reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Sis, ja mogę spać za pieniądze;) Cmokaski :*** dla Michalinki i :*** dla Ciebie:) Nie kupiłam tych butelek difrax jednak, zdecydowałam się ma MAM:)

Wydrussia buuuuuuuuuzialek Słoneczko:*** Lepiej już z tą suchością?
 
reklama
Piszecie dziś w szalonym tępie:-)
Tak mi smaka narobilyście tymi obiadkami, że poleciałam sobie drugie śniadanko szykować.:tak: Może jakoś dotrwam do obiadku.
marzenko doskonale rozumiem ciebie i twoje problemy finansowe, bo ja mam tak samo. I też maja czekam, może lepiej będzie.
wydrusia zadzwoń do gina, lub podejdz do apteki. Na pewno są jakieś żele dozwolone w ciąży, szkoda się męczyć.
wisienka też mam częsty spadek formy, czekam na prawdziwą wiosnę, może mi się polepszy, bo dziś słonecznie, ale wiatr zimny.

Kupujcie dziewczyny wyprawki, kupujcie! Potem może nie być już takich okazji i nie będzie się wam już tak chciało po sklepach latać w upały, tym bardziej że niektóre z was mają do porodu już prawie tylko 3 m-ce:szok: Czas szybko leci więc wcale nie jest za wcześnie.

Ja po wczorajszym czyszczeniu kamienia u dentystki mam strasznie wrażliwe zęby, czuję to przy jedzeniu i nawet oddychaniu, jak mi zimne powietrze zaleci:wściekła/y: i żadne płukanie nie pomaga:cool:
Zastanawiam się, może za mycie okien się wezmę, jak już troszkę podjem:-D Akurat mały pójdzie spać, to sobie spokojnie porobię.
 
Tak mi chodzi ten net , ze zaraz rzucę modemem o stół
Pipi dzieki kochana
marta ja tez mam nadzieję od kilkunastu tygodni, ze się polepszy, na pewno minie po porodzie:-DA może słoneczko pomoże.
Lece buraczki doprawic.
 
Jesooo ja się na nią chyba nie doczekam a miała być 30minut temu :wściekła/y: później pretensje będą,że mnie nie było :wściekła/y: achh te ciotki
sis a pytałaś czy na stronie już mają te smoczki ?? Ja się ciszę jak dzieciątko jak w nocy nie śpię i czuję malutką :-D więc dziś była kolejna noc w plecy :-D ale ja nigdy spać długo nie umiałam ;-)
Ja narazie karuzelki nie kupuję może jak mała miesiąc czy dwa skończy żeby już widziała wyraźniej ją.. narazie wolę kupić pampersiaki na zapas :-D no i Tomek wybrał już jakąś pluszową ale oczywiście nie różową tylko kremową :-D
 
Wydrussia, może warto pójść do ginka, coś Ci doradzi odpowiedniego. Ja mam odwrotny problem, mam nadzieję tylko, że to nie te wody wyciekają.
 
reklama
Do góry