reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Maqnio, mam euphorbium w domu, nie pomyslalam ze mozna to ewie zapodac. Wiem ze jest super, zwlaszcza na katar zatokowy. Dzieki. Olejek sosnowy mowisz? Zaraz wysle meza do apteki ;-)

Marzenko, pol nocy bylam pewna ze zaraz rano polece do lekarza, ale wyklarowal sie z tego katar ( poki co w 1 dziurce, dlatego mala nie ma problemu z jedzeniem) frida ladnie oczyszcza nosek, mloda juz nie jest taka szczeslaiwa przy czyszczeńiu noska :-(

Klina nie mam niestety, ale podlozylam pod materacyk recznik kapielowy i ewa ma teraz glowke wyzej. Spi elegancko.

Byle do przodu.
 
corin ja małej emphorium podaje i jest super a małej nic sie nie dzieje a olejek kup koniecznie - swietnie inhaluje:) tylko 3,4 kropelki, bo jest on bardzo mocny:)ja pod materac podłozyłam poduche tak zeby całe cialko lezało pod katem i nochal odpycham przed jedzeniem, bo inaczej niunia ma nerwa bo nosek jesc nie pozwala:)
 
corin ja podkładałam pod nogi łózeczka ze strony głowki 2 grube ksiązki i siup mała była pod kątem

miczka dzięki ....

czy wiecie kiedy po cc można na basen ?bo o to nie zapytałam gina :baffled:
sex można to chyba w chlorze też już można ponurkować:-p
 
Cześć dziewczyny:)

A my dzisiaj po kolejnym szczepieniu. Mała krzyczałą strasznie ale dość szybko dała się uspokoić i jak na razie jest ok. Tyle, że okazuje się że trochę mało przybiera na wadze. Ważyła dzisiaj 4830g a to już 10,5 tygodni. No i generalnie jako wcześniak może być trochę poniżej normy, ale 4 tygodnie temu była bliżej 25 centyli, a dzisiaj już przy 10 więc spowalnia:( A wydawało mi się, że wszystko ok:( No więc mam generalnie spróbować częściej karmić, i nie dać jej w nocy spać tak jak teraz 6 godzin:( a tak pięknie w nocy było... zobaczymy jak jej się to spodoba... No i mam parę razy pod rząd sprawdzić ile mleka sciągnę i czy ładnie wszystko mała wypije a innego dnia sprawdzić czy po jedzeniu jeszcze będzie mm ciągnąć... Z tym sprawdzaniem poczekam do niedzieli, bo w końcu po szczepionce może być osłabiona więc nie będzie to szczególnie miarodajne... No i teraz już chyba na nic nie będę miała czasu jak mam ją częściej karmić skoro ona je przez godzinę... Oby się to unormowało...
 
corin nasza lekarka powiedziała, że najmniejszy nasivin można od 1 miesiąca, więc spokojnie możesz dać:-) U nas wirus. Na szczęście osłuchowo bez zmian. Mam nadzieję, że dziś Stasiowi nie wyskoczy gorączka.
 
reklama
Madzia, ten utwór to mój faworyt - zresztą twórczości Bukartyka słucham co tydzień u Manna rano w Trójce. Co do basenu, to w środę byłam u gina i pytałam o basen i powiedział, że spokojnie po połogu już można.

Basieniak, myślę, że dzieci mają różne tempo rośnięcia i pewnie raz podganiają, a raz idzie im to wolniej.... ale faktycznie lepiej sprawdzić - trzymam kciuki za wyższą wagę.

Magia, mam nadzieję, że Stasio się nie zarazi, a Ty wydobrzejesz.....
 
Do góry