reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witamy się i my nadal w dwupaku.
Powiem szczerze że już jestem zmęczona tym czekaniem i wypatrywaniem...
Jutro KTG. Żeby tak chociaż pare skurczyków się pojawiło.
Izuś nie wiem jak ty, ale my z Beatką wybieramy się jutro na porodówkę, :tak::tak::tak:przynajmniej to mamy w planach :) Mam nadzieję, że do nas dołączysz !!!!:-p:-p:-p

Catherinka - poród w domu ????:szok::szok::szok:
jestem w szoku !!!!:surprised::surprised::surprised:

no to jutro widzimy trzypak na porodówce
Fioletowa mam nadzieję, że twoja słowa będą prorocze !!!!:-):-):-)

U mnie po porannych zapowiedziach wielkiego BUM! w dalszym ciągu ciszaaaaa
Od rana chodziłam jak nakręcona bo nie dość że jestem po terminie to jeszcze moja córcia ma dziś urodzinki i byłoby zabawnie gdyby się dzieciaki urodziły jednego dnia. No ale do tej pory spokój więc pewnie jeszcze poczekam
E_mama po pierwsze wszystkiego najlepszego dla córci w dniu kolejnych urodzinek !!!!;-);-);-) a po drugie: tobie życzę porodu w dniu dzisiejszym - fajna sprawa - dzieciaki urodzone w tym samym dniu :rofl2: :rofl2: :rofl2:

no to ja jestem w komfortowej sytuacji bo mnie wszyscy oytaja "to juz po?"
Fela_76 chociaż ciebie ominęły te głupawe pytania !!!! ;-);-);-)

Witam Dziewczęta...i zarazem się żegnam na jakiś czas...
Wróciłam od lekarza...bo miałam obawy więc pojechałam do niej...dostałam skierowanie...jak na razie na obserwację,ktg itd...zobaczymy co będzie dalej
Jestem przerażona...trzymajcie kciuki...
No i już wyje...
Gustlicek oczywiście kciuki będą mocno zaciśnięte, pewnie jak już wrócisz ze szpitala to malutka będzie z tobą !!!!:-):-):-)

Witam wszystkich
A ja już po.. Od wczoraj jesteśmy z niunią w domku. Urodziłam w czwartek w naszą 4 rocznicę ślubu. Szybko i prawie bez bólu. Mała jest cudowna
Mes28 wszsystkiego najlepszego dla was,:-D:-D:-D Tobie udało się urodzić w rocznicę ślubu - gratulacje !!!! mi ta sztuka się niestety nie udała :-:)-:)-(

Kasiulka słodki ten twój Mateuszek !!!!:rofl2::rofl2::rofl2:
Sisay twój Maciuś też jest prześliczny :-):-):-)
Zresztą wszystkie lipcowiątka przecudnie wyglądają :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
reklama
adudz82 bardzo chętnie się przyłącze. Śmiałam się już do męża że kupie kajdanki i sie przykuje na oddziale jak mnie nie będą chcieli po dobroci zostawić. :tak:
 
Gustlicek spokojnie i nie wyj:),tyle kciukow zacisnietych wiec musi byc super:)

Mes GRATULUJE ahh i zazdroszcze,oczywiscie pozytywnie:-)
 
Mes ja również dołączam się do gratulacji:-)
Jak oglądam te wasze fotki dzieciaczków to można zwariować, takie słodkie i kochane:-):-)

Dziewczyny weźcie mnie też na porodówkę:tak:
 
Makro samo zabranie na porodowke to malo pocieszajace...hehehe lepiej zeby sie zebralo na akcje porodowa porzadna hihi..tez czekam...:eek:
 
witam wieczorową porą!
ja juz po okuliście,ale jutro jeszcze rasz idę, okulista, z resztą bardzo przyjemny młody człoiwek bardzo dokładnie sie zajął moimi oczkami i powiedział,ze chce jeszcze cós sprawdzić i kazał mi przyjsc jutro no i zakropi mi niestety oczy, wiec nie wiem jak wrócę do domu... ale trudno, najwazniejsze, ze nic nie wskazuje na to zebym miala wskazania do cc...

Ale sie duzzo rozpakowanych mamusiek odezwało, juz nawet straciam rachube komu gratulowałam ,wiec SKŁADAM ZBIOROWE GRATULACJE WSZYSTKIM ROZPAKOWANYM!!!!!

Gustliczek trzymam kciuki i proszę nie wyć... bedzie wszystko ok!!!!!

No to na jutro wicze,ze tercet sie przygotował na porodówkę, trzymam dziewczyny kciuki i oby Wam sie udało...

czy ktoś liczył i sprawdzał ile zostało jeszcze nierozpakowanych mamusiek???

jakoś dziwnie sie dzis czuje...idę podjeść czereśni i arbuza.... jutro chyba przekroczę magiczne 70kg i to da mi 15 kg na plusie...

zajrze jeszcze późnym wieczorkiem
 
dzieki Kochane za gratulacje :)
trzymam kciuki za Dwupaczki - duuuzo sily i szybkiego latwego rozwiazania, a potem samej radosci z obcowania ze swoim Skarbem :)
Mamuskom zycze oby ich Malenstwa zdrowo sie chowaly i wszystkiego dobrego!!!
Uciekam odpoczac - kolejna nocka przed nami :p :)

buziale
 
reklama
Hej dziewczyny.................

u nas zbiera się na burze wiec chyba pora już spac,czuje że noc nic nie przyniesie,wiec przytulam głowę do poduszki i mówie wszystkim.....
SPOKOJNEJ NOCY!!!

DOBRANOC..........:-):-):-)
 
Do góry