reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Veronique!! No, trzymam kciuki! Musi byc dobrze. Zdaj relacje zaraz jak wrocisz!
Wisienka, Patrycja - wspolczuje tych mdlosci i wizyt u pana K...
Mnie tylko mdli, szczegolnie na mysl o niektorych potrawach.
Wiecie dziwne, ja, zaciekla wegetarianka, zawsze zdrowa zywnosc - mnostwo warzyw przede wszystkim - teraz na warzywa prawie nie moge patrzec... nic tylko mi sie chce pizzy, tostow itp.... Az strach!!

Sicilpol - jak samopoczucie? Wiesz mi tutaj tez kazali w Hiszpanii myc warzywa i owoce jakims specjalnym smierdzacym srodkiem chemicznym - ale na razie tego nie robie, po prostu je dobrze szoruje i obieram!

Pa, trzymajcie sie wszystkie!
 
reklama
Bylam zdjece dodalam w zdjeciach USG hmmm lekarz powiedzial ze ... to 6 tydzien tak wynika z USG 6-7 babelek ma 6,6 mm i widac na zdjeciach co widac :) widzialam pulsowanie ... jest za wczesnie by cosk stwierdzic :( ALE widzialam pulsowanie takie migotanie :) urocze.... zobaczcie same w zdjeciach USG i nastepna wizyta dopiero za 5 tygodni
 
Cześć dziewczyny. Długo się nie odzywała, ale powrót do pracy i ten śnieg (w poniedziałek wracałam 4,5 godz do domu) spowodowały, że nie miałam sił nawet włączyć komputera.
Jeżeli chodzi o pytanie ad pasty do zębów, to je też czasami tak miewam, że mnie odrzuca, i przy szyi też nie mogę mieć ciasno, od razu robi mi się niedobrze. Jak wracam do domu samochodem to co chwile mam ochotę rozluźnić szalik, a tu się okazuje, że już nie ma co;)
Wisieńka, a ad śluzu to ja też czasami miewam taki ciemniejszy np. przez ostatnie 2 dni, ale to chyba normalne.
A jeżeli chodzi o mój powrót do pracy to przez te nudności chyba nie potrwa długo... Myślę, że do poniedziałku załatwię parę rzeczy które muszę załatwić i idę na wolne pewnie do końca tego trymestru. Bo mam nadzieję, że wtedy się poprawi...
No i muszę się pochwalić, że wczoraj byłam na kolejnej wizycie u gina, i maluszek już ma prawie 2,8cm:D no i widziałam już główkę, oczko i kręgosłupik no i ruszał się troszkę:D termin lekarz mi podał 2.07 mimo, że z obliczeń wychodzi mi 6.07, ale to się chyba jeszcze może parę razy zmienić:) No i serduszko tym razem biło jak szalone:D po ostatniej wizycie troszkę się martwiłam, bo tętno było tylko 110, a teraz już 188. Widzę, że niektóre z was już przy mniejszym się martwiły, że za duże, ale czytałam, że takie też jest ok, no i mój gin mówi, że jest dobre więc się nie będę martwić:D
No a tak przy okazji ciążowych zaników pamięci to strasznie się wstydu u gina najadłam, bo pod koniec wizyty uświadomiłam sobie, że nie wybrałam kasy, żeby mu zapłacić, ale na szczęście powiedział, żebym pamiętała jak przyjdę po zwolnienie więc wyszło ok:)
Ściskam wszystkie:)
 
Hej kobitki. Dziś miałam lżejszy dzień. Nie mdliło mnie cały czas więc wykorzystałam to i poszłam do sister a potem posprzątałam łazienkę i kuchnię. Teraz wieczorem jest mi ciut gorzej ale da się wytrzymać. Może już tak zostanie, ze będę mieć tylko męczące ranki.
Veriniqa gratki malucha, śliczności.
Corin ciesz się z dobrych chwil
Patrycja współczuję bidoku
mailuj ja tez na tych badaniach się nie znam bo jak byłam z Mackiem w ciązy ich nie było po prostu
basieniak masz rację wracaj na wolne, może potem będzie lżej.

Ogólnie widzę wątek tylko podryguje. Pewnie większośc dziewczyn po prostu spi )))))
 
Hej kochane nie bylo mnei caly dzien bo spezilam go od rana u mamy:) relacje sie poprawily i to o 180 stopni:) az inaczej sie czuje ...z mezem tez sie polepszylo dostal tu na miejscu prace :) jutro jade na pierwsze badanka :) stresa mam troche... odezwe sie po wizycie milej nocki :)
 
hej laseczki ja juz od 4 nie spie wstalam siusiu no i w pojemnik :) i jakos ciezko bylo zasnac niedlugo bede sie szykowac na badanka, a glodna jestem jak wilk a nie wolno ahhh...

Milego dnia zycze kochane:)
 
Test Pappa to badanie ktore wykonuje się z krwi midzy 10 a 14 tyg ciąży. Jest to badanie przesiewowe które wykonuje się w kierunku zespołu Downa, zespołu Edwardsa i zespołu Patau.

Od trzech dni mam mdlości. Moja Pestka chyba czekała aż się wyszaleje ostatni raz przed jej przyjściem na świat. ;-) Mdłości chwytaja mnie między 14 a 15 i nie chcą puścić az pójdę spać.
Dziś dodatkowo mdli mnie od rana. No zobaczymy, czy aby nie oberwę teraz podwojnie...
 
reklama
anulka do wczesnego wstawania czas sie powoli przyzwyczajać :tak:ja też wstaję nawet 2 razy w nocy :rofl2:


corin może to chwilowe oby przeszło jak najszybciej
 
Do góry