reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
sis dzięki poszukam na allegro :*:*:* no widzisz czyli w sumie tzw zakup niekontrolowany hihi ;) aaa dziękuje za sms na dobranoc :*:* sklerozę mam :zawstydzona/y:
danusia :*:*:*:*:*:*:* buziam Was :-D co tam słonko u Ciebie (Was)???
No ja czekałam godzinę :wściekła/y: i wyłączyłam skype nie będę służej czekała i pod kogoś się całe życie podstosowywała a coo :zawstydzona/y: :-D idę do tej Stonki bo nic w końcu nie ugotuję :-D po drodzę mam lumpka i dziś wszystko po 3zł ale ciii nic nie mówcie nikomu,.że tam idę hahaha
 
Corin współczucie dla coreczki. Oby to zwykły jęczmien był. A od męza to mi dla mojego troche tych zarazków wyslij niech też wije:-DNa buraczki zapraszam jest cała micha:-)
Psota jak się martwisz to jest prosty sposób na sprawdzenie. Połóz się na plecach i kaszlnij jak to wody to poleci duzo. Możesz też kupić specjalne wkładki, które wykrywają wyciek wód płodowych. Niestety nie pamiętam jak się nazywaja ale sa chyba w superfarmie.
Danuska witaj kochana
Orchi ja tez zaraz pospacerkuję się, lumpków po drodze nie mam niestety ale skwerek z fontanna i ławieczkami, chociaz fontanna pewnie sucha.

Wcinam buraczki:-p
 
Ostatnia edycja:
Sis, ja mam tak ze wszystkim jadę do sklepu bez pomysłu co kupić, nawet do jedzenia, wychodzi już na miejscu;) Co do smska, nie ma sprawy:* Udanych zakupów Słoneczko:*

Wisieńka, dziękuję! :*** Poszukam tych wkładek. W szpitalu mi właśnie tak sprawdzali, czy nie wyciekają i niby było ok.
 
Ostatnia edycja:
orchidea jak mówisz ze była pełnia to juz wiem dlaczego nie mogłam spac w nocy , na mnie to działa i to bardzo

corin to do tego popuszczania jak kichne to tez tak mam , jak kichne to poleci i zaraz trzeba isc do ubikacji oh
Wydrusia a nie wiem o jakich suchosciach mówisz , jakos nie zajarzyłam za bardzo

psotka ,danuska witajcie kochane w tak piekny dzien
 
Ja wieczorem zasnąć nie mogłam, kurka teraz ciężko się wygodnie ułożyć. Do tego często jest tak, że jak się już umoszczę w dobrej pozycji to mała zaczyna szaleć, ja wtedy zamiast spać to ją głaskam i delektuje się tym stanem.:tak:Niedawno wstałam, zaraz idę się ogarnąć i na jakiś krótki spacerek z siostrą i jej dziećmi, niestety po dłuższych spacerkach potem cierpię niesamowicie w domku...

Corin, pożycz mi małża na tydzień niech mojego podszkoli :tak::tak::tak::tak:
 
Ten mój chłop oszalał. Pościnał mi w pralni WSZYSTKIE sznury. Poprzestawial mi szafki, pojechał do sklepu i kupił 3 kosze na bielizne (2 już mielismy) i ustawia to wszystko teraz. A ja stoje i patrzę, co próbuję sie odezwać to słyszę "kobieto cicho, przeciez dostałaś truskawki" :-D

Faktycznie chyba wszystko przemyslal w każdą możliwą stronę. Spytałam tylko po co nam tyle koszy, powiedział że od dziś segregujemy pranie :szok: Juz to widzę. Zwykle ma problem zeby do kosza brudy wrzucić a teraz chce segregowac. :cool:
 
Jejku zrobiłam tylko piekarnie i kiosk i wróciłam do chatki. na balkonie przyjemności a na dworze mało łba nie urwie.
Corin u mnie tez segregowanie nie wychodzi nikomu.... nawet mnie. Ale dobrze,ze ma zapał:-DMój Pol w pracy ale jak wrćói to mu dla przykładu twoje posty pokarze.
 
reklama
No i wróciłam ... w lumpku prawie same niebieskie ubranka :szok: zero kremowych czy zielonych :wściekła/y: a różu nie chcę też.. siostra już zapowiedziała,że po swoich córach ma róże :no:
marzenka
niooo jak wylazł w nocy na chwilkę zza chmurki to kolos ten księżyc aż widno się zrobiło w pokoju
danusia ja znów mogę chodzić ale szybko bo jak chodzę powoli to cholera ciągną mnie więzadła :eek:
Corin hahahahha dobry jest dla każdego po koszu kupił może :-D i to za truskawki hahaha
wisieńka u mnie cieplusio poszłam w samej bluzie i kamizelce ale rozpięta byłam bo tak fajnie i miło :-)
 
Do góry