reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Lipiec 2011

reklama
chyba juz czas, bo jak odpisuje o ciastach to wy juz pieluchy wałkujecie :-D
Dobrej nocki zatem, kolorowych snów dalekich od koszmarów ;-) I do jutra :*
A i zapomnialabym, trzymajcie jutro kciuki za moich, znow maja zawody ;-)
 
nil no to ty chyba na prawdę jesteś w ciąży!
Ja od niedawna używam tej DADY biedronkowej dla mojego małego, ale wcześniej go uczulały. Teraz już nie jest taki wrażliwy.
corin dobranoc! Ja też już słabo kontaktuje
 
Ostatnia edycja:
reklama
jezeli moge wtrace sie tez do pieluch dada sa naprawde dobre uzywałam ich jak chciałam odzwyczaic corcie od pieluch ale okazały sie tak dobre ze az milo przewijac
Wczesniej tylko huggies premium
 
Do góry