reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

maqnio anulka to jak mezowie chca spokoju to niech obiadki i wszystko inne robia sami a wy tylko przy dziecku siedzcie i w nosie miejcie wszystko inne ,maqnio koniecznie sie lecz mnie tez gardło dopadło ale na szczescie to nie angina

wisienko na zdjecia cierpliwie musisz poczekac bo jak na złosc popsuł sie nasz komp i misiek siedział dzisiaj przy nim caly dzien ale napewno je wrzuce jak go zrobi
 
Ostatnia edycja:
reklama
marzenko na glowie stane a sie wylecze, od wczoraj wypróbowalam wszystkie mozliwe domowe sposoby, ale czuje sie jeszcze gorzej - jutro lekarz koneicznie, nie bede kombinowac bo czym dłuzej ejstem chora tym wieksze prawdopodobienstwo ze niunia sie pochoruje, duzo zdrówka kochana!!!
 
witam
ja tylko na chwilę. chrzciny się udały, mały był mega grzeczny
wszystkim niewyspanym,przeziębionym itp. ślę moc uścisków i uciekam do łóżeczka

ps. mały kończy dziś 2 miesiące ;-)czemu ten czas tak szybko leci
 
Mamuski a ja zauwazyłam kiedy moja mała jest niespokojna , jak jest zmiana cisnienia i zmiana pogody , wczoraj było tak cieplo i spokojniutka była dzisiaj juz inna pogod i zmierzła cały dzien ostatnio tez tak było jak nagle zaczelo sie ciepło robic cos w tym musi byc
 
Iwonus moze to tak jak pisze Maqnio to skok moj tez wtedy marudzil:tak:
Maqnio,Iwonus moj najpierw troche sie slinil a teraz tragedia ciagle ubranka mokre a gdy lezy na placach kilka razy az kaszlal tak mu polecialo:baffled:
Marzenka ja pierwszy raz zrobilam mu porzadny obiad i na tym koniec, teciowa powiedziala zebym sie nie przejmowala i ze jesli on chce jesc niech sobie zrobi:-)&&&&& zeby chorobsko przeszlo, tez ciagle cos Cie lapie. a jak zab?a moj 3 dzien grzczny chyba nie wplywa na niego pogoda:-)
Madzia super ze maly wiedzial jak sie zachwowac:-Da czas leci, ja mam wrazenie ze nieawno szlam przez przetarminowanie do szpitala i maly tez ma prawie 2 mies:-)
Moj dzis caly dzien je i spi teraz juz powinien zasypiac po kapieli a jeszcze do niej sie nie obudzil
 
aniu z zebem jescze nie ide nic robic bo dzisła sa opuchniete a poki do porzadku opuchlizna nie zejdzie napewno nic nie bede z nim robiła , a łapie bo organizm oslabiony po ciazy i porodzie to najszybciej nabawic sie jakiegos chorubska , gardło to napewno po zimnych napojach boli dzisiaj za to pije lekko podgrzane , a ty sluchaj tesciowej i sie nie przejmuj jak glodny niech sobie robi a nie zeby mu wszystko przeszkadzało

madzia super ze chcinki sie udały i ze malutki był spokojniutki
 
Aniu po ciazy to sie czesto zdaza ze sie traci włosy , ja po pierwszej ciazy kołtunami z poduszki sciagalam połowy wlosów nie mialam musiałam potem obciac a miałam takie geste ze nie chyciłam kitki 2 rekoma i długie po tyłek po porodzie niestety tak sie czasem robi
 
reklama
Marzenka wiem a ja dodatkow mam diete przez brzuch malego o owocach i warzywach juz zapomnialam wiec nic dziwnego brak witamin, chyba kupie sobie jakies dla karmiacych bo juz ledwo chodze...
 
Do góry