reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
Wpadłam raz jeszcze. Humor ie lepszy ale przynajmniej umówiłam się na 4d na środę. Ogólnie nadal wielki leń i nie najlepsze samopoczucie. Nie zapominajcie o mnie mimo, ze wpadam ostatnio jak po ogoeń. Jakoś się nie moge w sobie zebrać:eek:
 
majluj gratuluję nowego gniazdka :-)
wydrusiu może obniżył ci się pozom PH dlatego masz odczucie suchości, spróbuj posmarować sobie jakimś kremem nawilżającym może to pomoże???
wisienka :-)

Wszystkim śpiącym mamusią życzę kolorowych snów, buziaczki w pysiaczki papatki :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja tez mam dzis zly dzien, wlasnie przestalam ryczec od 21 az glowa mnie boli.wszystko przez mojego przyszlam z kapieli zawsze sie wtedy klade i robi mi kolacje a dzis nie, tylko mowil ze ma dosc tego ze tak musi wszystko robic(a tak nie jest najwyzej odgrzewa, robi kanapki czy sprzata), niby mowi ze rozumie to jak jest teraz,ze musze lezec ale ma dosc bycia sluzacym. Po czym zrobil od niechecenia 2 kanapki, nie zjadlam ich bo laski nie robi. Widze ze nie ma co na niego liczyc, bede sama robila to co musze a nie prosila gdy mowie mu zeby cos zrobil mowi ze za 5 min a robi za godz...Po 1 wizycie na ktorej lekarz stwierdzil obnizanie sie szyjki mialam lezec i co robilam co trezba bo nie mial kto a gdy po 2 okazalo sie ze jest gorzej ciagle mowil jak, ze mialam lezec,pewnie zrozumialby dopiero gdybym wyladowala w szpitalu. Gowniarz a nie facet, dobrze ze nie mamy slubu...Juz Wam nie marudze, dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Anulka cięzka sprawa :-( Wiem co czujesz bo przezywalam,plakalam itp. Jak to się rozwiąże czas pokaże, ale na pewno nie rób nic co mogłoby zaszkodzić dzidzi.Nie unoś sie honorem bo nie jesz tylko dla siebie. Wiem łatwo powiedzieć...
Ja tak jak przepuszczala Marzenka wczora padłam jak pies Pluto. Wzięlam tylko nospę na noc bo brzuch z tych emocji też twardnial. Także dzisiaj wyspana witam słoneczny dzien (choc widok słonca trochę zasłaniaja brudne okna ;-)) dzięki za wszystki gratulacje. Na razie to początek kłopotów i załatwiania. ale przynajmniej bedę miała co robić. Buziaki dla wszystkich:-)
 
Dzieńdoberek lipcuweczkom!!!
Ja dziś pierwsza, he he!
Wpadłam się przywitać i lece nadrabiać wczorajsze zaległości, bo wczoraj padłam. Byłam u dentysty, zrobiłam maraton po mieście i do domu wróciłam padnięta z bólem krzyża i brzucha. Starałam się nadrobić, ale nie mogłam.
Pozdrawiam cieplutko i do pózniej!;-)
 
Anula, chciałam napisać to samo, co Mailuj - nie unoś się przypadkiem honorem - jedz normalnie, a chłopaka goń do roboty - albo się nauczy, albo nie...... najważniejsza jesteś Ty i Maluszek.

Mi się dziś śniły wózki - śniło mi się, że do każdego elementu wózka trzeba było kupić gondolkę i miałam w domu kilka wózków.... :)

Dziś się Wam powinny poprawić humorki - od rana słońce u nawet temperatura, jak na poranek całkiem znośna - 5 st :)
 
reklama
czesc Słoneczka!!!
mailuj gratki wielkie!! teraz tylko wypatrywac przeprowadzki do własnego domku:) no i najwazniejsze ze Krzynio ma sie dobrze!
balkan kurka tez juz najchetniej zamówiłabym pojazd dla dzidzi, ale wszyscy w koło gadaja ze nie mam sie spieszyc eh..
anula my z Rózia podpisujemy sie rekoma i nogami pod słowami poprzedniczek. Ty i dzidzia jestescie najwazniejsi!! a chłopa gon do roboty, za chwile bedzie ojcem i czas zeby mu to wbic do łepetynki, tulam:*
sister mam nadzieje ze pospałas dobrze i ze ta suchosc znikneła. ja z kolei przez luteine mam co dzien niezła powódz:*
 
Do góry