reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Faktycznie, zapomniałam, ze em_ka szykuje się do podróży. Tego ciepełka to szczerze jej zazdroszczę :-)

Marzenko, mimo calego tluszczyku na brzuchu, to tak na wysokości pępka czuję taki twardy obszar. Nawet dalam wczoraj meżowi dotknać bo aż mnie to zastanowiło, no i doszliśmy do wniosku że to pewnie dzidzia chwilowo w poprzek brzucha sie ułozyła, bo i powyżej i poniżej miękko było :-)
 
reklama
Marzenko, no to Twoja rodzinka ma z Tobą dobrze:))) Muszę poprosic moją mamusię, żeby mi ugotowała taką mniam! :)

Sestinko, mi piersi prawie nic nie urosły, wód płodowych mam malusio, a Dawidek 2 tygodnie temu ważył 450g, więć pewnie tłuszczyk się odłożył;)

Sestinko, Wydrussia, to Wy też malusio macie na plusiku:)
Najlepsza jest chyba Orchidea, ona najmniej przybiera:)

Corin, ja po prawej stronie brzucha na wysokości pępka, też mam twardsze miejsce i w piątek na usg okazało się, że mały ma tam tył główki:)
 
Ostatnia edycja:
Mnie piersi o 2 rozmiary poszły, z C zrobiło mi sie E, w boki tez poszlo, a jak... :-(

Apropopo piersi, też czujecie takie dziwne ciagnięcie? Kurcze nie wiem jak to opisać. Te które już karmiły to pewnie kojarzą uczucie, jak mleczko kanalikami napływa, to tak dziwnie czuć, takie jakby delikatne szczypanie, ciagniecie.. Czujecie teraz takie cos? Ja tak, głównie wieczorem i rano, aż muszę sobie rozmasować. Sprawdzam też za każdym razem, ale sucho mam ;-)
 
psota - jeszcze dorzucę że ilość krwi u matki wzrasta w ciąży:)ok 20% to policz- przeciętnie cżłowiek ma 5-6 litrów
 
a ja nie wiem jak się maluch układa bo cały brzuch mam twardy, poznaję tylko po tym gdzie aktualnie kopie, a to są na razie przeróżne niexspodziewane miejsca ;-)
ostatnio nawet zauważyłam, jak porusza mi się w tym miejscu brzuch - jak się kąpię
myślę, że woda nie była za ciepła ani za zimna, ale chyba sam stan kąpieli tak wpływa pobudzająco, też tak macie?

a ja tak jak wydrussia od początku mam + 5 kg i właśnie osiągnęłam sześćdziesiątkę... dziwne uczucie, ale cieszę się, bo to znaczy, że maleństwo się rozwija i rośnie:eek: ;-)
 
Maqnio ja też się Pamela zrobiłam :D z 85B na 90C ;/
2j0y1rk.jpg

2res6c8.jpg
 
ja chyba nic takiego nie czuje, tzn. moze czuje ale nie zwracam uwagi hm..sama nie wiem, tak jak piszesz corin moze te mamcie co juz karmiły maja lepsze pojecie. ja wcieram litry balsamow, bo rozstepy mi sie robia eh...i mam taka cienka skore - jak papier, za to na brzuchu ani jednego rozstepu, ani kresy czarnej, pepek wklesły.
wydrusiu ja juz 90e:)
pipi
ja tez mam cały brzuch twardy, dopiero jak sie połoze- szczególnie na wznak to brzuch sie rozluznia,ale i tak nie jestem w stanie wyczuc malej, dopiero jak kopie to wiem gdzie jest i zawsze myslalam ze tak gdzie kopie najmocniej ma nozki a okazuje sie ze jest ułozona główkowo i najsilniej puka mnie raczkami. czasem razem ida nozki w ruch, wiec czuje ja w dwoch miejscach jednoczesnie:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja połaziłam po mieście tak pięknie grzeje słońce,że szkoda by było siedzieć no i ,że mała cuś rano słabo kopała poszłam do przychodni położna detektorem sprawdziła i serducho wali jak talalala :-D więc jestem spokojna już uffff
sis jak mało przytyłam ja od początku mam 1.40 kg ciekawe ile teraz będzie 5tego kwietnia hihi
 
Do góry