reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie kochane mamuski , ja co prawda jmuz chwile jak wstałam ale zawsze mam z rana kierunek do kuchni , pozmywac i nastawic cos na obiad tak ze juz sie tam znowu zupka gotuje fasolowa moja ulubiona ,

Anulko kochana nie obrazaj sie nigdy wiecej na jedzenie a Co do chłopa goń do roboty , oni sie tak ponauczali ze to wszystko kobiety zrobia i pod nosek dadza , nie ma jest równouprawnienie i kazdy ma robic , a ze ty jestes w takim stanie a nie innym to tym bardziej , chociaz bys miała czekac godzine to czekaj a nie rób sama on ma zrobic , A ten komputer to kopa i przez okno , nie bedzie go to nie bedzie gier , bo wiesz ze takie granie jest choroba i trzeba z tym ostroznie , on za chwile bedzie ojcem i ma spowazniec a nie dziecinniec , nie bedzie miał czasu na granie tylko na maluszka , trzymam kciuki za ciebie , on niech marudzi a ty swoje ma robic i koniec , Buziaki
 
reklama
Wydrusia no my też już sobie wszystko poukładamy:-) tylko wcześniej chcemy jeszcze wytapetowac pokoik malutkiej:-) ale to szybciutko pójdzie:-) ojjj ja się już doczekac nie moge tego ślicznego małego pokoiku gdzie wszystko za niedługo bedzie czekało na małego lokatora:-)

Orchidea ale popatrz w jakim miłym towarzystwie czekasz na siostrę mamy:-D
 
Patrycja święte słowa kochana :-D doborowe towarzystwo :-D ale na obiad jeszcze nic nie mam i czas by było iść a tutaj czekać trzeba hahaha
 
Orchidea ja też nie mam nic na obiad, na razie siedzę i myślę o dentyście który mnie czeka za 2 godziny!! ale musze się zmobilizować i kupić coś zaraz szybkiego na obiad. Może zrobię spaghetti? jeszcze nie wiem:-D

Wydrusia ja to ciągle przekłam, rozkładam, oglądam rzeczy dla malutkiej:-) mąż się śmieje, że one od tego oglądania nie wytrwają do jej narodzin:-D ale co zrobić ja jak ja tak oczekuje jej przyjścia na świat:-)
 
wydrusiu kochana nie mogłam usnac wczoraj kreciłam sie do 4 rano masakra , Misiek mój myslał ze cos mi ie stało , tak juz mi sie źle spi brzuch przeszkadza miejsca sobie znalesc nie moge uch , ale nie narzekam bo bedzie jeszcze trudniej teraz zacznie dopiero rosnac , obiadek juz gotuje zupke , ide własnie jarzynki starkowac
 
reklama
Do góry