reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Wczoraj byłam ale byl problem bo lekarz mial jakies problemy z jakims dziadem ktory mial dostarczyc UDG i USG bede miala dzisiaj o 17 ... a wczoraj bylam tylko tak badania ... lekarz powiedzial ze szyjka piekna macica lekko spuchnieta i wyglada to mu na 8 tydzien ... :) Dzisiaj ide na USG ja chyba zwariuje z tym czekaniem mam nadzieje ze to nie jest jakis zly znak ... :/ ze tak sie wczoraj stalo ja to taka ... strasznie zaboboniasta jestem :/ ( hehehe)
A jak sie czuje no mdlosci.. ale budze sie rano po prawej na stoliczku lezy juz banan ... PYSZOTa moge jest tonami ... i herbata z cytrynka poprawia mi lepiej ... te nieprzyjemne akcje z zoladkiem niz mietowa.
To tak naprawde czy wszystko gra dowiem sie dzisiaj niepokoja mnie czasami tylko takie kłucia czasami to jajnik to macica ... dziwne :|
 
reklama
Vernioque1986- mnie tez czasem kluje to jeden to drugi bok, ale ja jestem tydzien za toba :) wczoraj sie wlasnei tym torche denerwowalam, co prawda nie sa one ani dlugie, ani czeste, ale chyba bede sobie je notowac. Pojawily sie u mnie plamienia i tez sie troche obawiam, bowiem pamietam jak sie to skonczylo ostatnio.. lekarz kazal mi lezec plackiem (tzn lezec, tego placka to juz maz dodal grrr) wiec nudze sie jak mops, ale plamien jest rzeczywiscie mniej- w pndz nastepna wizyta a jutro badanie beta, powiem Wam, ze nadal nie moge uwierzyc... nie dochodzi do mnie, ze tym razem moze nam sie udac...
 
Hej kochane. Ja o 6 przytuliłam się do Pana K i spałam do 11 potem. Po przytulankac z Kibelkiem wypiłam mleko i zjadłam bananka i to był chyba dobry pomysł vo teraz nawet mnie nie mdli mocno.
gon1a ja zaraz jakoś w 5 tygodniu zauwazyłam masę krostek i przetłuszczające sie włosy. Mam to do teraz.
sicilpol ja tez mam kłucia takie i one chyba oznaczają rozciąganie się wiązadeł macicy. Chociaz mnie po MG. znacznie się osłabiły
Veroniqe trzymam kciuki za USG

A ja kaszka manna i herbatka na leżąco. Może dziś będzie lżejszy dzień))))
 
Z tym kłuciem to podobno chodzi nie tylko o macice ale i o otrzewna ... wiecie ... organy wewnetrzne tez zaczynaja inaczej funkcjonowac tak powiedzial mi lekarz .
Dopiero 12 a tutaj jeszcze tyle godzin :/ :) macie jakies sposoby na przyklad jak jestescie gdzies w publicznym miejscu jest pelno ludzi by cos przekasic i poczuc sie lepiej ? Bo ja jak mnie mdli to tylko za toaleta od razu sie rozgladam ... juz wchodzi mi to w nawyk . Tylko ze ja nie wymiotuje trescia zoladka ja wymiotuje slina ... czesciej slina to tak jakbym miala sam odruch wymiotny zbiera eie mnostwo sliny i to ... zwracam ale oszczedze Wam Ptysie szczegołow ...
Wisienko banany sa naprawde DOBRE na mdlosci maja duzo witaminy B6 mnie pomagaja .. tak jakby zapychaja zoladek ...
Dziekuje wam za wsparcie ...
Jeszcze tylo od czasu do czasu duzo takiego sluzu mi splywa bialego ... ale nie pachnie brzydko po prostu mam go mnostwo ...
 
Zobaczysz, będzie :)
:-* dziekuje ! Bo ja to taka pechowa babka ... i dzieciak w dziecinstwie bylam guzy siniaki szycia glowy... :/ i inne prawo jazdy za 12 razem :| no mowie Wam :( i kiedys ktos mi powiedzial "Wiesz co Weronika od poczaatku mysl negatywnie to sie milo rozczarujesz" Tylko cos nigdy tak nie bylo a w tym przypadku nie moge tak myslec ! Czarne chmury bede sprowadzac na mojego bazyliszka ? NEVER !
Ale no co ... pesymistka ze mnie to potegi entej ... :( 13 ... jeszcze kilka godzin :( a ja ide jak na wyrok moze bedzie co bedzie ? Ale musi byc dobrze...
Wiecie ... boje sie tego ze juz prz tym badaniu lekarz powie OJjjjj.. cos nie tak albo GLUPIA PIPKA ze mnie jak nic ze tak mysle no ale boje sie
Znalazlam fajne stronki ... zobaczcie ( pewnie juz je znacie aleee co mi tam ) http://www.ebrzuszek.pl/ciaza/index.php?Itemid=116&id=442&option=com_content&task=view
http://trymestr.pl/galeria.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej

Przepraszam, że się nie odzywałam i niwstety teraz Was nie nadrobie:-( mam straszne mdłości, ciągle mi słabo, lecę do pana K z nadzieją, że zrobi mi się lepiej jak zwymiotuje ale niestety tylko mnie wymęczy i na tym koniec a wtedy czuję się jeszcze gorzej:-( ehh pamiętam jak narzekałam, że nie miałam mdłości a teraz to jest straszne uczucie!! ale dam radę, poza tym brzuch mnie zaczął dzisiaj dziwnie boleć więc leże sobie, jeszcze ta pogoda jest typowo łóżkowa więc nie żałuję sobie a co:-) mężulo zrobił obiad ale jak tylko popatrzyłam na te piękne roladki na które miałam nieziemską ochotę to zaraz mi się ich odniechciało.

Za wszystkie wizytowe dziewczyny dzisiaj trzymam kciuki i zdajcie relacje jak wrócicie:-)

Buziaki słonka:*
 
Do góry