reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Sestinko, to widzę, że przeszłyśmy podobną drogę do tego upragnionego stanu:) Pewnie, że jesteśmy silne! Damy radę do końca i 15 lipca razem będziemy rodzić;))
 
reklama
Corin u mnie to zalezy ale taki bardzo czyuly to nawt 120zl a ten taki podstawowy 12zl i ja bede miec ten podstawowy ... :) czyli licz do 20zl . A robi sie go z kropelki krwi :) i nie trzeba sie tak meczyc ... z piciem tego dziadostwa
 
Psota ja mogę być pierwsza-cc mnie czeka

Marzenka- dzięki!. Swoją drogą jak szybko podziękować?zmienili opcje :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczynki dzięki za słowa otuchy, nie leżę w łóżku bo nie nawidzię leżeć, czuję się jescze gorzej w łóżku dlatego wstałam i sobie siedzię :-)

Trzymam kciuki za dziewczyny które mają dziś wizyty:-)

Psotka, sestinka macie termin porodu w rocznicę mojego ślubu :-) na ten rok przypadnie 5'ta :-)
 
Corin, w lux medzie test HbA1c kosztuje 40 złotych

Marzenko, dzieki:* A zupki, to bym takiej domowej dobrej zjadła:)

Sestinko, ja miałam mieć CC, ale mam tak dobre wynik, że nie zanosi się:)
 
Corin u mnie to zalezy ale taki bardzo czyuly to nawt 120zl a ten taki podstawowy 12zl i ja bede miec ten podstawowy ... :) czyli licz do 20zl . A robi sie go z kropelki krwi :) i nie trzeba sie tak meczyc ... z piciem tego dziadostwa

Dziękuję ci bardzo. DObrze ze o tym wspomnialas, ja nie przelkne glukozy na 150% i jak wiem ze jest alternatywa, to bede mocno gina dzis naciskac jakby co :-)
 
Powróciłam :) Babeczka starsza ale bardzo sympatyczna :) wywiadzik zrobiła mały... warunki b.dobre :) posłuchała małego i wszystko ok :) puka jak szalony :) zostawiła mi pare książeczek do poczytania i taki wykazik co zabrać do szpitala i co uszykować do wyjścia :)
 
reklama
psota u mnie cc w zwiazku z kregopsłupem- nie dosc ze hormon to jeszcze po operacji kregosłupa heheh. Hormonki to juz opanowane
 
Do góry