reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

moj najbardziej kopie ciut nizej pepka az brzuch skacze ale ma juz 700g a ja 10 na plusie,, nigdy nie wazylam tak jak teraz 65:szok:
 
reklama
Emka ale moze wyzsza jestes:-Dja 160 cm kurdupel;-)a co do pepka mi jeszcze troche i pewnie wyjdzie bo juz nie duzo brakuje, a przez mies przytylam 3,5 a w brzuchu mam 100cm:szok:
 
Ostatnia edycja:
sis musiałam pozałatwiać troszkę spraw ... ;-) no 30godz to sporo ale właśnie położna mówiła,że jeszcze miejsca jest więc się przekręca.. I do mnie mówi,że pewnie mam 14 tc a ja nie już 22 hahahaa i do mnie ,że wyglądam jakbym się fasolki najadła i miała wzdęcia hahaha ale fajnie się czuję,mała większa jest niż powinna być czyli wszystko w nią wchodzi :-D a co u Ciebie z tymi wodami ??? wiadomo już coś ??
basieniak czekaj czekaj mnie wreszcie wybrzuszyło więc teraz już tak pięknie z wagą nie będzie :-D
A tą kręskę mam ale nie bardzo brązową jednak ja ją dobrze widzę,piersi mi napuchły o eden rozmiar ale dobrze,bo ja małocycata byłam haha
 
em_ka wygrzewaj sie wygrzewaj za nas wszystkie:) i bezpiecznej podrózy.
anula a Ty dzis sie z łózeczka nie ruszaj i wypoczywaj, brzuszek mniej boli? moja malutka tez olbrzymek jest, teraz to juz pewnie ok 1 kg bedzie wazyła, jutro sie przekonam:)
orchidea dobrze cie czytac:) i juz od nas nie uciekaj:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
maqnio :*:*:* nie uciekam już :-D to życie tak czasem mąci,że człowiek znika na troszkę ;-) no nawet nie wiesz jak ja się cieszę,że i Ciebie tutaj czytam !!!!! A Różę od nas dziewuszek pomiziaj hihi ;)
W ogóle kto to zrobił to LUBIĘ TO jej ale lipa :wściekła/y: nowocześni chcą być :szok: :-D
Anula i dobrze jak trzeba leżeć to trzeba a spacerki jeszcze nadrobisz zdrówko Twoje i dzidzi najważniejsze teraz :*
 
Do góry