reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Wisienko, &&&&&&&&&&&&&&&&&&& za cwiczenia zacisniete

Psota, swietne wiesci :-) dobrze wiem jaknto jest poczuc ulge, kiedy okaxuje sie ze z malenstwem jest dobrze, ciesze sie razem z toba.

Ewa od wczoraj chyba ma kolejny skok. Spi czujnie i krotko, najchetniej wisialaby na cycu caly czas, ewentualnie u mnie na rekach. Pobudka w wozku oznacza wlaczenie syren alarmowych, a zasniecie wymaga ode mnie niezlej gimnastyki.
 
reklama
witajcie
widzę, że ja znowu otwieram dyskusję:)
no i chyba wczorajszy wypad odbije nam się z nawiązką.. mały ma katar i od czasu do czasu pokasłuje - matko..tylko nie to.. ledwo wyszliśmy z jednego podejrzenia a tu drugie się szykuje.. znowu inhalator w ruch
nocka w miarę, chociaż usypianie, to koszmar - mały tak sie zaniósł przy tym, że płakał jeszcze jak mu cyca dawałam- pierwszy raz tak mieliśmy, no a o 1.30 w nocy płakał, bo mu się odbić nie chciało.. znowu pierwszy raz...czy to też zaliczyć do skoków?

teraz siedzi na bujaku i gada do misia w miedzy czasie kupę zrobił a ja popijam bezkofeinowa kawkę i wcinam ciastko owsiane..miłego dnia
 
witam
a ja jak zwykle się przyłącze do porannej dyskusji .
nocka rewelacja mały spał już o 19:00 wstał o 2:00 i 5:00 :-p
konwalianko trzymam kciuki oby nie jakieś paskudztwo
psotka extra wieści bardzo się cieszę
wisienko &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i dla małej gimnastyczki ;-)
anula powodzenia w pokarmowych historiach
no i dziś pędzę : logopeda, okulista , dentysta , przedszkole ( normalnie załamka)
 
Madzia, to masz niezły maraton.....

Konwalianka, mam nadzieję, ze Tymkowi minie niechęć do zasypiania - Mateusz na szczęście zasypia sam.... Natomiast od 2 dni 'zapomniał', że pierwszy sen to do 2 i budzi się po 24..... :( dziś dał nam popalić o 5.30 - myślałam, że to brzuszek, ale to raczej zatkany nosek, bo wyciągnęłam gluty i od razu lepiej..... wzięłam go do siebie i spaliśmy do 8.... :)

Miczka, współczuję spaceru - Mateusz wczoraj kompletnie odwrotnie - popadł w jakieś zartucie senne - spał prawie 3 godz na spacerze - okutany po nos, a potem jeszcze godzinkę w domu...

Anula, ja za 2 razy dawałam własnie nan - nie na dopchanie, tylko Marek dawał, jak mnie nie było.... i nic się małemu nie stało.... pewnie nikt Ci nie zagwarantuje, że takie mleko to będzie ok, a inne nie.... ale walcz o pokarm, może to chwilowe....

WIsienka, trzymam kciuki za ćwiczenia
 
Ostatnia edycja:
psota super, że wszystko się dobrze skończyło, i waleczna z ciebie mama;) tak trzymaj:)

Anula mi w takim przypadku jak jest podejrzenie, że dziecko ma alergie to kazał podawać w razie czego mleko z oznaczeniem "ha" bo to jest właśnie dla dzieci z alergią na mleko krowie. Ale można i spróbować inne i obserwować dziecko. A z kolei w szpitalu jak musiałam przez 5 dni karmić butelką ale chciałam później wrócić do karmienia piersią to mówili, żeby nie podawać Nan bo podobno jest najsłodsze i za bardzo może się dziecku spodobać.
 
Witam.
U nas noc jak poprzednio, czyli rewelacja. Mały chyba bardziej rosnie bo glodomor sie mu wlaczyl, albo sprobuje dac mu dzisiaj na raz 150 ml.
No a u mnie... juz 2 okres mi sie zaczal :/
 
Witam porannie:-)
Psotka wiem, co to znaczy jak spadnie taki kamień z serca. Ściskam Cię mocno i cieszę się razem z Tobą!

Ja dziś jestem smutna. Było mi łatwiej jak byłam 2 dni sama z dzieciakami. Ale nie będę tu smęcić.
 
Czesc dziewczyny!
Dluuugo mnie tu nie było, mam nadzieje że wybaczycie..
Pisalam już na innym watku, że Was podziwiam, że znajdujecie czas na bycie na biezaco na forum.. Ja mam nadzieje, że uda mi się tu bywas czesciej(mam teraz internet w telefonie i podczas karmienia bede czytac ;)

Psotka strasznie się ciesze razem z Toba! Ja bardzo przezywam wszystko zwiazane z moim synkiem i też reaguje placzem. Najpierw mielismy problem z bioderkami i Mateusza wkladamy w poduszke Frejki a teraz wyszlo podejrzenie WNM. Wczoraj bylismy na usg glowki i wyszlo dobrze. Kontrole u neurologa mamy za 5 tygodni. Jeśli nie przejdzie to tak jak Wisienka bedziemy musieli chodzic na cwiczenia.

Co do sprawdzenia czy dziecko się najada to najlepiej po piersi podac mleko z butelki. Jeśli bedzie glodne to wypije, a jeśli się już najadlo to nie bedzie chcialo ciagnac.

Z mm to jest roznie, trzeba przetestowac na ktore dziecko dobrze reaguje. U mnie w szpitalu podawali Nan. Slyszalam że jest ono najbardziej zblizone do mleka matki.

Robilyscie już chrzciny ? Bo my robimy w niedziele dokladnie w nasza pierwsza rocznice slubu.

Milego dnia :)
 
Witam piątkowo,
Teśka ja karmię tylko piersią i mala tez do niedawna wisiała na cycu non stop ale to nie znaczyło ze sie nie najada bo wage ma słuszną. po prostu te cycowe maluchy cyca biora na pragnienie, na jedzenie, na zasypianie , na ból.....i stad wrazenie ze ciagle sa przy cycu i jeszcze moze głodne. ja zaczełam swojej podtykac smoka zeby trochę ją przetrzymywac ( maluszki maja ok 16 godz potrzebe odruchu ssania) i działa ten smok.. Je co 2-3 h i wtedy kiedy ja podetknę piers. A w miedzy czasie na marudy smok.
 
reklama
Do góry