reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Melduje sie nadal w dwupaczku... I napisze Wam, ze jakby nadmierna pobudliwosc dziecka w brzuchu swiadczyla o zblizajacym sie porodzie to ja bym juz na porodowke jechala:-D Moja mała dzisiaj taki sie rozpycha i macha girkami ze szok. Dawno juz tak nie bylo.
 
reklama
Cześć Dziewczyny ja właśnie po kontrolnej wizycie u swojego gina. Dzidziuś się nie spieszy na świat, skurczy brak tylko bardzo ruchliwe. Kontrola ciśnienia 6 rzy na dobę w wypadków skoków prosto na ip. Tak mamusia odpoczywa a tata prasuje ubranka :)
 
Melduje sie, dziecka juz w drodze. Ja juz wykapana i w lozeczku.

Dziewczyny te wasze babelki sa niesamowite, takie maja slodkie buziaczki. Nic tylko calowac i tulic :-)

Dziewczyny jaki kolor ma wasza siara? Ja mialam caly czas przezroczysta a od wczoraj leci zolta...
 
reklama
Aaaale słodkie te zdjęcia dzieciaczków!!! Wszystkie są przeurocze :)

A ja w SR dzisiaj byłam, o mało co nie zapomniałam o dzisiejszych zajęciach :p Mąż mi przypomniał..
Dzisiaj mówiła położna o porodzie.. i tak sobie uświadomiłam, że to coraz bliżej i innego wyjścia nie ma. Wcześniej o tym nie myślałam i nic się nie bałam, a dzisiaj zaczęłam się zastanawiać jak ja sobie poradzę..?
Czy planujecie dziewczyny poród rodzinny? Bo przy mnie będzie mąż, mam nadzieję, że nie dozna żadnego urazu ;)

psotka, Ty bezobjawowa miałaś być ;) czekaj na mnie, nie spiesz się jeszcze z porodem ;) Masz czas.
Corin, Ty to masz z tą teściową.. Bardzo dobrze jej powiedziałaś z tym sprzątaniem po sobie!
 
Do góry