reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

wyderko kochana spałam jak zabita:*
wybieram własnie karuzele do łózeczka.tylko nie wiem czy z pluszowymi czy z plastikowymi zabawkami?co myslicie?

Mała zaczeła kopac!!! uf..kamien z serca:)
 
reklama
Kochane lecę do sklepu po coś na obiad i musze się szykować do tego dentysty...! ale pocieszam się faktem, że obok jego gabinetu jest sklep z art dziecięcymi i na pocieszenie kupię coś dla Milenki:-D

Miłego popołudnia:* odezwę się jak wrócę:*:*
 
Pati witaj. Ja mam to usg bez ustalonej godziny, przychodzisz , płacisz i czekasz. Od 15-20tej. Odkąd kuzynka leczy mi zęby nie boję się dentysty bo to wcale nie musi byc nieprzyjemne. Wiem już, ze może nie boleć. No i co tu mówic kaska zostaje w kieszeni:-)
marzenka witaj u mnie brokułkowo, kalafiorkowa, mielone, buraczki i ziemniaczki:-)
maqnio ja bym chciała taka karuzele księzniczki z allegro, widziałaś ją? Nawet nie wiem czy sa tam pluszaki czy co?

Oto ona
http://allegro.pl/karuzela-tiny-love-mala-ksiezniczka-i1512138595.html
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny i Maluszki:)

U mnie powrócił dłuuuugi sen, zasypiam raz dwa i śpię do minimum 10;)

Odebrałam wyniki progesteronu i testosteronu… Progesteron super, ale testosteron, masakra! Już dzwoniłam do gina i muszę dzisiaj pojechać po receptę na lek, który go obniży. Jak nie urok…
Później lecę do dentysty na przegląd, Marcin jedzie zaplombować ząb, to też od razu sprawdzę, co się w mojej jamie dzieje;)

Mailuj, gratulacje!!! :) Syn, dom, drzewo;)

Anulka, pamiętaj, że Ty i dziecko jesteście najważniejsi, jak musisz leżeć to musisz i nie ma zmiłuj, będzie dobrze, główka do góry:* Trzymam kciuki, żeby ten Twój facet nabrał rozumu.

Wisieńko, dobrze, że już u Ciebie lepiej:*

Wisieńka, Patrycjaa, to jutro razem idziemy na 4d;) ja mam na 18:30.

Maqnio, buuuziam:* pluszowa fajniejsza;)

Sis:**

Co do zakupów, to ja miałam nic nie kupować do połowy kwietnia, ale dzisiaj nie mogłam się powstrzymać i kupiłam Dawidkowi butelki:)
 
Anula wiesz z tą pracą i dzieckiem tak patrząc to chyba nigdy nie jest dobry termin, bo jak nie pracujesz to źle, jak pracujesz, też się ciężko zdecydować...
wiadomo że kasa ważna, no i to zwolnienie płatne 100 % i urlop macierzyński płatny ale...
ja zaczęłam pracę pod koniec studiów i od tamtej pory cały czas pracuję, więc ciągle nie była dobra pora na dziecko - bo zmiana pracy, bo awans, bo wygoda, bo coś tam... w końcu rozsądek zdecydował (no i naciski męża) żeby się zdecydować w końcu. Na szczęście się udało szybko, bo jakby tak nie było to dopiero bym sobie pluła w brodę, że tyle czekałam... i teraz oczywiście nie mam żadnych wątpliwości i jestem przeszczęśliwa
więc głowa do góry - zawsze jest dobry czas na taki cud:-)

wydrussia ja już wyżej gdzieś pisałam, żebyś kremem nie smarowała, bo jescze gorzej będzie - są takie specjalne żele, zapytaj lekarza, albo nawet w aptece coś powinni ci dobrać

kurde, niefajne jak tak czytam o tych facetach... ja z moim nie mam tego typu problemów, ale pewnie dlatego, że jak się poznaliśmy to on już kilka lat mieszkał sam, z dala od rodzinnego miasta. Zdążył się nauczyć i samodzielności i odpowiedzialności, bo musiał sam wszystko robić. I na szczęście mu to zostało:-D no i w ogóle nie gra bo go to nie kręci, wiec mam spokój
ale racja - każdy dorasta w innym czasie, tylko absolutnie tak jak Marzena pisze, nie można ich wyręczać w myśl "bo ja to zrobię lepiej" - każdy by się przywyczaił i koniec
 
Ostatnia edycja:
sis wreszcie !!! Kurde zazdroszczę Ci tego snu :-D u mnie lipa już od paru dni z nim ale i księżyc widzę swoje robi,bo pełnia straszna była w nocy dla Ciebie :*:*:* i Dawidka :*:*:*:*
 
reklama
Do góry