Dsuper, ze starszakowi tak dobrze w szkole:)

[FONT=&quot]Karolina witaj!!

buziam all!!!
[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
o matko ząbki już??? no to może temu Rózia taka trudna do ogarnięcia...może dziąsełka bolą i bidulka się męczy?

U nas młody już śpi, mam nadzieję że pośpi tak jak wczoraj i rano da trochę mamie poleniuchować :-D
A tymczasem mama się relaksuje czytając bb i masując na macie :-) ohhh bosko :tak:
 
Dobry wieczór kochane mamcie i szkrabuńki :D:*:*:*:*
Podczytuję Was co nie co od wczoraj :-D:zawstydzona/y: staram się chociaż troszkę nadrobić ale skutki marne :-D
U nas ok mała też ma katarek ale woda morska jak w przypadku Rózinki działa superrr :D:D pochwalę się,że moja mała dziś z plecków na brzusio się przekręciła :zawstydzona/y: nie wiem czy tak sobie jej się tylko udało czy kolejny etap przechodzi :-)
Kurcze piszecie o wzroście maluszków moja na szczepeiniu 30 sierpnia miała 63 cm 3 razy ją mierzyli bo stwierdzili,że jakaś duża jest :szok: śmiali się,że tyczkarka rośnie :-D
Bardzo Was mocno całujęęęęęęę wszystkie mamy i dzieciaczki wszystkie !!!!!!!!!!!!!!!
 
Maqnio, z ząbkami to możliwe. U mojego chrześniaka wyrznęły się ząbki jak miał 2 miesiące. A podobno czasem rodzą się dzieci z ząbkami. A czemu na nią Fruzia wołacie?

Corin, no widzisz Ewa jaka grzeczna była, niepotrzebnie stresa miałaś ;-)
Wisienko, dziękuję Ci bardzo :-)

Ja jutro idę do lekarza z małym. Trzymać kciuki, żeby nie było trzeba do neurologa iść.
 
Dzień dobry :)
Już prawie 9 a tu cisza na horyzoncie :) Są dwie opcje: albo Wasze bąble śpią a Wy śpicie razem z nimi, albo się nimi właśnie zajmujecie :p Mój Mateusz śpi, a ja po śniadanku zabieram się za sprzątanie - dzisiaj w planach mamy gości :)

Aneta - oczywiście trzymam kciuki za wizytę, daj znać koniecznie!!
maqnio - Twoja Rozinka powala, już dwa ząbki mieć będzie - nieźle.. ciekawe jak to będzie się czuć przy karmieniu...

Miłego dnia wszystkim życzę :)
 
Cześć!

JejQ, jeszcze nigdy nie udało mi się tutaj napisać jako drugiej, hehe;)

Malamii, mój synek najedzony i też śpi;)

Dawidek zawsze ładnie śpi, ale dzisiaj przeszedł sam siebie, zasnął o 20:15 i dopiero o 5 obudził się na kolejne karmienie, zjadł i poszedł spać dalej;) Oczywiście sprawdzałam, czy wszystko z nim dobrze, bo nigdy jeszcze nie miał takiej długiej przerwy między karmieniami;)

Buziam!!!
 
Hej, moja Ewa dzis spala jak twoj Dawidek :-) zasnela pozno jak na nia, bo o 20.30. O 3 sie ruszala, ale nie obudzila. Wzielam ja nawet zeby nakarmic na spiocha, ale jak podsuwalam jej piers to zaciskala mocniej usteczka, hihihi. Odlozylam ja i spalysmy do 5. O 5 pojadla i od razu zasnela a ja z nia. Wstalysmy o 8 :-) teraz tez spi. Mysle ze wstanie za pol godz.
 
reklama
Do góry