reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

anula dobrze tolerujesz nospe? pomaga? pytam tak z ciekawosci:)
orchidea masz racje czasem tak jest, ze samo zycie jakos tak potrafi namieszac, no ale najwazniejsze ze wracamy do naszej forumowej rodzinki:) Rózia dziekuje i sle buziaczki forumowym cioteczkom i maluszkom:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
orchidea mam nadzieje;-)
maqnio toleruje dobrze tylko teraz mniej dziala dlatego nie bede czekala do wizyty tylko pojde wczesniej...biore tez magnez na razie 3 dziennie
 
Ostatnia edycja:
maqnio teraz to już tylko dobrze będzie zobaczysz i nie ma co się dołować chociaż u mnie parę dni miałam dolinę,że ojjj ...
A Mała Twoja jak zniosła szpital i nie wyszła to już tam zostanie do lipca,gdzie jej lepiej będzie jak nie u mamy w ciepłym brzuszku..i jedzonko dobre hihi :tak:
 
Witam poniedziałkowo,

Ja też na nospię od kilku dni bo brzuch mnie strasznie boli!! byłam u gina i wszystko jest wporządku i niewiadomo skąd te bóle, dzwoniłam jeszcze wczoraj to powiedział żebym do szpitala się zgłosiła jak będzie grzej, ale dzisiaj na szczęście ból mniejszy.

W środę jedziemy z mężem na USG 3D jeszcze jedno bo na tym co mieliśmyokazało się, że nie ma połowy pomiarów, dopllera i innych ważnych rzeczy z zapłaciliśmy 200 zł!! dzwoniłam do tego lekarza który to wykonywał (bo niestety nie mój gin) i on powiedział, że nie ma sobie nic do zarzucenia!!!!! teraz jedziemy w środę obejrzeć nasza Milenkę (jeśli dalej jest dziewczynką!!).

A co u Was kochane?
 
Sis, nie wiem co będzie z tymi wodami, w za dwa dni idę do lekarza, zobaczymy, co mi powie, wierzę, że będzie dobrze:)

Wszystkim, którym obiecałam arbuza, wysyłam dzisiaj pysznego, soczystego i świeżutkiego:)
arbuz.JPG
 
wydrusiu..eh jaka szkoda ze jakos blizej nie mieszkamy, nasze Bąble wtedy by za soba nie teskniły:*
anula jak bedzie gorzej to nie czekaj, moze ci ginek jakis inny, lepszy lek przepisze
orchi swiete slowa, zaraz Rózi powtórze ze lepiej jak w brzusiu nie bedzie miała:)
psotka własnie lize ekran monitora;-) diabłu bym sie sprzedała za arbuza:)
patrycja odpoczywaj Kochana jak najwiecej:*
 
Ostatnia edycja:
sis najważniejsze,że są w normie !!! ;) No ja wczoraj się najadłam arbuza aż stwierdziłam,że zaraz pękne hahaha a sikałam po nim :szok: w nicy 4 razy wstawałam :zawstydzona/y: mocznik ze mnie straszny teraz hahaha
 
reklama
Do góry