reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

A moja ostatnio śpi ładnie w nocy, budzi się tylko między 12 a 2 i potem 4 a 6:-D, za to w dzień też ciągle chciałaby wisieć przy cycu, tylko że prawie wcale nie ciągnie :szok:. Mam nadzieję,że nie pozmieniało jej się w drugą stronę bo do tej pory to był straszny głodomor, mogła jeść co 1 godzinę i robiła awantury jak czasami mleka w cycu brakło, a teraz mam wrażenie,że jakoś mało je.:confused2: Zobaczymy później, może jej przejdzie.
A my myślimy o 3 dzieci, wiem że to śmieszne biorąc pod uwagę że dopiero co urodziłam jedno, ale chcę mieć więcej niż dwoje dzieci. Tylko,że ja rodziłam przez cesarkę, więc poczekamy przynajmniej rok z następnym. Poza tym trochę się boję bo ciążę przechodziłam koszmarnie, 2 miesiące leżałam w szpitalu, a mała urodziła się z wadą wrodzoną, którą operowali zaraz po urodzeniu i spędziliśmy pierwszy miesiąc jej życia w szpitalu. Ale mimo to chcę jeszcze przynajmniej braciszka lub siostrzyczkę dla mojego słoneczka, zawsze jednak z rodzeństwem fajniej
 
Ostatnia edycja:
reklama
witamy sie i my :)

widze, ze wiekszosc z was zastanawia sie nad kolejnym dzieciaczkiem;-);-);-)
ja ze swoim M tez juz o tym romawialismy,:tak::tak::tak: ale jak na razie chyba sie wstrzymamy jakies 2 latka, no chyba, ze malenstwo bedzie chcialo przyjsc szybciej i zrobic nam niespodzianke:-p:-p:-p

przepraszam za brak polskich znakow ale wlasnie jestesmy w trakcie cycania:-):-):-)
 
Witam:-)
Tez juz mysle o nastepnej dzidzi,ale za produkowanie wezmiemy sie gdzies za dwa lata,raz ze jestem po cesarce,dwa wczesniej to by było jednak troszke ciezko z dwoma maluchami,a trzy to zostałam bez pracy,wiec przydałoby sie gdzies troche popracowac,ktos mi musi przeciez płacic za zwolnienia:-D
A Mój synulek załapał od ojca katarek,no i troszke pokasłuje,moze i nie jest zbyt tragicznie ale chyba mu przeszkadzał bo kiepsko dzis spał,dobrze ze goraczki nie ma:-(i pewnie z jutrzejszego szczepienia bedzie kiszka.
A ja zeby nie wyłysiec całkiem byłam wczoraj sciac włosy,dawno nie małam włosów do ramion,ale nie załuje jak miały same wypadnac,to wolałam sciac to siano.
Strasznie mi sie nie chce ale musze isc myc okna,mamcia przyszła do malca wiec trza sie wziasc za robote
 
No mój mały to śpi mi rewelacyjnie. Kąpiel o 19, butla i mniej więcej o 19:30 słodko śpi już w łóżeczku. Pierwsza pobudka średnio między 4-5 (wtedy tatuś wstaje do pracy), butla i do łóżka z mamą. I tak sobie śpimy do 7- 8 rano :tak: W dzień wypija mi 120 ml, natomiast po kąpieli i pierwszej pobudce 150ml. Co do nastepnego dzieciaczka to myśleliśmy że zaczniemy się starać gdy Kacperek będzie miał rok. Ale jesli pojawi się wcześniej to nie widze problemu :-D Poród jak na pierworódke miałam idealny, więc nic mnie psychicznie nie blokuje :-)
 
dziuuula Osobiście odradzam ultradźwiękowe... mam złe doświadczenia. Moi rodzice mieli taki jakiś niby "droższy" i pewnej nocy spadł im z niego deszcz na parkiet no i rano już nie było co wycierać - cały parkiet się porozchodził :no:
A my z mężem mieliśmy jakiś "tańszy" i to samo się stało - panele do wymiany:wściekła/y:

Teraz mamy nawilżacz "Venta". Działa na zasadzie turbiny. Można do niego wlewać różne olejki do aromaterapii. Kosztuje chyba ok. 500 zł (dokładnie nie wiem ile, bo zabrałam rodzicom - w końcu dla wnuków to mogłam :-p). No ale nawilżacze tego typu są głośniejsze od tych ultradźwiękowych. Mi to nie przeszkadza, dzieciom też, natomiast mojego męża wkurza.
 
dziuuula Osobiście odradzam ultradźwiękowe... mam złe doświadczenia. Moi rodzice mieli taki jakiś niby "droższy" i pewnej nocy spadł im z niego deszcz na parkiet no i rano już nie było co wycierać - cały parkiet się porozchodził :no:
A my z mężem mieliśmy jakiś "tańszy" i to samo się stało - panele do wymiany:wściekła/y:
.
ale fakt, ja mam dywan w sypialni i zawsze jest mokry:sorry:
 
A ja mam dziewczyny nawilzacz z Zelmera i stoi w sypialni tylko nie moge do niego wlać żadnego olejka zapachowego bo robi się syf i zaczyna brzydko pachnieć ;P dałam za niego jakieś 300zl i jestem bardzo zadowolona ;)) ;))
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie jakie macie sposoby na monotonie?:eek:
bo w taką pogodę to ani iść na spacerek ani nic tylko siedzenie w domu... nic tylko deszcz i błoto itd. Wszystkie dni wydają mi się jednakowe... czasami nawet niewiem jaki mamy dziś dzień
 
Do góry