reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
no i ja sie witam wieczorkiem
jak wczoraj corcia przespala caly dzien to dzis :no: no ale nie jest zle. teraz spi ale cos strasznie sie kreci, czasem tak ma jak maz ja nakarmi i ulozy do snu, hmm chyba poterzebuje by mamusia poprzytulala:-)
wiecie co ostatnio ciagle mysle o nastepnym dziecku:-D razem z M chcemy miec jeszcze jedno za rok, tzn chce zajsc w ciaze jak mala bedzie miala roczek, no moze troszke ponad , to zalezy kiedy nam sie uda;-). nie chcemy miec wiecej dzieci niz dwoje, no chyba ze nam sie cos zdarzy:sorry: tak bardzo bym chciala zeby Mariska wychowywala sie z braciszkiem lub siostrzyczka, a nie sama bo i tak jestesmy bardzo daleko od rodziny. no to takie moje marzenie:-)
adaaa moja pije roznie raz 150 raz 120 a czasem 90 nawet po 4 godz:eek: nie wiem czy to normalne:baffled::confused:
milego wieczorku....
 
Jednak jeszcze nie wszystkie śpią. BeataZ A miałaś tak po porodzie, że kategorycznie już nie chciałaś dzieci??? Bo ja tak miałam, ale to już minęło :tak::-D Myśle że mogłabym się zdecydowac na następne, ale trochę pózniej niż Ty, no chyba że...... ;-);-);-);-)
 
No, ja też bym chciała jeszcze jedno , ale tak za 4 lata, choć już miałam takie myśli, ze jestem w ciaży, ale na szczęsice dziś dostałam okres, ponad rok temu miałam ostatni, więc pora się znowu przyzwyczaić.... ehh, fajnie było bez okresu
 
Witam Was z rana:-)U mnie jak żartowali kiedy następne dziecko to byłam wręcz oburzona, a teraz zaczynają mi się takie myśli plątać po głowie:tak:Jednak to mało realne mój M jest z odzysku i ma córkę z 1-go małżeństwa, teraz druga córcia mu się trafiła, a i wiek nie jest bez znaczenia-ma 39 lat a ja 33:szok::szok::szok: na pewno pogadam z nim o tym, bo dzieci lepiej się chowaja jak mają rodzeństwo, zobaczymy:-)
 
Witajcie, mój od dwóch dni znowu co 1h,2h w nocy się budzi, ale teraz to ciągle by jadł. I dziś wypatrzyłam, że chyba to jednak ząbek idzie, ma czerwone dziąsełko z boku i białe z góry. To pewnie powód, a ostatnie 4dni tak ładnie spał. Zmykam bo marudzi.
 
makro u mnie identycznie jest.. budzi sie co 2h i caly czas chce jesc nie popusci nic, poza tym strasznie sie zaczol wiercic przez sen.. a jak on sie wierci to ja juz nie spie.. aa tak juz bylo fajnie
 
reklama
kamlotka mnie porod nie zniechecil do dzieci, moze dlatego ze przebiegal narutalnie bez komplikacji i choc bez znieczulenia lub innych przeciwbolowych to moglabym rodzic drugie:-) chce odczekac rok zeby moj organizm sie troszke zregenerowal i do dziela!!!!
moja corcia cos ostatnio dziwnie je, jak pisalam u nas jest roznie raz 150 raz 120 a czasem tylko 60 lub 70ml po prawie 4 godz przerwy, nie wiem czy to normalne:confused: no aleprzeciez nie bede jej wciskac mleka, jak bedzie mocno glodna to zje wiecej hmm dobrze ze choc troszke herbatki wypije.
Dzis mamy 3 miesiace!!!!!!!!!!:-):-):-)
 
Do góry