reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Zaczytałam się, a właściwie zaoglądałam;-) na allegro. I przegapiłam Waszą obecność tutaj:-( I teraz pewnie nikogo tu nie ma...
Ada- no właśnie, bo te inhalacje stosuje się zanim wystąpi zapalenie oskrzeli. U Was już widocznie był konieczny antybiotyk. Ja w takim razie też życzę Ci stosunkowo dobrej nocy:-D
Patra- Mati miał dokładnie te same leki. I powiem Ci, że po dwóch dniach już było duuuużo lepiej. A po 6 dniach Mati już był całkiem zdrowy. Także Kacperkowi też szybciutko pewnie przejdzie.
Niutka- a Wy te inhalacje ciągle stosujecie, czy tylko jak jest gorzej? Biedny ten Twój synuś, że ma takie duszności. Ale teraz są dobre leki i na pewno będzie dobrze:tak:
Daisy- dziękujemy za jutrzejsze życzonka:-D Rzeczywiście jutro mija 6 miesięcy! Ale ten czas leci!

Dla tych, które już uciekły spać- DOBREJ NOCKI, KOLOROWYCH SNÓW I GRZECZNYCH ŚPIOSZKÓW!!!!
 
reklama
Wszytskie zniknely a ja sie pojawilam wrrr :-:)-(
W dzien ostatnio nie mam czasu. Robertowi sie cos poprzestawialo. Nie wiem czy to normalne bo spi w dzien o 11.30 do 13 i pozniej juz nie chce spac. Jak nie idziemy na spacer bo pogoda nie taka to marudzi i marudzi w domu. O 16 trze oczy. To dostaje deserek i do wyra a tam za to jest godzinna walka zeby zasna na 30 minut. Sie obudzi i caly czas beczy.

A tak to dzisiaj bylam pierwszy raz na silowni. Niedawno wrocilam. Ehhh jutro beda zakwasy juz mnie zaczyna wszystko bolec i pewnie przez tydzien smiac sie nie bede mogla. Ale cos za cos.

Jak jtos jest to niech sie odezwie bo czuje sie samotna. Maly spi, moj P tez spokoj, cisza i teraz mam czas.
 
Witam sobotnio:-)
Ja niestety sama z małym zostałam dzisiaj. M. do pracy:-(, ale może wróci ok. 15. Samochodu nie udało się odpalić, więc pojechał autobusem. A też nie wiadomo jak one będą jeździć.
U nas nocka ok. Tylko Mati budzi się ostatnio o 5 a budził się zawsze o 6. Myślałam, że może głodny już jest i nakarmiłam go raz kaszką na noc, to i tak się obudził o 5.
Ale już tak myślę nad wprowadzeniem mleka modyfikowanego, bo chyba się moim nie najada... I mam kilka pytań do Was, ale to na odpowiednim wątku, jeśli zdążę:-)

My dzisiaj kończymy 6 miesięcy- PÓŁ ROKU:szok:

ŻYCZENIA PRZESYŁAMY TEŻ DLA JANKA I KUBUSIA!!!!
Mam nadzieję, że ich mamusie to przeczytają i przekażą ;-) Bo dawno ich nie widziałam...:-(
 
Witam weekendowo i zapowiadam, że raczej mnie tu dziś nie zastaniecie. Mąż w domku więc z dzieciakami będzie szaleństwo :tak:

Teściowie wracają, ale zapowiedzieli, że obiadu nie chcą, bo idą na imprezę po południu więc się tam najedzą :-p

Nocka bardzo fajna. Adam zbudził się kilka minut przed 5, dałam cyca i spał do 7:30 :tak: a o 8 wypił prawie 180ml mleczka z butli.

Miłego weekendu i trzymajcie się w te mrozy. U nas teraz -18 :no: brrrrr...
 
Cześc matki wariatki!
Przedewszystkim wszystkiego naj naj naj SOLENIZANTOM!!!

u nas kolejna nieprzespana noc :dry: Tak jak wczoraj pobudka o 1, 3, 4, trzeba było usypiać na nowo. o 5:30 kolejna pobudka, butla i.... koniec spania :confused: Jak zawsze spalismy tak do 8 tak przez tą chorobę Kacper o 6 rano nabiera ochoty na zabawe. Dobrze ze mąż w domu to sie nim zajął a ja poszłam spać :-D O 9 oboje mnie obudzili, Teraz leze sobie z małym na kolderce na podłodze i ten mały łobuziak wdrapuje mi się na tyłek :dry: Ok odezwe się później bo chce mi go zjeść :-D
 
Ostatnia edycja:
Dzien doberek cioteczki:-)
Ja jak zwykle sama,małż ma co prawda wolne ale pojechał do mamy robic łazienkie jak zawsze jak tylko ma dzien wolny:-(wróci koło 20,a wtedy to nawet pogadac nie ma kiedy bo kapanie usypianie,ale dobrze ze jutro niedziela a w niedziele sie płytek nie przykleja:tak:
To sa uroki bycia na swoim,siedze cały tydzien od rana do nocy sama z syneczkiem,jeszcze przez te mrozy nawet na spacer nie wychodzimy:-(
Ogólnie to czuje sie nie zaciekawie,wczoraj na wieczór jeżdziłam po teściowa do pracy i mimo ze samochód miałam w ocieplanym garażu to troszke mi było chłodno no i jak wróciłam to juz z gilem,Teraz chodze przymroczona a w domu kupe sprzatania.Zmykam bo mały woła.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SOLENIZANTÓW
 
reklama
Olcia my te inhalacje stosujemy przy każdym katarku , ale najpierw robimy solą fizjologiczną , dopiero jak zaczyna się kaszelek to stosujemy pulmocort! Z inhalatora to nawet my korzystamy jak mamy katar!

Patra , a kazał ci lekarz oklepywać Kacpra po inhalacjach, bo my się potem oklepujemy, tzn kładę małego na brzuszku na kolanach i klepie lekko przymkniętą dłonią od nerek do góry !
 
Do góry