reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie slonecznie sloneczka kochane bardzo wiosennie!Polu hej:)no ponoc jutro jeszcze ma byc troszke zimowo ale napewno to jej ostatnie podrygi,a w sobote zegary o godzine do przodu przesuwamy i bendziemy mialy dluzszy dzionek:-)ja to ostatnio malo sie udzielam tutaj ale czytam regularnie,jakis taki nieciekawy humor mam ostatnio do pisania ech...ja to prawka niemam ,bo jakos mi sie wydaje ze zdolnosci w tym kierunku niemam ,boje sie jezdzic .wlasnie doczytalam ze u Maqnio byla u lekarza ,ciesze sie ze wszystko wporzadku,ucałowanka***
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry:)

Spałam dzisiaj kiepsko, bo po wczorajszych przeżyciach miałam mega doła… a te tabletki sterydowe dostałam żeby przyspieszyć rozwój płuc maluszka, bo może się urodzić za wcześnie… Wierzę jednak, że będzie dobrze i mój synuś będzie zdrowy.

Co do prawa jazdy, to też sobie nie wyobrażam, żebym mogła go nie mieć. Ja zawsze jeżdziłam sportowym samochodem, a teraz mąż przesadził mnie w wyższy, bezpieczniejszy, też musiałam się przestawić, ale mimo wszystko wolę na sportowo;)

Rozumiem powód, dlaczego nie możesz Mailuj zrobić prawka, ale z tego co pisałaś masz kochanego męża, więc z pewnością nie musisz się go prosić, żeby Cię gdzieś zawiózł:) A jak przyjedziesz do Poznania, to zadzwoń do mnie, będę Twoim kierowcą;) Trzymam kciukaski za wizytę Słońce:)))

Pola, witaj serdecznie:)
 
Ostatnia edycja:
Hej Pola!

Teśka, piękne słońca za oknem, więc się rozchmurz... :)

Psota, pewnie lepiej działać profilaktycznie niż potem w ostatniej chwili - a i tak na pewno nie będzie to potrzebne..... i nie wpadaj w doła.... lekarze zawsze muszą zakładać najgorsze scenariusze, żeby im zapobiegać, co nie znaczy, że muszą się sprawdzić.... pójdź na spacer, albo do sklepu kupić coś fajnego, a może kosmetyczka....

jeszcze a'propos jeżdżenia samochodem - w DDTVN będą mówić o zapinaniu pasów w ciąży.... ja ostatnio zanim ruszę spędzam jakieś 5 min, zeby sobie pas upchnąć pod brzuchem, naciągnąć i poprawnie ułożyć....
 
Witajcie, witam nową mamusię zapraszamy do naszego grona. Ja oststnio nie mam sil wkoncu i mnie dopadlo przeziębienie taki zapchany nos ze szokkk dusze sie usta az wysuszone do granic.... ale do pracki chodzę.... bo tylko sam katar ale daje o sobie znać. Zapuszczam wode morską.... ale nie mam zbytnio ulgi.... na noc wynegocjowalam doslownie 2 kropelki xylometazolin 0.05% dla dzieci.... bo bym nie spala chyba... no nogi moczę w wodzie z solą na noc i skarpety.... rutinoscorbin i tyle. Gardlo mnie nie boli tylko ten karat az uszy zatyka mam juz go dośc ale do niedzieli powinno juz puścić..... bo juz od niedzielki mnie trzyma.... ech i nie mam weny.....
 
Pola witamy:)
Teśka z tym brakiem zdolności to nigdy nie wiadomo. Ja też zawsze bałam się jeździć samochodem bo przeszłam jako dziecko przez parę niezbyt bezpiecznych wypadków. A do tego myślałam, że zupełnie na kierowcę się nie nadaję bo mama kiedyś na moment posadziła mnie jak miałam kilkanaście może lat za kierownicą i coś mi nie poszło i tak całe życie słuchałam, że ja to do tego zdolności nie mam. Ale sytuacja mnie zmusiła. Prawko zdałam za pierwszym razem. Fakt, że na początku się bałam i w pierwszą dłuższą podróż mąż musiał do mnie przyjechać żebyśmy razem mogli wrócić do niego... Ale teraz jeżdżę bardzo dużo, i nawet od facetów po kolei słyszę, że bardzo dobrze mi to idzie i sama teraz już się pewnie czuję. Więc nigdy nie wiadomo dopóki się nie spróbuję tak na prawdę:)
 
Hej Psota a u nas ok jakąs chandrę miałam i nie miałam chęci sie odzywać chyba nadal mnie jakis nerw trzyma ;-) ale powoli puszcza. U Olgi wszystko w porządku buszuje mała kluseczka:-p.
 
Dzień doberek kochane :-D ale pospałam dziś :szok: aż szok mam straszny,mała na wieczó chyba fikołki robiła,bo brzuch to mi aż skakał akrobatka moja kochana hihi :-D
sis buziam Ciebie i Dawideczka :*:*:* właśnie tak czytałam jakie sterydy i jaki szybszy poród ??????? czemu ja nic nie wiem,musze dokładniej podoczytywać :baffled:
maqnio super,że wszystko ok z Wami !! :*:* A faktycznie Rózia rośnie nieźle :-D
pola witaj milusio i nie pracuj tyle tylko wypoczywaj z nami na BB :-D
A co do prawka też nie mam póki co daję radę mieszkam w małym mieście więc mam wszędzie "rzut beretem" ale zrobić muszę,bo to jednak straszna wygoda jest
margeritka słońce trzymam &&&& żeby chandra szybciutko przeszła i hormonki się ustabilizowały :*:*
 
reklama
Witam w ta piekna wiosenna pogode:-)
maqnio ciesze sie ze wszystko z wami dobrze
mailuj &&&&&&&&&&
Teska ja tez nie mam prawka ale to dlatego ze jak mialam akutrat robic to wypadek mialam, znaki nosze do tej pory, jakis uraz mam zwlaszcza na zakretach. W wakacje mam nadzieje ze sie przelamie i zrobie bo nie lubie byc zalezna a do szkoly prawie 2 godz pociagiem jade:angry:
 
Do góry