reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Moja Zosieńka w nocy marudziła a za dnia odsypia, oczywiście jak ja jestem obok i cyca wywalam:wściekła/y: tak więc muszę leżeć razem z nią jak ten placek, a w domu jak po wybuchu bomby.
alusia8989 trzymaj się kochana jesteśmy z Tobą:-)
adddaaa a może ma po prostu gorszy dzień, Zosia śpi i marudzi na przemian.Zyczę Ci żeby to była jakaś błahostka.
annie22 to podobnie jak u mnie aż się boję wieczora, jakby co to będziemy gadać na BB
maylah współczuję Ci nie ma nic gorszego od bezzenności
adudz82 gratuluję wymiarów no no no:-)

A to moje Słoneczko
 

Załączniki

  • 20091127368.jpg
    20091127368.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 19
Olcia, ale fajny golas!:-D

A my własnie wróciłysmy ze spaceru po sklepach:tak:Dwie i pół godziny nas nie było:tak:Jak ten czas szybko leci, a pieniadze jak szybko znikaja!:shocked2:
 
Olcia a jakie radosne te Twoje Sloneczko:tak::-D
my tez wrocilismy ze spaceru, pol godzinnego:cool2: kurcze zimno tak ze az uszy mnie bola i zeby, dluzej nie wytrzymalam:-p
mam pytanie, w dni bardzo chlodne bedziecie chodzic na tak samo dlugie spacerki jak zawsze?
Dmuchawiec znikaja znikaja!:tak::szok: i zawsze ich brak:-( ja dzis zagram jak zawsze zreszta w euro lotto, moze wygram choc z milion:-D, trzymajcie kciuki!
 
A my dziś na spacerze nie byli,bo matka zajęta!!:rofl2:
A ta kasa cholernie leci,żeby tak łatwo przychodziła jak odchodzi!!!
A tu za HU,HU nieeeeeeeechhce!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no:
Ja jak ide do sklepu to chora jestem i nic takiego sie :no:kupuje.W domu siedze i patrze w torbe za co ja tyle zapłaciłam???????????????????????!!!!!!!!!!1:no::no::szok::wściekła/y:

Na dworek można wychodzić póki temp.nie jest wieksza niż minus 10,zdajsie:tak::tak::tak::tak:.
Narazie nam nie grozi tyle,a mam nadzieje ,że teraz jak nie co roku bedzie i śnieg na świeta spadnie!!

PATRA MIŁEGO WEEEECKENDUUUUU!!!!

Dobra ja spylam do tego sklepu ,bo mąż o 17.00kończy robotke!!A do domu ma 7min drogi autem!!:rofl2:
 
Alusia- trzymam mocno kciukasy!!!
no to wkleje zdięcie mojej małpeczki...te ubranka były na 54cm:)...ponieważ mały zaskoczył nas swoim wczesniejszym pryjściem na swiat i rozmiarami, nie miałam go w co ubierać na początku, zanim nie udało nam sie kupić kilku mniejszych ciuszków. A wczoraj w HiM widziałam sliczne ubranka na 44cm!
 

Załączniki

  • P1000709.jpg
    P1000709.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 21
  • P1000791.jpg
    P1000791.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 19
Ostatnia edycja:
sprawdzam czy udalo sie z suwaczkiem;)
tylu z Was chcialam cos odpisac ale juz nie pamietam co ktorej...
Alusia Tobie przede wszystkim spokoju i lez w tym lozku i ani sie waz sprzatac!! a kto sie malenstwem zajmuje, ty?
Beata, ja jestem teraz troche krocej na spacerach, ale nie ze wzgledu na mala tylko bardziej na mnie;) jej jest cieplo - jest dobrze ubrana i przykryta a to po mnie wieje i leje;)
kiedys zawsze bylam 3 godz. na spacerach. teraz wytrzymuje max. 2, zwykle 1,5. Jestesmy na spacerze codziennie, niezaleznie od pogody. No a jak temp. spadnie ponizej -10 jak pisze justysia to zobaczymy. ja do tej pory ustawilam sobie granice -15;) a Ty justysia slyszalas ze poniezej -10 nie mozna?
 
Alusia trzymam za ciebie kciuki
Wiecie jak jak mi dziś pusto w domku mój Piotrek pojechał wczoraj z Wiki do swoich rodziców i dziś pojechali w góry a Zuzia jak zwykle zrobiła pobudkę o 7 i zaczęła sobie śpiewać i gadać do smoczka potem poszliśmy na spacer i ja byłam u fryzjera jak wróciliśmy mała zjadła obiadek i cycusia jak zasnęła o 14:30 tak śpi jeszcze
 
Cześć dziewczęta, wpadam tylko na chwilkę , bo jakoś ostatnio czasu ciągle , brak , widzę ,że niektóre już posprzątane maja, a ja nadal jestem w lesie!:szok:

Maksiu bardzo źle śpi w nocy i już sama nie wiem dlaczego, chodzę jak naćpana bo nie dosypiam! Ten mały piernik nie chce nic pić z butelki , nawet soczku,a o herbatce już nie wspomnę, zupki i deserki je super!

Z powodu mojego całkowitego udomowienia z dzieckiem mój M postanowił mnie wsiąść do kina , no ale z dojazdem trzeba liczyć jakieś 3,5 godziny , problem w tym ,że on tej butli nie chce, a wieczorem bez mleka ciężko! I co ja mam zrobić?

Alusia trzymam kciuki , odpoczywaj ile umiesz tym bardziej ,że przy małemu ma ci kto pomóc!

Pozdrawiam wszystkie kobietki i zmykam do smyka!
 
reklama
Do góry