reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
No normalnie dziewczyny rozwaliłyście mnie z tą ilością kg na plusie. Ja myślałam, że tyję książkowo, ale w porównaniu do was to trochę dużo bo w 25 tc. już mam 8 kg na plusie...
 
Maqnio, mi siara cieknie od 17 albo 18 tygdonia, muszę wkładki nosić, bo inaczej nie da rady;) Mi się powiększyły piersi z B na C, więc prawie nic:)

Sestinko, eee co się będziemy przejmować, są kobietki, które mają 25 na plusie;)

Sis, no gdzie Ty chodzisz?!?! a ja tutaj czekam i czekam;)) Buuuzi:***
Ja spanikowałam w piątek, jak mały mi się 30 h nie ruszał... Dobrze, że sprawdziłaś serduszko Misi i się uspokoiłaś:)
No mówiłam, że Ty najmniej z nas wszystkich przytyłaś, chudzinko:*
 
Ostatnia edycja:
psotka ja zawsze wszystko sama gotuje nawet makaron na niedziele robie swojski nie kupuje tak sie nauczyłam ze moje najlepiej smakuje tzn nie kupne
basieniak ja juz przybrałam 14 kg a od 6 miesiaca najwiecej sie przybiera to ciekawe ile jeszcze dowale

Mi sie piersi tez powiekszyły ale o ile to nie mam pojecia , boje sie zebym nie miała takich ogromnych jak z córkami wczesniej jak urodziłam to jeszcze bardziej napeczniały były wieksze od mojej głowy uff masakra to była
 
Ostatnia edycja:
o wydrussia dzięki za spis:-) szkoda ,że nie można dziękować tradycyjnie...jakoś wkurza mnie to "lubię to" z facebooka...:wściekła/y: nie wiem po co to zmieniali...
corin mi nic w piersiach nie ciągnie, trochę się zwiększyły, ale w ramach tego samego rozmiaru - po prostu takie bardziej pełnę i jędrne, co mnie cieszy;-) i też nic mi nie cieknie, mam nadzieję, że "załapią" jak przyjdzie czas na rozpoczęcie karmienia...
maqnio ja też pępek mam wklęsły, za to mam taką brązową krechę od pępka w dół, ale słyszałam, że nie u każdej to widać bo to zależy od pigmentacji skóry - ja mam ciemne włosy i oczy więc pewnie mam sporo barwnika w skórze
 
Nie no za bardzo się nie przejmuję, szczególnie, że jakoś na szczęście poza brzuszkiem za bardzo tego nie widać jeszcze, no i według tabelek jest ok. No i po trzecie podobno szczupłe osoby powinny przytyć więcej a ja raczej minimalnie poniżej norm zawsze z wagą byłam. Ale nie zmienia to faktu, że nieźle się zdziwiłam czytając ile wam przybyło. A jeżeli chodzi o piersi, to ja jakoś ciągle kurcze mieszcze się w stare staniki. Fakt, że widać, że są mocniej wypchane, ale jakoś szaleństwa nie ma;) wiadomo... każda ciąża jest inna:D
 
reklama
em_ka, cos dawno sie nie odzywała. Pewnie kupiła ten kupon totka, wygrała i teraz szaleje :-D
Corin :-D chcialabym zeby tak bylo :-D juz dawno zainwestowalabym w domek jednorodzinny i wygrzewala sie w ogrodzie na tym sloneczku ktore teraz mamy co dziennie :-) a tak na marginesie to widze ze juz imie wybralas dla malutkiej, super, bardzo mi sie podoba :-)

tak na serio to nie mam zbytnio czasu, obiecalam jednemu chlopakowi te czesci samochodowe pomalowac, a srode juz lece do irlandii. Zle mi to wyszlo i teraz musze poprawiac. Poza tym maqnio ma racje, w taka pogode siedziec w domu nie ma po co, z futrzakiem chodze caly czas, cieszy sie gadzina jak nie wiem, leciutko nawet mnie slonko na twarzy chwycilo. Teraz bede robic jakis obiadek, moze kotleciki mielone z salatka i ziemniakami? :tak: aa jutro ide na ta wizyte z pracownica socjalna, ciekawe czego ciekawego sie dowiem o tym pomocach, czy mi sie cos nalezy czy nie, moze tesciowa ze mna sie wybierze.
Zaniedbalam BB ze juz nie wiem co sie u kogo dzieje, a dzieje sie cos?? :-D
MALUTKA mi niezle dokazuje, raz nawet poczulam jak wali nad pepkiem i po boku w jednym czasie, czyli musiala uaktywnic lapki i nozki jednoczesnie :-D smieszne uczucie, a standardowo to po bokach prawie na wysokosci pepka ja czuje, ciekawa jestem co to ona tam wyrabia, chcialabym ja podejrzec na sekundke :-D

co do wagi to dzisiaj wstapilam do apteki i wyszlo ze mam +9 :szok::szok::szok: a przeciez nic takiego nie jem zebym tyla w takim tempie :-( ale pocieszam sie tym, ze to nie tluszcz tylko to, co mam w brzuszku czyli dzidzia i reszta paściewi :-D i ze po porodzie znikna te kilogramki :-D
dobrze laseczki, ja mykam robic obiadek, moze pozniej zerkne choc nic nie obiecuje buziolki :*
 
Ostatnia edycja:
Do góry