reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Uhh mowie tobie corin dzieki BOgu ze jest ten test ja nie wiem dlaczego lekarze od rauz tego nie daja ... tylko ... kaza sie tak meczyc na tej glukozie... niektorzy maja silny zoladek ... i nie maja tak odruchow wymiotnych .... moze limonka niektorym pomaga ale jaaaaa osobiscie nie jestem w stanie wypic tego lukru ... :)
 
reklama
Sestinko, ja maiłam miec cc ze względu na astmę, ale się wszystko unormowało, więc pewnie obejdzie się bez:) Po operacji kręgosłupa, to faktycznie, chyba najlepszym wyjściem jest cc. Ale po tym co przeszłyśmy, to i z porodem damy radę:))
 
:)a jak!
Moja mała od dwóch dni w innej pozycji- kopię jakoś do wnętrza w stronę pleców więc inaczej ją czuję
 
Ja moja kruszynę czuję cały czas niziuteńko (tóż nad kością łonową). Nawet zaczęłam sie śmiać że mała milimetr po milimetrze drąży tunel na zewnątrz :-) Ale ruchy sa coraz mocniejsze, jak przyłożę rękę to moge juz wyczuc drgania :-)
 
corin, psota w takim razie trzymam kciukasy, ze Milka okazała sie Milka a Dawidek,zeby pieknie buziulke pokazal:)
wydrusiu sciskam cie o taaaakkk moooocno:* i dziekuje ze dobre wiesci, troche sie uspokoiłam:)
veronique jak czapusia dojdzie to zaraz bede sie nia chwalic na forum:)
 
Mój synuś raz fika tak mocno, że cały brzuch podskakuje, a innym razem tak delikatnie, że ledwo go czuję:) Pewnie jeszcze ma na tyle miejsca, że kręci się w każdą stronę;)

Maqnio, dziękuję:*

Corin, weszłam na wagę właśnie... ja przytyłam 1 kg w 2 tygodnie... już mam 4,5 na plusie, musze słodycze sobie darować;)
 
Ostatnia edycja:
corin u mnie jest tak samo własnie jak u ciebie mimo ze mam tłuszczyku duzo na brzuchu to juz czuje drgania Klaudusi i to coraz intensywniejsze , niech sobie bryka póki ma jeszcze tyle miejsca bo jeszcze troche i juz bedzie ciasno

psotka ja tylko gotuje zupki nigdy nie kupowałam i chyba nie kupie , a teraz w ciazy to zas same zupki mi smakuja
 
Ostatnia edycja:
corin a co do em_ki to u niej pewnie tak cieplutko, że wietrzy sie razem w futrzakiem na dworku, a poza tym cos wspominala ze ma leciec do irlandii - o ile dobrze zrozumiałam.
 
reklama
Psota waga super jak na 6 miesiac! maluszki juz waza-700-800 gram plus macica i wody i piersi. to u Ciebie grama tłuszczu mogło nie przybyć!ja 6 na plus
 
Do góry