reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Sisterek:* super ze sie wyspałas:) co do suchosci, to moze poszukaj w necie co by mozna na ta dolegliwosc zastosowac:) i buziulki dla miłoszka skonczył dzis 24 tygodnie! Kochany Nasz:*
Wisienko no Kochana ciesze sie ze humorek lepszy, oby juz tak zostało:)
anula bedzie dobrze, trzymaj sie dzielnie:*
 
reklama
Wisieńko Hej Skarbie :** super że humorek wraca :) dobrze Cie widzieć taką żywszą :) Oj wiem coś na temat dentystów bo obecnie robię 2 zęby.. Kochana do weekendu dużo nie zostało :) dasz radę :) a od poniedziałku możesz wariować z zakupami :** Trzymamy kciuki z Milusiem za Wasze jutrzejsze 4d:** będzie dobrze:** pisz od razu jak wrócisz :)
Orchidea mnie po gazowanym też widzę że męczy i po pomidorówce i po paszteciku jak na razie :) ale co tam :) mam ochote to jem hi hi hi
Maqnio właśnie patrze hi hi hi :) nio Miluś skończył dziś 24 tyg <jupi> jejku jak ten czas leci :** Pogłaskaj Naszą Różeczkę :** jeszcze troszkę i będziemy mogli przytulić Nasze Skarby :** już się doczekać nie mogę:)
 
Ostatnia edycja:
Musze wam jeszcze napisac jak tu u nas było z wyborem imienia. Zdecydowalismy się na Emilkę albo Hanię. W kocu stwierdziliśmy, ze Hania. Pol głaskał mi brzuszek, słodko mówił i nagle pyta brzusia HENIU CZY TY ŚPISZ ? NIE KOPIESZ TATUSIA. Ja wywaliłam gały i pytam Co za Heniu? A on do mnie zmieszany, No a co? Nie nazywa się Henia? Matko świeta z tym Alchajmerem :-DNo i tak Emilka zwycięzyła Hanię i zostanie chyba na 95% Emilka:-D:-D
 
Witam wtorkowo:-)

Włąśnie zjadłam śniadanko, udało mi się kupić jeszcze gorący chlebek, myślałam, że nie dojdę do domku i zjem po drodzę:-D wiecie co mi się śniło dzisiaj?? WY!! normalnie nie znam Was aż tak straszliwie dobrze ale śniłyście mi się, że urodziłam i Wy wszystkie do szpitala przjechałyście:-D ale to był miły sen hehe

Anulka rozumiem Cię doskonale, faceci czasem są beznadziejni i mało kumaci, mój to ma czasem tez takie ochyły i mówi, żebym np to podniosła czy tamto a zaraz dopiero jakby mu się lampka włączyła, że przecież jestem w ciąży! Nie martw się bo teraz Ty i dzidziuś jesteście najważniejszi, a jak on zobaczy, że nic sobie nie robisz z tych jego fochów to zrozumie, że jednak nie ma racji!! zobaczysz, że wszystko się ułoży:*:*

Wisieńka ja też mam jutro 4D:-D o której masz? ja o 16:20, musimy do Krakowa na nie jechac a Kraków strasznie rozkopany, ale dla Milenki wszystko:-) fajnie, że masz w rodzienie stomatologów, zawsze możesz się do nich wkręcić bez kolejki hehe, ja idę dzisiaj do dentysty bo mam straszna dziurę i aż mi się coś robi b nie lubię tych lekarzy hehe

Mimi przypomniało mi się jak mój mąż zmieniał pracę i jakiś czas był bezrbotny, to co się działo w domu to istne piekło!! dla nich praca jest jednak bardzo ważna i należy to przetrwać. Trzymam kciuki:*

Balkan my też mamy upatrzony wózek i moi rodzice zapowiedzi, że oni kupują więc podaliśmy im link ale jednak chcielibyśmy go zobaczyć zaim kupimy tylko kurcze i nas nigdzie go nie ma, musimy gdzies dalej się wybrać. Ja to w sumie słyszałam dużo rzeczy o tym by nic wcześniej nie kupować ale tak zostawić na ostatnią chwilę to też jest źle. Ja bym przynajmniej tak nie potrafiła, teraz chcemy skompletować większość rzeczy i mieć spokojną głowę:-) a nie później z brzuchem w te upały gonić po sklepach:-)

Orchidea moja malutka rusza się rano jak wstanę, całą noc sobie smacznie śpi, w dzień ją czuję jak siedzę, czy stoję le to tak mału a najbardziej jest aktywna wieczorem gdy sobie leżę to wtedy daje czadu:-D czytałam, że dzieci od 24 do 28 tc są najbardziej aktywne bo mają jeszcze dużo miejsca i wykazują największaą aktywność ruchową:-)


Idę ogarnąć mieszkanko, rano przywieźli nam komodę dla Milenki:-)
 
reklama
Boszz a ja czekam na skype na mamy siostrę (młoda kobitka) ale kurde ta jak zwykle lata po mieście od rana i cholera wie o której będzie :-D a ja też chcę wyjśc na spacerek a nie czekać przed kompem na nią Ciotka rusz kuper szybko no :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry