reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

veronika, właśnie przez to czepianie się pierdół to mi tez mojego szkoda. Prawa jest taka, że jak pracowałam to nie miałam czasu na zastanawianie się dlaczego odłożył koszulke tam, a nie tam. Albo, że nie odłożył czegoś na miejsce, a teraz jestem w domu i niestety zwracam uwagę na wszystko, bo to jakby mój jedyny obowiązek - ogarniać mieszkanie i przygotowywać wyprawkę.

To M. wczoraj zadzwonił i mówi, może będziesz dzisiaj rodzić, bo mi się jakoś w pracy nie chce siedzieć. Nie masz może skurczów? :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ide na jakies male zakupy ... :p chcialabym jakiegos misia z pozytywka kupic .... ale nie wiem czy to dobry pomysl ... jak znalazlam to 90zl :/ i nie wiem czy one tak chodza w tej cenie czy sa tansze
 
Hej Kochane byłam dziś oddać krewke na badanie CRP :-) Niczko mój też wciąż pyta"I jak Kochanie boli? Zaczyna się coś ?" teraz wcinam pączuszka :-) dziś już nigdzie nie wychodzę :-) leże w łóżeczku cały dzień :-) Noc była taka w miarę... dosłownie co godzinę wstawałam na siu siu ale już trochę lepiej jak troszke pospałam bo wczoraj byłam nie do życia
 
Weronika, nie odpowiedziałyśmy, bo nie wiemy..... to zależy, czy Ci w przychodni pozwolą..... choć nie widzę powodu, dla którego nie mieli by pozwolić..... jak byłam w szpitalu, to miałam ktg 4 razy dziennie i Marek się czasem załapywał - było to dla Niego niezłe przeżycie..... więc naciskaj, żeby się zgodzili.....
 
Danuska jest lepiej... ale skurcze nadal łapią... dlatego nie wstaje z wyrka dziś już :-) Niczko mój mógł ale nalegaj :-) niech też posłucha:-) mój jak był ze mną na USG to cieszył się jak cholera :-)
 
Ostatnia edycja:
no i znów pospałam hehe:) to mycie poranne podłóg mnie poganło na kanapę;)
ja dzis tez po sprzeczce, ale moj juz zadzwonił i mówi " ze juz nie pamieta":)kochany ( czasem utłukłabym) Też się czepaim i tez staram się w porę opamiętać.Ale dajemy radę.
Co do problemów z chodzeniem dziewczyny to jakis kaczy chód mi się załączył plus lokomotywa heheh a na końcu spaceru sauna aaaaaa szok
 
reklama
A moja siostra jest w czwartym miesiacu i sie mnie pytala wczoraj . "weronika Ty musisz tak Szeroko chodzic ? " Hahaah to jej powiedzialam pogadamy jak Ty bedziesz ... w 8 miesiacu :p Aaaa tak poza tym wiecie ile warze ? :p 69kg:p
 
Do góry