reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

OKI KAMCIA CZEKAM JAKBY CO !!:tak::tak::tak:
PRZEZ TEN CZAS POZWALAM CI BYĆ EGOISTKĄ.MOŻESZ!!!:tak::tak::tak:
A tak w ogóle LALUŚKA dostała O.P.R. ,że sie nie odzywa,ma sie odezwać :tak:bo jak nie to wiecie co ją czeka ,prawd:tak:?!!:tak:;-)

i JOASIU WSZYSTKIEGO NAJ,NAJ NA TE URODZINKI CO BYŁY!??
I pisz jak tam odpoczynek !!!

u nas coś chmurzasto sie zrobiło,czyżby miało padać.


EWCIA a TY jak leczysz nogi po weselu ,czy jak??!!

beatko TY sie nie przejmuj.
czasem tak bywa,jak zdasz to też sie popełnia błedy.
ja jak jade z mężem to jakby mi pół prawka zabrali,ostatnio auta nie zauważyłam i bym wjechała gosciowi przed maske.dobrze,że tomek siedział.
A JAK sie zdenerwuje to w ogóle jest ,wtedy też TOM mnie podjudził i by było.

ZDASZ ,zdasz,a wiesz co przez te Twoje prawko mi sie śnił egzamin i robiłam byk na byku,ale sie na szczescie przebudziłam i pomyslałam przecież już ZDAŁAM.





 
reklama
Justysiu nie, nogi odpukać ok... ale pogoda w miarę więc korzystamy :-)

Wybrałam już sukienkę na drugie wesele. Kupiłam czarne sandałki z paskiem nad kostką i delikatnym paskiem z przodu - ciekawe czy wytrzymam do północy w tych butach - w torbie będą balerinki :-)
A poza tym kombinuję od kogo mogę pożyczyć małą różową torebeczkę. Sukienka jest czarna w białe kwiaty z różowymi konturami. Jak dodałam czarne buty i carne bolerko stwierdziłam, że torebka MUSI być różowa. No i teraz "masz babo placek" szukam i nie mogę znaleźć wśród znajomych. Ostatecznie wydam te 30zł i kupię jakąś :-)

Buziaki.

P.S. Zapomniałam zrobić zdjęcia pierwszej skrzyneczce. Druga schnie, jak już uda mi się ją na gładko polakierować to wkleję zdjęcie.
 
Witam ;-)
Melduje,że zyję :)
Niestety mało czasu na cokolwiek na komputer to juz sił brakuję.. przy mojej dwojce to ja czasem sama się podziwiam,
Kacper mały łobuz ostatnio uparl sie na auto tzn chce w nim siedziec za kierownica takze kazda droga jest maskaryczna bo wyje "tata kółko"
mały huligan wszedzie go pełno krzyczy piszczy jak kazdy 2-latek. Ppytałyscie o wage i wzrost to ma 13kg i 93cm mały misio.
a Karolinka ma juz poł roku i raczkuję :) szybko wszystko robi tylko straszny nie jadek z niej.

Beata- gdzie kupilas tą super posciel?????\\

pozdrawiam Was ;-*
 
addaa, pościel kupiona na allegro :) ELMO POSCIEL 4 CZ Z KOLDERKA ELMO KOLOROWA (1707389855) - Aukcje internetowe Allegro ale koleś jak widzę już nie ma, myślę że jak poprosisz to wystawi. Jest bardzo konkretny, prędko na maila odpisuje, szybko wysłał, nawalił polski dostawca, który 7 czy 8 dni mi dostarczał paczkę. Pewnie zaglądał do środka, bo dziwnie była zapakowana.

u nas ok, Julka maruda coś, ale to wina tego nosa. Dostała antybiotyk i jeszcze 3 dni będzie brać. A 16 sierpnia mamy laryngologa, niech sprawdzi co ona w tym nosie ma. Teraz wysłałam męża z córką na spacer, a moje dziecko na wyjście na pożegnanie mówi mi tak : MAMA IDŹ DO DOMU CIASTO ROBIĆ KURDE NO ! mowię ze będę robić racuszki a ona NIE RACUSZKI NIE, TORT ELMO Z BUŹKĄ ROBIĆ ! MÓWIE PRZECIEŻ ! o losie normalnie charakterek mamusi jak nic :D

 
Hej
Przepraszam,ze sie nie odzywam.. ale my ciagle w rozjazdach.. Po powrocie w Niemiec bylam chwile na Mazurach, potem na krotkow domu w warszawie i znow wyjazd do Holandii (cudowny, piekny kraj i suepr ludzie... no i wszyscy jezdza na rowerach!!! matka jest w wstanie wsadzic na swoj rower 4-5dzieci, takie bajery maja :-) ) Teraz na chwile w warszawie, potem znow na Mazury na dluzej.
Mam troche przejsc z rehabilitacja oczka malej... zaklejanie oczka raz wychodzi super.. a innym razem bardzo ciezko - "mamusiu oko patsiec chce.. plose zdjac... "i tak przez godzine blagania, placzu... A jak na chwile ja spuszcze z oczu to zaraz zrywa plaster.... Musi miec caly czas zajecie, zeby zapominala o zaklejonym oczku, do fazy cwiczen jeszcze nie doszlam....

Piszecie o bilansach , to nie do konca jest samo mierzenie, wazenie... przynajmniej tak nie powinno byc. U nas bylo tak: wazenie, mierzenie, pomiar cisnienia, sluchanie serducha, badanie brzuszka, przesiewowe badanie sluchu, wzroku, sprawdzenie umiejetnosci , mowy, chodu dziecka i calej postawy... no i wywiad ze mna. Ogolnie 30min. w gabinecie
Ja polecam zrobic nawet na wlasna reke badanie wzroku i sluchu, bo 3/4 problemow zwiazanych z jakims defektem tych narzadow sa za pozno diagnozowane, wtedy kiedy zaczynaja miec klopoty w mowieniu, czytaniu itd...

Pozdrawiam Wszystkie Mamuski i dzieciaczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
hej dziewczyny j jak zwykle ranny ptaszek po zmianie pracy wstaje o 4 bo na 6 musze już być.
Moja mała już od 3 dni robi luzne kupki wydaje mi sie że idzie jej dolna szóstka-czy któreś dziecie już ma szóstki?
My też wybiermy się n bilans dwulatka i mam zamiar Adule zaszczepic od pneumokoków mam nadzieje ze nie bedzie chorowała w tym sezonie zimowo-wiosennym.Wybieramy się od listopada albo lutego do przedszkola wiec szczepienie może przyniesie jakies korzyści.
U nas Adula jest grzeczna ma swoje fazy -mamo mamo albo idziemy na plac zabaw,ale jak to dziecko :)
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry