reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Ja też po USG :)
Na szczęście wszystko dobrze. Serduszko 158 uderzeń na min., przezierność 1,1mm. Dzidzia od główki do pupki ma 7,02cm :) Moje maleństwo...

Em_ka - ja też mam jakieś przeczucie, że to dziewczynka ;)
 
maqnio - oj, ja tez rycze jak bobr na filmach z bobaskami - "uuuu, jakie fajne bobo, uuuuu". Moj maz sie tylko usmiecha :-) Mam nadzieje, ze nie mysli, ze zwariowalam ;-)

A tak wogole to dzisiaj jest u nas piekna pogoda, wyszlo troche slonca. Bylam rano na basenie posmigac kilka kolek. I tak wogole to znowu chce mi sie chciec. Ale to moze tez z powodu konczacych sie nudnosci, hurrraaaa!
 
Katerina ja rozmawialam z moją panią dr i powiedziala mi z jedyny lek przeciwbolowy, ktory nie zaszkodzi dzidziusiowi to Pyralgina - mnie samej sie wierzyc nie chcialo ze na mnie podziala, ale jednak jak przez jakis czas sie lekow nie bierze od razu jak tylko cos leciutenko zaboli, to faktycznie dziala i to na dlugo!
 
a wiecie co? mimo tego, ze strasznie chcialabym juz miec dzieciatko przy sobie, to jednak chce sie jeszcze nacieszyc tym, ze mam je w brzuszku, chce widziec jak rosnie wraz z nim, ze jest bezpieczne przy mamie. Kazda ciaza jest wyjatkowo, jednak pierwsza jest wielka zagadka, czyms nie do opisania, szczegolnie jesli nie byla dla nikogo zaskoczeniem. Gdy patrze na place zabaw, na bawiace sie dzieci az mi sie buzia zaczyna usmiechac, ze w niedlugim czasie i ja bede mogla wyjsc z naszym szkrabem, patrzec jak kazdego dnia nabywa nowych umiejetnosci. Ohh.. az sie lezka w oku kreci na sama mysl.
A teraz apropo lezki. Wczoraj ogladalam film Hatiko:psia opowiesc i ryczalam jak bobr, nie moglam sie powstrzymac. Teraz gdy jestem jeszcze bardziej wrazliwa nie mam zadnego problemu zeby sie poplakac.
 
Ale dzisiaj nastroje widze placzliwe :) ja tez dzisiaj jakos tak melancholijnie ... ale dalej skladam origami mowie wam POLECAM fajna frajda... jak sie za duzo mysli czyli dla takich osob jak ja :DTaaa DAAMMM ! :D
 
reklama
Ja płaczliwa nie jestem za bardzo, choć czasem mam emocjonalne odpały ;-) w najmniej oczekiwanych okolicznościach się rozklejam. Dzisiaj mi się chce ryczeć bo nie spałam do 5 jak już zasnęłam to dziecko zaspało do szkoły i dopiero o 8 wyszła, a ja znowu się położyłam ale bardziej przysypiam niż śpię i jestem taka słaba :-( żeby nie poddać się emocjom umówiłam psa do fryzjera, babcię do kosmetyczki i umówiłam się na oglądanie 2 domów. Mam nadzieję, że mi chandra przejdzie
 
Do góry