reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej dziewczyny!Margerita chandry miewam też,częściej okresy kiedy chce być sama i mieć spokój,tak już chyba jest.Zawsze jednak po burzy i złych nastrojach wychodzi słońce.Mój synuś też buszuje od rana!
 
reklama
Witam kochane. Mnie obudził dzis kominiarz:-)Przyszedł składać zyczenia wielkanocne, przyniósł kartkę z zajaczkami i pisankami a wśród nich kominiarczyk.:-)No to teraz musi byc po udg wsio dobrze.
Margeritka ja tez w tamtym tygodniu miałam dolinę, przeszło samo. A tobie wózek pomoże na pewno:-D
ide poczytać was troszke
 
Witam się porannie,
Zuzu, hej kochana dawno Cię nie było. Ty tyle nie pracuj, choc tu do Nas i leniu**** z nami.
Mailuj, trzymam &&& za wizytę
Pola, witamy w naszych skromnych progach, już wiesz co będzie chłopczyk czy dziewczynka?

Ja niestety nie mam prawka. Rok temu próbowałam robić i byłam pewna, że zdam za pierwszym razem, ale ze stresu oblałam na najprostszej rzeczy czyli na rękawie.:wściekła/y: Tak się wściekłam, że głupia odpuściłam na jakiś czas i teraz żałuję bo by się przydało

Pozdrawiam Was wszystkie moje brzuszki.
Tak straszycie ta zimą, że postanowiłam dzisiejszy dzień spędzić spacerkowo. Wpadnę wieczorkiem.
 
wisieńka hihi no to fajnie kominiarz od rana w domu to samo szczęście :-D
danusia :*:*:* no to teraz będziemy miały swoje 4ery kółka hahaha od lipca :-D
margeritka
chwal się od razu wózkiem !! :-D
 
Hej Dziewczyny - no widzę, że już większość się obudziła....:)

Orchidea, cieszę się, że widać Cię tu coraz częściej... :*

Margerita, ja ze swoim wózkiem paradowałam po pokoju, a teraz leży na strychu i czeka na troszkę cieplejszą pogodę, żeby go wyprać... za to dziś robimy przymiarki fotelika do samochodu.... :)

Dziewczyny - wygrzebcie się z tych dołów - kompletnie nie warto się tak smucić :)
 
Pola czy ty jestes majowka 2008?
a ja od kilku dni mam tyle wewnetrznej energii. Wewnetrznej bo wszystko bym chciala robic naraz ale moj ciezki brzuszek niestety po chwili daje o sobie znac:-) Moj Gabrys wazyl tydzien temu 503 g i ze niby chudziutki a dlugi:baffled:
 
balkan słonko :*:*:*:*:* też się cieszę,że mogę już z Wami pobyć tutaj :*:*:*:* a jak Mateuszek ???
NiL to moja w ogóle jakaś chudzina :-D pod koniec 19tc ważyła 360g ale powiedział lekarz,że super waży :baffled:
 
reklama
orchidea jesli wózek dojdzie to sie pochwale bo mąz w holandii zamówil go przez internet ze strony cos jak u nas allegro.
balkan no to juz pierwsze wożenie masz za sobą ;-)
Nil oddaj mi troche Twojej energii bo mnie jak nie mdli to znowu leze zdołowana i ciągle coś.
 
Do góry