reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

i majonez hehehe też upiekę by sprawdzić jak smakuje :) dzięki Wisienko!

dodi do plastiku inna forma by spawać -może się uda na zmianę, a póki co chusta czy nosidełko i jutro na spacerek ;)
dodi a jaki to wózek?
 
reklama
Witam wieczoranie w koncu mam chwilke, skonczylam gotowac i maly ssak wstal wlasnie zjadl i zasypia:-Ddzis tesciowa byla wybawila go a mnie wziela na zakupy kupialm sobie koszule w kwiatki akurat do karmienia dobra
Dodi cholerka juz nie mialo co sie zepsuc!ja dzis tez mialm pecha popsul mi sie na miescie japonek dobrze ze naprzeciwko byla ambra poszlam sunac jedna noge i kupilam nowe buty:-D
Wisnienka jak katujesz ja ze slodyczy jem tylko ciastka owsiane bez jajek i mleka...moj maly plakal po kapieli ale mam na niego sposob zawijam go w recznik i jest spokoj:-D
 
merlitoczko, jutro i tak u nas pogoda do bani ma być, więc spacerek to będzie autem do babci na obiadek hehe
To jest Implast bolder SD

Anula, nieźle to wygladalo pewnie:):) no ale okazja by kupic nowe buty dobra!
No mówie wam, mnie to zawsze wszystkie nieszczęscia dosięgają:):) chyba klątwa jakas hihi

U mnie zaczęlo padac wlasnie:)
 
Ostatnia edycja:
Dodi tragedia jak czubek szlam ale na szczescie trzeba bylo przejsc tylko przez ulice, jednak plusem sa nawe buty co prawda sezon sie konczy ale bada za rok no i juz byly promocje:-D
Dzis siedzialam z tesciowa i Ł przyszedl do nas uposledzony chlopiec mial ze 14 lat, starsznie brudny, mowi do mojego ze ma 2 zony a tyle nie mozna wytlumaczylismy ze jedna to mama a on ze przeprasza i ze mloo wyglada:-Da mi powiedzial ze ladnie wygladalam(nawet moj mi nie mowi)pzoniej widzialam jak zaczepial ludzi i chcial drobne ale niestety wydaje nie tylko slodycze kupuje tez alkohol i papierosy. Bardzo symaptyczny a moj ma naerwa na takich ludzi i go pogonil przez co sie poklcilismy bo ja wlasnie z takimi dziecmi chce pracowac. Kiedys gdy stuiowalam pracowalam na weekendy w telepizzy wtedy ten chlopiec przyszedl po kase zrobilam mu z kolezankami pizze dalysmy pic i poszedl. dzis chcialam mu cos jesc kupic ale on cwany chce kase nie jedzienie a moj tylko mi powiedzial zeby sobie w domu jadl a przciez widac ze brudny zaniedbany wiec w domu pewnie nie za fajnie. Tak was tym zanudzam ale przejelam sie tym chlopcem i tym ze moj nie rozumie tego...
 
Anula, niech małz bierze z niego przyklad i tez ci tak cukruje:):) jednak dzieci sa szczere:) mnie tez zawsze żal takich dzieci, niewazne na co chcą...to na pewno same sobie takiego losu nie wybraly, żeby chodzic i zebrac, one niczemu nie sa winne.. ale np juz dziady pod sklepem zionące winiaczem mnie denerwują, albo ci co po domach łaża, na kilometr wali alkoholem, a tlumaczy sie ze na mleko dla dziecka zbiera.. kłamców nie lubie..

spadam spać, dobrej nocki
 
Mnie raz zaczeopil facet byl z dzieckiem i mowil ze do mleka mu brakuje 2 zl ja mu dalam pozniej patrze a ten z piwem wychodzi:szok:
Dodi jedyny komplement od mojego to, to ze inneg gorzej po porodzie wygladaja...
Ja tez uciekam mam czas na spanie do po 3
Dobranoc;)
 
Ja juz mam dosc. Kolejna noc gdzie spie tylko 4 godziny. Mloda w srodku nocy robi sobie 3godzinna przerwe. Polozylam sie o 22 a jz 2 godz pzniej mloda wstala. Przewijanie, karmienie i... 3 godziny marudzenia :-( po 3 zasnelysmy obie, by o 5.30 znow byc na nogach. I od tej 5.30 jeszcze nie spi. Wprawdzie jest juz blsko (daje jej max pol godz) ale ja juz nie pojde spac - obowiazki :-(
 
Witam, u nas koleejan noc udana zjadl po 22 ale ja jeszcze nie splalam pozniej wstal o 3 i przed 6 zjadl i zasypial:-)teraz wstal dostal cyca i znowu zasypia.W nocy na karmienie wystraczy mu 20-30 min. Juz o 3 dni nie boli go brzuch w dzien kolki tez minely:-Dteraz tylko je, spi i sie bawi
Corin moj malo kiedy nie spi 3 godz, w nocy zazaz zasypia(2 noce jak na razie mial gorsze)w dzien obecenie najwicej nie spi 2,5 godz ale malo kiedy tak jest wykle po god zasypia. Wczesniej gdy bolal go brzuch potrafil spac w dzien raz ale to juz minelo mam nadzieje ze taj juz zostanie:-DA moze uda Ci sie w dzien pospac?
 
reklama
dzień dobry mamusie i maluszki

ja dzisiaj średnio wyspana bo po karmieniu o 2 Szymkowi średnio chciało się spać. Co prawda nie płakał i leżał w łóżeczku ale wiercił się strasznie i co chwile wypluwał i dopominał się smoka. No to latałam tak prawie do 4. Dzisiaj idę spać z kurami, nie ma co :-) Chyba, ż uda mi się w dzień trochę kimnąć, chociaż ja w dzień spać nie bardzo umiem.
Zaraz spadam na zakupy do Carrefoura. Otwierają o 10, może jeszcze nie będzie dużo ludzi o tej porze. Pogoda się zepsuła, wczoraj cały wieczór lało, dzisiaj też pochmurno. Ale trochę dychnąć można przynajmniej.

Dodi co za pech z tym wózkiem :baffled:

Magia ja też chcę zobaczyć nowe nabytki ;-)

Marzenko też jestem ciekawa tej pozycji do odbicia

Anula nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - nowe buty są :-D ja to też mam alergię na takich co to potrafią dziecko wykorzystać, żeby wyciągnąć na piwo. Ughh łeb bym ukręciła :wściekła/y: super, że Bartuś już spokojny!

Corin no to u nas dziś nocka podobna
 
Do góry