reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Marzenka ja mam tak samo nawet gdy maly da sie wyspac i w dzien mi sie uda, w nocy prz karmieni zapypiam nawet spacer mnie meczy przychodze tak zemaczona jakbym biegala...
Ostatnio przegladalam zdjecia dzieciaczkow i chyba Twoja niunia podobna do taty;-)
 
to nawet sie nie zastanawiaj tylko jutro sobie cos kup i lykaj bo anemi sie nabawisz

anulka łoj podobna i to bardzo a zwłaszcza do dziadka co nie zyje ogladałam zdjecia ostatnio i w szoku byłam , nawet palce przy nózkach ma takie same , cały tatus
 
Ostatnia edycja:
ostatnio zobaczylam, bardzo podobna no w koncu coreczka tatusia:-) Moj sama nie wiem napewno nie do mnie raczej do Ł i troche do mojego brata;-)
 
Anulka ja 2 córki starsze mam z pierwszym mezem i tez sa podobne do tatusia zwłaszcza ta mlodsza nawet ruchy ma takie jak on , teraz ta tez do tatusia podobna , po mnie maja tylko to na dole nic wiecej :-D

Z tym ze jak malutka jest niespokojna iplacze to tatus koło niej robi i nie denerwuje sie jak twój ze dziecko płacze tylko ja lula , jest kochany dla niej nawet nie myslałam ze taki bedzie troskliwy tatus , dlatego jak słysze co ty piszesz o swoim to mnie szlak trafia jak mówie mojemu jaki jest twój to sie dziwi co to za ojciec
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane,
Miczka, karmie ja całkowicie na spiocha, nawet jak sie nie dopomina, bo tak to pewnie koło 1 czy 2 też by sie obudziła glodna:) z czasem licze na to że ta przerwa od karmienia nocnego sie wydluzy aż do samego rana (czyt.8.00-9.00):-D

Iwonuś, ja jem słonecznik, i taki swiezy i taki juz uprazony tez jadłam i było ok!

kurcze a ja w sumie nie wiem do kogo moja mała jest podobna bardziej... chyba sama do siebie hehe
 
Hej. jestem. Zakupki w Ikea znakomicie poprawiły mi humorek. Emilka to mała galerianka i była całe zakupy bardzo zadowolona. Maciek już w domku. Więc cała rodzinka w komplecie. Bardzo to lubię. Jeszcze was mienadrabiałam ale zaraz zobaczę czy naskrobałyście coś.
Marzenka wklejałaś zdjecia??
 
hej, ja melduje się po/ w trakcie chrzcin.. dla mnie już po bo trzeba iść spać..a dla reszty gości w trakcie..mały spisał sie na medal.. wczoraj super grzeczny - przygotowania i dziś w kościele przespał cała msze i obiad w domu:)
 
reklama
Marzenka nie dojrzal do roli ojca a ja juz nie mam sily prosic, grozic, tlumaczyc. On nie widzi nic zlego w tym co robi twierdzi ze inne maja gorzej ze on chce zeby maly byl ciagle cicho bo mu przeszkadza(a juz 3 dni nawet razu nie palakal a wiadomo dziecko sie smieje czy tez gada) on czasami idzie na spacer albo chwile ponosi i uwaza ze towystarczy bo inni ojcowie tyle nie robia, szkoda slow:baffled:pcha sie do malego gdy sie nudzi i maly sie bawi a tak go nie ma...
Dodi moj spi tak twardo ze przez sen pociagnie 3 razy i na tym koniec:-D
Wisienka moj tez lubi zakupy ciagle sie rozglada;-)
Konwalianka pewnie panieta jestes, super ze maly byl tak grzeczny;-)
Wlasnie sie wykapalam i ide spac...Dobranoc;)
 
Do góry