reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

orchidea spokojnie jem sniadanie sobie zrobilam, kolecji z tego wszystkiego nie zjadlam. Mam nadzieje ze maly facet bedzie udany...;-)
co do kasy u mnie krucho w koncu nie parcujemy mam 300zl stypendium a to na polowe mieszkania malo, moj ma 200 i alimenty 350 wiec ciezko zwlaszcze gdy trzeba zaplacic rachunki,mama czasami pomoze mi w tajemnicy przed ojcem ale roznie bywa czasmi pozyczy i musze oddac, na obecna chwile mam 80 zl w porfelu, nidlugo bedzie stypendium ale nie rusze bo niedlugo trzeba placic za mieszkanie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
orchidea :** buziulki dla Michaski i dla mamuski:* narazie staram sie ruszac jakos tak brzuchem, zeby sie mały czort zaczał ruszac:) moze faktycznie jakos sie tak diablica kochana ułozyła ze jej nie czuje.
anula ja mysle ze tu trzeba czasu zeby sie dotrzec, jesli naprawde sie kochacie to przyjdzie taki czas ze bedzie juz tylko dobrze:*
 
Hej brzuchatki Kochane!Ech Ci faceci!Mój mąż też wczoraj mi zrobił awanturę o psa,rozstroiłam się,płakałam,szkoda gadać....Odchorowałam to bo nerwy bardzo źle odczuwam,maluszek kopał jak szalony.Oni czasem nie liczą się z tym,ze jesteśmy w ciąży.Dziś chodzi jak burza gradowa bo zmienia pracę i sam nie wie co jak i dlaczego.Gorzej niż małe dzieci.
 
mimi eh skad ja to znam, ja tez staram sie nie denerwowac a jesli zaczyna cos tam skakac to ostentacyjnie ubieram słuchawki na uszy i słucham muzyki, nic tak nie działa na mojego jak czasowe olanie. moze i nie jest to sposób idealny, ale jak zaczyna sie unosic przestaje go słuchac, bo szkoda moich nerwów, na razie skutkuje to tym, ze małz sie uspokaja i zaczyna ze mna rozmowe na spokojnie bez wrzasków. kurcze czasami sobie mysle ze spokojnie mogłabym miec chłopa ze 20 lat starszego - moze madrzejszy by był..chociaz i tu nie ma reguły. czasem niejeden 20-latek ma bardziej poukładane w głowie od 40-latka.
 
Anullka i dobrze kochana jedz jedz :*:*:* i nie daj się !!!
maqnio mówię Ci ja wczoraj smyrałam pukałam i nic mówię no ładnie panika straszna,ale nie potrzebna no tylko łatwo mówić każdemu nie denerwuj się tak :wściekła/y: może i Różyczce się przestawił dzień z nocką hihi no to łądnie będziemy miały jak się urodzą :-D buziak dla Rózy i Ciebie kochana :*:*:*:*:* na bank jest ok
Mimi haha jak ja powiedziałam mojemu,że pójdę do pracy jak mała podrośnie to wielka afera :szok: no bo mój mąz uważa,że to on jest od zarabiania a ja od siedzenia i robienia w domu .... taki ma stereotyp wbity do głowy ,no ale czasem jak nie ma kasy to gada szkoda,że nie pracowałaś przed ciążą ... :-D DZIECI !!!!
 
Ja planowalam szukac pracy bo koncze studia i zaocznie mialam robic mgr ale poznalam go, chodzil za mna z czasem sie zaczelo, zaproponowal wspolne mieszanie i sie zgodzilam w tajemnicy przed rodzicami, dzieci na razie nie planowalam ale stalo sie, mialam weekendowa prace musialam rzucic i siedze, teraz juz nie bede szukala gdy urodze, pewnie pojde tylko na studia. Czasami nie wiem czy dobrze sie stalo, wszystkie plany odeszly...(nie myslcie ze nie chc dziecka, teraz to najwiekszy moj skarb)ale jednak nie wiem co by bylo gdybym starala sie realizowac to co zakladalam...
 
Dokładnie u nich zwykłe problemy urastają do rangi katastrofy i cały świat jest winny.A sposób na olanie faktycznie bywa pomocny,tylko,ze ja teraz jakby zrobiłam się bardziej wrażliwa i płaczliwa w ciąży.
 
