reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

dzięki wielkie.
Faktycznie z czarnym problem,krowa brązowa też jest;-).

a puszczasz Tomka do przedszkola jeszcze?

karol wstał i połozył sie u mnie i dalej ciągnie :szok:,Julek też.
ŚWIATło w pokoju i śpią dalej.:dry:
 
reklama
Justysiu o której chłopcy Ci zasypiają, że tak długo sypiają?

A Tomka do przedszkola wozimy. Nasze przedszkole czynne jest w lipcu. W sierpniu niestety nie :sorry: Niech się chłopak przyzwyczaja, bo ostatnio znowu jakiś marudny jak ma iść do przedszkola.

No nic. Zabieram się za robotę - jeszcze jakieś śniadanko muszę sobie zapodać. A po południu do logopedy(znajomej) na ćwiczenia z Tomkiem.
 
z ich spaniem bywa różnie.
FAKtycznie im wczesniej sie położą tym wcześniej wstają.
Teraz długo siedza na dworze nieraz prawie zakręci sie do 22.00 bo jasno ,a nieraz o 20.00 i śpia.
Jeszcze zależy czy Julek śpi w dzień czy nie ,a jak tak to do 14.00 to ok bo później przerąbane.
 
Witam

Urodzinki i wakacje na tapecie
U nas narazie jakieś marne plany wakacji, nic konkretnego, a co do tortu to gdzie kupię glukozę? Chyba prawie w kazdym spożywczym, co?
Ja kupiłam 6 takich barwników NAJTANIEJ Barwnik spożywczy + gratis (1659075924) - Aukcje internetowe Allegro

Pati i co z tym siusianiem? To jakieś zapalenie, mam nadzieje że nie
Ewa przykro z powodu uszka :-(
Justysia fajne wakacje pod namiotem :tak: na pewno będziecie się super bawić, no ale jak miałoby być inaczej, jak fajna rodzinka to i zabawa wszędzie będzie super :-)

Daisy gratulacje awansu :-)

U mnie pogoda super, pranie się wyprało, muszę wywiesić, więc uciekam..... Buuuuziaki!
 
Witam mamuśki
widzę, że już planujecie urodziny. normalnie jak to zleciało te 2 lata.
ja chyba w tym roku nie podejmę się pieczenia torta, bo wymyśliłam sobie że ma być z bobem budwoniczym tzn.Oskar uwielbia go. aż takich zdolności to niestety nie mam. no chyba że, któraś mnie poratuje jakimś łatwym pomysłem na tort z bobem, hehehe
no i od tygodnia zaczełam odpieluchowywać synka i jestem załamana. normalnie czuję sie tak jakbym miała w domu każdy cm podłogi obsikany. co prawda zrobił już postępy-wkońcu siada na nocnik i pokazuje jak ma makro ale bardziej przeszkadzaja mu mokre skarpety niż majtki :-). no ale nie mogę sie załamywać. podobno najgorsze są pierwsze 2 tygodnie.
 
Glukozę w proszku kipiłam w polo, z delecty, mam nadzieję że o to chodziło.

Justysia tak odnośnie zabarwiania, bo właśnie Olcia niedawno pisałą o kisielkach barwiących język, no i ten o smaku coli barwi na czarno, może coś takiego użyjesz do krówki?

Dziewczyny macie gdzieś może przepis na masę maślaną do której dodaje się masę krówkową, taką z puszki, miłam coś takiego wyszukane w internecie, ale już nie mam i nie mogę znaleść, może coś wiecie na ten temat to proszę o pomoc
 
Co do urodzin, tortow.. Musze poszuac oplatka z koparka/traktorem :-) bo to najwieksza frajde mu sprawia. Ciekwe czy dostepne sa w ogole dekoracyjne figurki jadalne w ksztalcie kopary/traktora? moze sie orientujecie..

Mam dylemat co do wakacjiL morze czy mazury? Chyba jednak morze bardziej.. CHCemy jechac z malym. Macie moze sprawdzone kwatery, NIEDROGIE z atrakcjami dla dzieci?
 
reklama
Do góry