reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Justyna Trzeba ich pilnowac ;-)
. Emka zabierz mame do Hiszpanii. Choc pracujac w hospicjum zaobserwowałam, że od żałoby nie można uciekać. Trzeba ją przeżyć w swoim środowisku
PSOTKO DOPIERO DOCZYTAŁAM !!!!!!!!! Synek dzielniacha , a mam bohaterka !!!!!!!!!!! W Kajetanach mu to naprawią ! Niestety najlepiej już umów się na wizytę bo kolejki są straszne
 
Ostatnia edycja:
Corin w gory bym sie wybrala ale nie mam prawka, a nie ma mnie kto zawiezc ... a szkoda bo widze ze mnie zapraszasz na ciasto :-) :p
Mailuj od zaloby sie rzeczywiscie nie ucieknie, potrzeba czasu zeby sie z tym pogodzic bo zapomniec na pewno sie nie da.W przyszlym roku przyleci to zbierzemy sie wszyscy do kupy i wyjedziemy na wakacje na plaze.
 
Witajcie my dziś po pierwszej rehabilitacji. Cały dzień ogolnie pełen wrażeń. Najpierw badanie krwi hormonów tarczycy, żeby wykluczyć ten problem, wyniki w poniedziałek. Potem usg przezcięmiączkowe mózgowia i tu uff wszystko w porządku. A na koniec rehabilitacja. Pani rehabilitantka , kobieta około 60tki, pracująca w szpitalu i zajmująca się od wielu lat rehabilitacją dzieci, cóż pomyślałam, nic tylko znieczulica. Jakże miłe było rozczarowanie.Mogę przyrównac ją do troskliwej babci ale kompetentnej w każdym calu.Wytłumaczyła nam wszystko dokładnie,zbadała Emilkę i zaczeła...Od masażu relaksacyjnego. Wszystkiego nas uczyła. Potem kilka ćwiczeń z metody bobath.Które możemy wykonywac popdczas przebierania czy zabawy i na koniec jedna stymulacja Vojtą na dwie strony , każda po 20s, razem 40s.Mówiła, ze na pierwszy raz wystarczy żebyśmy się wszyscy przyzwyczaili do tego. Fakt Mila płakała ale nie rozpaczliwie i nawet mniej niż jak wyciągamy ją z wanny. Nie widać było po niej bólu a raczej zniecierpliwienie i złośc, że ktoś ją rusza a ona chce spać. Szybko też się uspokoiła.No i nie było łez. Na pewno było dużo lepiej niż się spodziewałam. Pani będzie przychodziłą do nas do domu i jesli Mila będzie żle reagowała na Vojtę to będziemy rehabilitować bobathem. Ulżyło mi , teraz czekamy na pozytywne skutki. Udzieliła nam też kilku rad jak postępować z Milą w domu. Mówiła np. żeby bujać nią w kocu, ja z jednej, Pol z drugiej i w takim hamaku ją bujać. Mamy ćwiczyć w ciągu dnia jak najczęściej te ćwiczenia i 4 razy dziennie stymulować Vojtą. Jutro spotkanie z panią od bobatów, bedzie nas uczyc jak pielęgnowac dziecko z WNM. Na pewno napiszę jak było.
Emka kope dni kochana witaj

pozdrawiam wszystkie dziewczyny
 
Ostatnia edycja:
Mondy, Dawidek ma niedomykalność zastawki trójdzielnej i mitralnej, niestety, samo już mu się to nie zamknie, pytanie tylko, czy się będzie pogłębiać, czy nie, oby nie! Napisz, proszę, po poniedziałkowej wizycie co z Mateuszkiem. Trzymamy kciuki!!!

Malamii, ja się modlę, żeby kolki nie dostał…

Anula, ja kupiłam tutaj ubranko dla Dawidka http://ubrankadochrztu.com/

Mailuj, dziękuję za informację, zaraz będę się umawiać na wizytę!

Wisieńko, cieszę się, że usg wyszło dobrze, hormony też będą ok.:) Jesteście bardzo dziele, dziewczyny! Trzymamy z Dawidkiem kciukulki:)

Dobrego weekendu Lipcóweczki!
 
dzien dobry!
a co to dzisiaj taka cisza?
emka, chyba ściągnęłam Cię myślami.. dobrze, że małej odpowiada polskie powietrze..oby jej nowe, dobre nawyki się utrzymały..
wisienko, super, że rehabilitantka okazała sie kobietą z powołaniem i że Eilka nie rozpaczała bardzo
psotko, jestem pewna, że wada Dawidka stoi w miejscu, bo przecież inaczej być nie może!
Mondy, mojej siostry syn ma taką wadą jak Twój maluch, tyle, że jej nikt nie mówił o operacji.. owszem są pod stałą kontrolą, ale tyle..mały ma 4 lata

a Madzia gdzie się podziewa? zawsze witała się z wszystkimi :) witam wszystkie mamusie
 
reklama
hej dzień dobry

Wisienko cieszę się, że rehabilitacja przebiegła tak pomyślnie i oby tak dalej.

Emka trzymajcie się ciepło kochani, mała po prostu wie jak zaprezentować się babci ;-)
.
Ale dzisiaj pospałam :) Szymuś co prawda o 6 był gotowy do zabawy ale mężowy zabrał go na dół a ja pospałam do 8.30. Uhuhuu...szaleństwo :-D teraz wstaje z dopołudniowej drzemki ale coś mu ciężko oczy podnieść.
A ja stawiam imieninowe ciacho i kawkę ;-) zapraszam
 
Do góry