reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Maqnio, ja miałam spore opory przed tak wczesnymi zakupami wózkowymi, ale ostatecznie rozsądek wygrał z obawami - no i też wolałabym nie wydawać całej kasy potem w ciągu jednego miesiąca. Tak naprawdę co ma być to będzie - wcześniejsze zakupy nic nie zmienią.....

czekam aż się cieplej zrobi i wypuszczam się na długi spacer....
 
reklama
witam porannie :-)
no ładnie ostatnio dzień pracy zaczynam od BB....;-)

Anula absolutnie nie odpuszczaj:crazy: pomarudzi, pomarudzi, ale w końcu zrobi i to najważniejsze. Ja wiem, że czasem ciężko to przełknąć robienie jakby z łaski, ale inaczej się nie nauczy! jak teraz odpuścisz, to nauczysz go, że wystarczy, że pokwęka i sprawa załatwiona, a tak naprawdę to w interesie całej waszej trójki i jego też jest to, żeby odnalazł się w nowej sytuacji i nauczył odpowiedzialności - w końcu niedługo mu się to baaardzo przyda
nie daj się kochana, trzymam kciuki za konsekwencję:tak:

mailuj to super miałaś wczoraj dzionek - same pozytywne wieści.:-) fajnie, że maluszek będzie już w nowym gniazdku i że będziesz teraz miała przyjemność urządzania go - duuużo sił życzę

wydrusiu może zapytaj lekarza, czym można nawilżać, bo kremem to chyba nie bardzo... są takie specjalne żele chyba, ale nie wiem, bo nigdy nie używałam

balkan, maqnio ja tak jak wy trochę biję się z myślami, czy nie za wcześnie na zakupy - ale faktycznie, trzeba myśleć pozytywnie, no i tak na zdrowy rozsądek nie chcę robić zakupów w czerwcu w upały i z mega brzuchem
 
jestem, dzieki dziewczyny;-)powiem wam juz nie mam sily wszystko na mojej glowie,bez obaw jem ale robie sama bo przeciez on taki tym zmeczony...on tylko sie martwi ze w grze mu nie poszlo, ze taki tym obciazony, ze po porodzie pojdzie w odstawke. Dla niego dziecko moze byc tylko zeby problemow nie bylo. Juz go nie ma i dobrze a glowa mi peka...
Mailuj gratuluje domu:-)
Balkan ja tezz juz bym chciala kupic ale mama mi jeczy ze za wczesnie...
Maqnio dobrze ze Ty spokojnie mozesz lezec;*
Pippi do tej pory tak robila ale ile moge sluchac...poza tym padne z glodu jak bede czekala bo u niego min ozn godz przeciez komputer wazniejszy...SWIETNIE ZE JUZ OSTATNI DZIEN:-)
 
Ostatnia edycja:
balkan pippi racja, zostawianie wszystkiego na ostatnia minute to bez sensu. mnie wlasciwie brakuje wozeczka i wanienki, reszta juz skompletowana. ja niestety wszystko przez neta zamawiam, bo ruszyc sie na zakupy nie moge, wiec wozek tez przyjedzie do mnie kurierem. pippi - super, od jutra masz laby:) odpoczywaj ile wlezie i ciesz sie nicnierobieniem:)
anula głowa do góry, u mnie tez nie jest do konca kolorowo, dopiero po interwencji moich rodziców ruszył sie do roboty, inaczej pewnie musiałabym sama wszystko robic. teraz jestem na etapie wydawania polecen bez proszenia, tak mi za skóre zalazl. czasem nie ma innego wyjscia. zreszta on wie ze jak np. nie zrobi zakupów to bedzie głodny, wiec wyjscia nie ma. ja chocby sie waliło i paliło z łózka sie nie ruszam. trzymam kciuki:*

i mam dzis jakas schize, mała sie od wczoraj wieczora nie wierci i zaczynam panikowac.
 
maqnio u nas gdy konczy sie jedzie ja musze isc a on przynosi, nie raz slyszalam ze wszystko przez to ze nie wychodze tak jest i juz ma dosc tego, nie wiem co dalej bedzie zobaczymy,slubu nie mamy...
 
Ostatnia edycja:
nie nie, dziewczyny, źle mnie zrozumiałyście napisałam "ostatnio".... nie ostatni:-D
ale niewiele się pomyliłyście, bo jeszcze tylko ten tydzień i następny
mój prawdziwy OSTATNI dzień w pracy będzie.... 1 kwietnia, w Prima Aprilis ! nieźle to sobie wymyśliłam, nie?
 
pippi ah..ja juz nie raz pisałam ze ciaza mi mozg wcieła, nawet juz z czytaniem ze zrozumieniem mam problem:-Dtak czy siak juz niewiele ci zostało, i niezłego psikusa zrobiłas pracodawcy phi fajna ta twoja data urlopu:)
anula trzeba wierzyc ze jakos sie ułozy, oby zrozumiał, tulam
 
Pippi ja tak jak maqnio nie zrozumialam:-D
Maqnio powiem Ci ze jak czasami mysle to chyba samej latwiej by bylo, nie mam szczescia wczesniej jeden po 3 latach mnie zdradzal z przyjaciloka, teraz ten mimo ze go kocham nie wiem jak wytrzymam z takim dzieciakiem...
 
Anula zgadzam się z maqnio, nie poddawaj się, czasem facet potrzebuje czasu, żeby oswoić się z tak dużą zmianą.... jeśli się kochacie, to warto powalczyć

Maqnio he he znam to, mi też trochę pada na mózg, szczególnie na pamięć..;-) no nie będzie to niespodzianka, bo już dawno to z szefową ustaliłyśmy - żeby był czas na znalezienie zastępstwa, także z psikusa nici ;-)
 
reklama
Doberek kochane :*:* i bąbelki :*:*:* :-D Ja nie spałam od 2.30 do 5.30 mała nie kopała a wierciła w brzuchu się tak jakby zaraz wyjść z niego miała uczucie niesamowite i teraz widzę czemu mało aktywna jest w dzień cholerka moja hihi w nocy sobie imprezuje w brzuchu a w dzień śpi :-D
mailuj super,że będzie nowe mieszkanko,ale nie martw się nam jeszcze 13 lat kredytu zostało :-D i staram się myśleć,że stara bardzo nie będę jak go spłacimy hahhaa
maqnio słonko ja też takiego stracha miałam wczoraj dlatego poleciałam od razu tętno badać,ale tak się ułożyła Misia ,że no mało co ją czuję w dzień na bank Rózia ma tak samo jestem pewna tego na 1000%
!!!!!!
marzenka wiem doskonale o czym piszesz ;-) przecież mnie nie było na necie z powodu nie męża tylko finansowych kwestii i wiem,że aż się płakać chce czasami,że nawet nie stać człowieka na owoca czy cokolwiek ... ale pocieszam się jednym,że kiedyś wstanie słońce i będzie lepiej i napewno będzie od lipca jak ujrzę tą kruszynkę
Anula jedz kobitko i nie szalej,że nie o głodzie będziesz bo mały nie będzie Ci róśł cholera i co króciak się urodzi a facecik to musi ważyć troszkę hihi,no ale tak poważniej to nie odpuszczaj z moim też miałam przejścia co do gierek na kompie i w ogóle na szczęście narazie (odpukać) spokój jest do kiedy nie wiem ale ja zawsze wierzę,że musi się poprawić prędzej czy później ufff i nie wiem co jeszcze miałam napisać
emcia ja też się wbić nie umiem nie martw się kochana :-D te przerwy są straszne :wściekła/y:
 
Do góry