reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

dziewczyny zwazylam sie dzis (na czczo). Przez miesiac przybyło mnie tylko 1 kg :-) Nie wiem jak tego dokonałam, ale nie zmienia to faktu, że ogólnie mam już na plusie 13 kilo :-(

maqnio, prosze cie... Ty lepiej trzymaj kciuki, żeby to jednak dziewczynka była, bo ja już w róż zaczęłam inwestowac :-) Mam nadzieje ze pleć się nie zmieni :-) Mąż mój twierdzi zawziecie, że to zdjecie o niczym nie swiadczy, bo skoro dzidziol miał nóżki na twarzy to to równie dobrze mogły byc jajeczka, a konkret mógł schować sie wyżej ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam;-)ja wczoraj bylam na obiedzie u "tesciow" gdy wrocilam myslalam ze pojade na pogotowie, brzuch wieczorem tak mnie bol. Dzis odpuscilam sobie zajecia i leze.
Orchidea witaj, pusto bez Ciebie:tak:
Corin jak nic zostanie cora a co do Emki chyba ma w sr leciec do siostry wiec moze sie pakuje;-)
Iwonus uwazaj na siebie:tak:
Maqnio mysl pozytywnie:-)
Mimi wszystko bedzie dobrze, zobaczysz;-)
Marzenka podziwiam siedzenie do pozna ja juz o 20 padam i wstaje o 8:zawstydzona/y:
Wydrusia tak jak psota polecam migdaly na zgage, ja tego nie doswiadczylam ale czytalam ze pomagaja;-)
Psota,Sestina witam:-)
 
Ostatnia edycja:
Maqnio, Dawidek jest na 100% Dawidkiem, 3 razy widziałam siusiaka, no chyba mu nie odpadnie, co?! ;) Ale tak jest ułożony, że buziuni nie widzieliśmy, a chciałabym wiedzieć co z jego wargą, poza tym to będzie 4d, więc bylo by miło zobaczyć twarzyczkę:)) Obiecuję, że ja i Dawidek będziemy oooooooooooooo taaaaaaaaaaak mocno trzymać kciukaski:) Jestem pewna, że wszystko jest ok:**

Sestinko, walczymy razem z hormonkami;) Ja miałam zlecony progesteron i testosteron ze względu na to, że krwawiłam, brałam duphaston i po 3-4 tygodniach od odstawienia lekarz kazał sprawdzić na jakim poziomie są te hormony.

Anulko, dobrze, że sobie odpuściłaś te zajęcia, odpoczywaj:*
 
Ostatnia edycja:
Marzena ja tez bym tak chciala, czasami mam cos do zrobienie na zajecia ale padne:zawstydzona/y:
Psota leze, mam wizyte za ponad 2 tyg ale chyba w pt pojde:tak:
 
Witam:) Anuka;)
Psota ja po odstawieniu luteiny też sprawdziłąm ale to było juz koło 16 -17 tyg.Potem łozysko przejmuje kontrolę. Na pewno będzie ok:) Przed zajściem w ciążę kazała mi tez moja endo zbadac przeciwciała tarczycowe Anty tpo-badałas to kiedys?
 
Cześć :) No ja dzisuiaj mialam kolejne badanie na ta krzywą glikemiczna pozygalam sie jak kot ... :( to chyba nie jest dla mnie ... limonka nic nie pomogla ... :(
Zadzwonilam do ginki i okazalo sie ze jest taki test HbA1c wlasnie na wykrycie cukrzycy w ciazy :) tylko ze drozszy... no ale juz nie bede sie tak meczyc :)
Walduś Kopie .... :) juz dzisiajz Maqnio o tym rozmawilam nie wiem czy to prawda ze podobno bardzo ruchliwe dzieci inaczej jesli dziecko sieb ardzo rusza to znaczy ze ... czegos sie przestraszylo to tak jak mowilam Maqniomoj Waldus chyba caly czas jest przerazony :| .... tylko czym ? :p
Hmm i moj Pawel w szpitalu bo ma ropien na zatoce :/ i ma miec udrozniana przegrode nosowa :|
Wiec znoooooooooooowu sama :(
Buzi buzi
 
Anulko, bardzo dobrze, po co masz się denerwować:)

Marzenko, a masz więcej tej pomidorowej? ;)

Sestinko, anty-tpo i anty-tg mam badane raz w miesiącu, ja choruję na hashimoto, więc mam zawsze kilkanaście razy przekroczoną normę, do tego dochodzi też raz na miesiąć badanie tsh, ft3 i ft4. Ja musiałam 3 lata walczyć z tarczycą, żeby zajść w ciążę, takie miałam fatalne wyniki, no ale udało się i Dawidek jest w brzuszku! :)))
 
reklama
Psota Rozumiem Cię doskonale. Sytuacja była u mnie nieco podobna z tym że ja PCO i androgenizacja nadnerczowa.Kilka lat leczenia z obecnym skutkiem:)Silne z nas babki:)
 
Do góry