reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Psota ciesze sie ze z Dawidkiem wszytsko dobrze;-)mam nadzieje ze to juz koniec waszych problemow
Marzenka podaje mm bo nie ma sensu zeby mi tak piszczal...ale on ma ciagle problemy z brzuszkiem wiec przeje sie jutro do lekarza zapytac jakie dawac mu mleko. U mnie pewnie tez przez nerwy bo jem, caly czas pije i do tej pory mialam az za duzo pokarmu a teraz prawie nic i to co poradzili w poradni nie dziala tak wiec maly jest barziej na butelce w nocy wystarcza mu cyca, a na raz zjada 150ml i teraz jest spokojniejszy i wiecej spi nie tak jak wczesniej chwile i placz
 
Anulka i tak zrób nie ma co zeby dziecko piszczało bo jest głodne a mm to tez jedzonko a jakie mu podajesz mleczko???
Moja nigdy nie zjadła jeszcze 150 za jednym zasiadem przewaznie to 120 ale po nocy albo jak długo spi to jest bardzo głodna to tyle wypija
 
Dalam mu nan wogole nie znam sie na tym jakie dobre, poza tym on ciagle ma problemy z bruszkiem i sluz w kupie wiec poradze sie lekarza, niby po tym mleku nie placze jest wesoly ale wole sie wiedziec
 
Dzięki Słonka!

Wisieńko, a Wy zaczęłyście już rehabilitacje? Trzymamy za Was z Dawidkiem mocno kciukulki! Będzie dobrze kochana!

Marzenko, wy chyba też walczycie z WNM? Też oczywiście mocno ściskamy paluchy!

Konwalianko, jak Tymcio, wszystko wróciło do normy?

Anula, u nas Nan Pro 1 zupełnie małego zapychało, bolał go brzuszek i kupki nie mógł zrobić, brr... A któreś z Was, Ty albo Twój ukochany, jest alergikiem?
 
Ostatnia edycja:
Psotka to rewelacyjnie, że takie wieści! Wcale się nie dziwię Twoim nerwom, najważniejsze że wszystko w porządku.

A ja tak na szybko wpadam życzyć dobrej nocy. Mały dzisiaj dał rewelacyjny koncert na spacerze, całe szczęście byłam z mamą - ona pchała wózek a ja niosłam wyjca :-D chyba wystraszył się wiatru :-) i tak na dworze nie dobrze, w domu też nie bo hałasy od tego kucia niemiłosierne już nie wiedziałam gdzie mam z nim iść. No ale pozamykaliśmy się w jednym pokoju i zasnął jakoś na kanapie. A jutro ciąg dalszy, mam nadzieję że wiatru nie będzie hehe

Ściskamy!
 
Psota on mial problemy z brzuszkiem juz od dawna najpierw kolki pozniej sluz w kupie i tak do tej pory ale nie widze zeby po nan bylo gorzej,ja nie mam alergii a Ł na pylki a pokarmowej nie
Marzenka pojde ale mamy taka lekarke ze strach sie pytac o mm ale mam ja gdzies musi pomoc. gdy dawlam mu 120 szukal dalej i plakal
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry