reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

hej brzucholki:-)

rzeczywiście podejrzanie mało się działo przez weekend.... ja spędzałam rodzinnie-wizytowo i pewnie większość z was też, stąd ta pustka
Nil gratuluję synka, będzie parka, fajnie -zauważyłam, że dużo parek się teraz posypało
orchidea witaj z powrotem:-)

no ciekawa sprawa z tą położną, ja też pierwsze słyszę :szok: i czekam na relację wydrusi
 
reklama
Po prostu musi wytrzymać i już!! Oszczędzaj się i leż jak najwięcej,ja nauczyłam się żyć na spowolnionych obrotach bo wiem,ze jak się zapomnę to odczuwam to w kręgosłupie i boli brzuch.Wiesz mnie też dręczy to,ze mam zrobić to ekg serduszka i co będzie i,ze muszę do swojego gina czekać jeszcze tydzień na wizyte po to by wypisał mi skierowanie na ekg i powtórne usg i potem znów zanim się zapiszę czekanie,ehhh,ale staram się mylseć pozytywnie,mały kpoie coraz bardziej i każdy jego kopniaczek to moja radość,że tam jest i daje znać mamo ruszam się!!!!
 
Witam was cieplutko kochane mamuski ja ostatnio spie długo ale późno chodze spac , dzisiaj bardzo ładny dzien sie zapowiada , aby tak juz zostało
orchidea witaj brakowało tutaj ciebie

maqnio ty inne mysli wyrzuc z głowy i tylko wyłacznie mysl pozytywnie to ci wyjdzie na dobre
 
mimi,marzenko usciski dla Was:* musimy dac rade:)
mimi trzymam kciuki,zeby wszystko było dobrze, zreszta innej opcji nie ma, ekg napewno wyjdzie poprawne!! tylko niestety musimy sie uzbroic w cierpliwosc:)
 
Orchidea, dziekuję za pamięc i gratulcje :-) Fajnie ze juz wróciłaś :-)

em_ka, cos dawno sie nie odzywała. Pewnie kupiła ten kupon totka, wygrała i teraz szaleje :-D

Ja dzis działam na zwolnionych obrotach, cos mnie brzucho pobolewa, ale z malutką w porządku. Dawała czadu na zajeciach, chyba obie miałyśmy dośc ;-)
Na 15.00 mam dzis wizytę u gina, połówkowe na bis. Ciekawe czy też dziewczynkę dojrzy ;-)
 
Witajcie laseczki :-) ja też nie dwano wstałam, ogarnełam trochę w domku bo wczoraj to nawet palcem nie kiwnełam :no: Wieczorem wylądowałam na pogotowiu jak się słabo czułam i cały czas ten ból w klatce piersiowej nie do opisania. Pojechałam dostałam leki... stwierdzono zapelenie gardła. Dziś jest już lepiej :-)

Za oknem piękna pogoda prawdziwa wiosna :-) oby tak zostało...
poczytam troszkę zaległości buziaczki :-)
 
Dzień dobry:)

Ale się dzisiaj wyspałam, wróciło tylko nocne wstawanie na siusiu;)
Byłam z 30 minut temu na pobraniu krwi, miałam skierowanie na badanie poziomu testosteronu i progesteronu, zjechałam, ale to standard;) Za to babka mi się tak wbiła w żyłę, że do teraz mi pulsuje… wrr…

SiS!!! Jak dobrze, że znowu jesteś!!! Buuuuuuuziam Ciebie i Michalinkę:*** A ja się właśnie szykowałam na telekonferencję z Tobą o 12:00 :)

Wydrussia, własnym oczom nie wierzę, że Ty o tej porze już nie spałaś;) Bidulko, zajadaj zgagę migdałami, nie wiem co jeszcze pomaga:(

Balkan, jak urodzisz, to instynkt sam się załączy, nie denerwuj się:)

Corin, ja mam w środę połówkowe na bis, mam nadzieję, że Dawidek pokaże buziuchnę:)

Iwonuś, dobrze, że już Ci lepiej, wygrzewaj się w łóżeczku:)
 
Ostatnia edycja:
wydrusia mi tez zgaga daje popalic ja to pije wtedy mleko zwykłe i pomaga mozna jeszcze reni działa ekspresowo

ja juz zajadam dokładke pomidorowej , tak mi smakuje w ciazy ta zupka bardzo

Iwonuś bidulko uwazaj na siebie do łózeczka sie kurowac
 
Ostatnia edycja:
corin no jakby teraz milenka okazała sie chłopcem to chyba padłabym z wrazenia:) oby malutka slicznie zapozowała:)
iwonus kuruj sie w łózeczku co by choróbsko spadalo od ciebie:)
psota oby Dawidek okazał sie Dawidkiem:-)
ja jutro mam kontrolna wizyte pod zabiegu, takze slicznie z Rózia prosimy o zacisniecie za nas kciukasków:)
 
reklama
psota to widzę że Ty taki sam hormonek jak ja:) Ty też wspominałaś o tarczycy jak ja miałam wizytę? Ja też sprawdzałam progest choc już teraz to nie ma znaczenia bo łozysko produkuje. Ale czemu testo?
 
Do góry