Hej Dziubaski :) ale pospałam :) właśnie wcinam śniadanko :) chlebuś z paprykarzem :)( mmm uwielbiam):)
Maqnio słuchość nadal dokucza :( kijowe uczucie :( a kremem za bardzo nie moge bo moje okolice intymne są bardzo wrażliwe
 
Ostatnia edycja:
Witajcie lipcóweczki. Ja dziś w lepszym humorze i lepszym samopoczuciu. Od klku dni mnie mdliło dzis na razie spokój. I spałam w koncu z 5 godzin bez budzenia:-DTeraz zjadłam sniadanko i piję rumianek... Ten rumianek juz mi obrzydł ale mam jakieś zaczerwienienie na dziąśle i dlatego go piję. W weekend jesli dobrze pójdzie jedziemy do kuzynki stomatologa. I ona i mąz jej sa dentystami i , ze tak powiem prowadzą nam zęby. To ona ma dla nas te wszystkie rzeczy dla dzidziusia. Będziemy mogli to przywieźć i wtedy kupowac resztę bo na razie ze względu na to, ze nie wiemy co dostaniemy dokłodnie wstrzymalismy zakupy. A mnie szlak trafia bo chętnie bym kupiła juz wszystko.
Jutro mamy 4d.
Anulka faceci juz tacy są, nie przejmuj się nim w ogóle daję głowę , ze za kilka dni bedzie biegał po zachcianki w środku nocy. Każdemu odbija. Ty dbaj o siebie i maluszka. Mój Pol tez ostatnio mnie wkurzył, kupowaliśmy otulaczek i było ich tyle, ze nie mogłam się zdecydować. Pytam go, który a on na to , ze wszystko jedno. A wycieraczki do auta wybierał pół godziny:-DChyba wyczuł, ze go obgaduję bo dzwonił:-D
Majluj dzieki za odpowiedz. A kredyt moja kochana to my bedziemy spłacac jeszcze przez 19 lat i 7 miesięcy. Tez mnie to przeraża ale nie mieliśmy mozliwośc kupienia mieszkania bez niego.Wynajmowalismy latami ogromne mieszkanie we Wro za które płacilismy ponad 2000 zł miesięcznie plus czynsz i media. Dalismy rade to teraz tez damy bo rata mniejsza niz wynajem.
Orchi no moja księzniczka tez noca wariuje najbardziej. Dzis jest jakas ospała bardziej ale to się już zdarzało więc staramsię nie wpdać w panikę.:-)
balkan My też już wybieramy wózek, jak znajdę cos fajnego to na pewno kupimy. Przejechalismy wszystkie babymaxxy i askoty we wro. Została nam jeszcze Bajka i cośtam na M. Chce pomacać ale i tak zamówimy przez internet bo duuuuzo taniej będzie. A przesądna nie jestem:-)
maqnio ja mimo , ze moge wstawać tez większośc kupuję w necie. Teraz musiałam sobie dac na wstrzymanie ale chcemy jak najszybciej skompletować wyprawkę.:tak:
marzenko pisałam ci kiedyś ile czasu ja się borykałam z problemami jak bylismy z Mackiem sami. Byłąm juz po prostu bez nadziei. Trzeba wierzyc kochana, ze będzie lepiej:tak:
pipi to faktycznie juz ogonkiem gonisz w pracy i niedługo zasłuzony odpoczynek:-)mimi wyobrażam sobie jaki jest nabuzowany. Czytałam artykół o tym, ze zmiana pracy wywołuje stres o natęzeniu takim jak w przypadku śmierci kogoś bliskiego. Ty kochana nie zwracaj uwagi na niego bo to chwilowa atmosferka :-)
Wydrusia ja tez dziś spałąm dobrze. Smacznego skarbie
 
reklama
Anulka ee tam plany planami a taki skarbuś jak dzidzia to sama radość !! Ja też chciałam iśc do pracy chciałam robić to co zawsze marzyłam (fizykoterapia) no ale brzunio teraz rośnie i nie wyobrażam sobie nic piękniejszego a życie tak się Wam ułoży,że zobaczysz ,że wszystko będzie dobrze! Może dla Twojego to dobra szkoła taki kurs przyspieszonego dorastania ma ;) a to się przydaje na przyszłość
wydrusia nioo paprykarz pycha ale teraz tam gdzie ryba czy pomidory mam to na zgagę nie wyrabiam :( ostanio nawet po mineralnej miała zgagę :wściekła/y:
Mimi słonko no ja czasem mam fajną piosenkę i ryczę jak bóbr a inni by przy niej tańczyć mogli czuję się jak głupia wtedy hihi
wisieńka :*:*:* super,że już lepiej się czujesz :tak: no coś te córeczki nasze buszują w nocy hihi
 
Ostatnia edycja:
Do góry