reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Cześć dziewczyny :-)

Wisienko, przeczytalam w ostatnim twoim wpisie "buraczki" i jezor mi wisi już po kolana ;-)

A ja dzis miałam półdniowy maraton po okulistach. Córa wstała z zapuchniętą i czerwoną powieką. Wydaje mi się ze to jeczmień zwykły, ale boję sie że może to być gradowka, więc szukalyśmy lekarza od rana. Ostatecznie udało mi się wkręcić na popołudnie do jednego. Kurde, ginekolodzy, okuliści i laryngolodzy... nie wiem jak oni to robią, ale moga pozwolić sobie na przebieranie w pacjentach do woli...

Mój mąż ma jakąś manie. Normalnie wije gniazdo... Właśnie przyjechał do domu z suszarką na pranie... :szok: Sam wtachal ustrojstwo na piętro i teraz montuje.
Pytam go po co nam to, a on że przy praniu dla 5 osób to bedzie masakra i on wszystko sobie już przemyślał, i demontuje sznury i bedziemy korzystac z suszarki i od dzis on tez pranie robić bedzie :szok: Normalnie ktoś mi chlopa podmienił. Chciaam się "rzucać" dalej, ale on mowi tak: "wiedziałem że będziesz miala duzo do powiedzenia, dlatego usiądx sobie, a tu masz truskawki" i dostałam truskawki. I jak ja mu mam cokolwiek teraz powiedzieć? Normalnie mnie przekupił :-D
 
reklama
A to i ja czasem mam wrażenie,że się normalnie moczę albo cuś hahaha,bo mam tak mokro :zawstydzona/y: :-D
Corin hahaha dobry jest za truskawki dałaś się przekupić ojjjj sąsiadka hahaha :-D widzisz kurde to masz superrrr niech wije gniazdo !!
 
wisienka taaaak, po porodzie, ale tak z pół roku, aż się hormony unormują:-):tak:
Ja też bym już szykowała ciuszki dla małej, ale nie mam ich na razie gdzie schować, muszę czekać na przypływ gotówki, żeby jakąś komodę zakupić.
Zmykam do jakiejś roboty, bo dzień mi przeleci i nic nie ruszę. Będę pózniej.
:******
 
Sis, nie mają tych smoczków na stronie:(, ale widziałam na allegro:) A z tymi butelkami to było tak, że ja od początku chciałam kupić MAM, ale nigdzie ich nie było, na allegro nie chciałam kupować, bo wiadomo jak to jest ze smoczkami do butelek, pęknie i trzeba kupić gdzieś od razu, a nie czekać 3 dni, aż przyjdzie zamówiony na aukcji, więc sobie odpuściłam. A dzisiaj pojechałam do Piotra i Pawła kupić coś na śniadanie i obiadek, przeszłam się alejką z akcesoriami dla dzieci, patrzę, a tu nowość i te buteleczki, ale się ucieszyłam;))) i bach do koszyka;)

Wydrusia, Maqnio, ptfu ptfu;)

To widzę, że nie tylko ja mam powódź w majtkach;)
 
Witajcie gaduły moje, no dzisiaj widzę humorki lepsze i od razu więcej mam do czytania :-)

Wisienka, Maqnio śliczna ta karuzelka, jak na moje ko to pluszaczki są.

Anula, z moim też czasami mam takie przeprawy... on ma 2 braci i mamuśka ich we wszystkim zawsze wyręczała, a ja taka nie jestem, nie chcę być. Z tego często tworzą się konflikty. M. mówi, że coś zrobi i czasem trwa to nawet 2-3 dni, ale ja tylko przypominam co obiecał i czekam. Niestety z niektórymi rzeczami się tyle czekać nie da i zdarza się że sama zrobię, a potem żałuje. Wkurza mnie tylko to, że mieszkamy u mojej mamy i obowiązki dzielą się na więcej osób, a zdaniem Michała i tak czasem za dużo wymagam... Dlatego marzy mi się własne "m" żebyśmy zobaczyli, jak sobie poradzimy. Jak na razie nie mamy na t szans, ale co tam pomarzyć zawsze można.

Mailuj, gratuluje domu, :-):-):-)

Psotka, Orchi, Wydrusia, Pippi, Marta, Corin
cześć kochane :-)
 
reklama
Do góry